Vražda bez oběti přehled

Vražda bez oběti
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299878/bmid_vrazda-bez-obeti-tbZ-299878.jpg 3 16 16

Nové detektivní povídky známé české autorky. Dvacet kriminálních povídek nás zavádí do nejrůznějších prostředí a odhaluje různé podoby lidských vztahů, vášně a touhy, které doutnají pod povrchem a nakonec vedou ke zločinu, jehož motivy bývají někdy velmi podivné a občas i naprosto malicherné. Žádný zločin ale není pro pachatele bez rizika, i když počítá s tím, že za sebou zametl všechny stopy. K odhalení pak stačí drobná chybička nebo prostě jen náhoda.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda bez oběti. Přihlašte se a napište ho.

čef
30.12.2023 3 z 5

Tak takto se psalo asi tak před 30-40 lety. Čtenáři byli tenkrát vděčni za každou kriminální příhodu, o trochu literárně lepší než jednověté hlody v Černé kronice. Dnes už však působí tyto povídky nezajímavě, jedna jako druhá, nuda, nuda. Možná je tento výškrab pro pamětníky trošku zajímavý, nevím.

konicekbily
04.10.2021 3 z 5

Odpočinkové čtení detektivních povídek pro mne zatím neznámé autorky mne nenudilo, ale také příliš nenadchlo. Dojmy různé podle povídek, celkové ohodnocení :průměr.

Nymfadora.T.
17.03.2021 3 z 5

Moc mě to nebavilo, ale na zabití času dobré.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vražda bez oběti v seznamech