Jakubac Jakubac komentáře u knih

Steve Jobs Steve Jobs Walter Isaacson

Po stránce obsahu kniha splňuje vše, co od ní čtenář očekává. Čte se dobře. Škoda jen, že autor píše převážně o profesním životě Steva Jobse a nedostal se víc do hloubky vnitřního světa této osobnosti.

Země lidí Země lidí Antoine de Saint-Exupéry

Z knihy jde cítit autorovo smysl pro laskavost a snílkovství, obě vlastnosti jsou mi velice blízké.

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Jedna z mých nejoblíbenějších knih.

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Jedna z mých nejoblíbenějších knih.

Nefér výhoda Nefér výhoda Robert T. Kiyosaki

Pro obchodníky a podnikatele může být tato kniha dobrým základem. Mě osobně knihy od R. Kiyosakiho bavili v začátcích podnikání, dnes vyhledávám jinou literaturu.

27.12.2019 3 z 5

Co máte vědět, než začnete podnikat Co máte vědět, než začnete podnikat Robert T. Kiyosaki

Byznys pro 21. století Byznys pro 21. století Robert T. Kiyosaki

27.12.2019 3 z 5

Jako dospívající puberťák jsem jí hltal a bral jako základní učebnici podnikání. Knize dám čtyři hvězdičky jen proto, že jsem díky ní začal tehdy podnikat a podnikám do dnes.

Kam se poděl můj sýr? Kam se poděl můj sýr? Spencer Johnson

Upřímně řečeno mě kniha moc nebavila. Je však pravda, že jí rychle přečtete.

27.12.2019 1 z 5

Nejbohatší muž v Babylóně Nejbohatší muž v Babylóně George Samuel Clason

Četl jsem jí několikrát a rád se k ní vracím.

27.12.2019 5 z 5

Oblíbená kniha od tohoto autora, která pomohla mnoho lidem.

27.12.2019 4 z 5

Kniha, kterou by si měl přečíst každý.

Boj o pozornost Boj o pozornost Filip Kahoun

Tuto knihu s klidným svědomím doporučuji každému, kdo v dnešní hektické době hledá rovnováhu. Líbí se mi její “vystředěnost”, tedy že kniha nemá tendence nadržovat žádnému z extrémů a neříká vám, co je dobře, a co špatně. Celé dílo poukazuje na to, že vše co se kolem nás děje má dvě strany mince. Řekl bych, že autor nahlíží na fungování světa s obrovským nadhledem, což je mě osobně velice sympatické. Knihu si tak může přečíst workoholik, esoterik, muž, žena, introvert, extrovert, kapitalista nebo aktivista a přesto se v ní každý najde.

25.12.2019 5 z 5