Ivet_V Ivet_V komentáře u knih

Tajemství Tajemství Anna Todd

Konečně dočteno. Hrozně se to táhlo a nic moc se tam nedělo, až na pár výjimek. O proti předchozím dílům tam bylo hodně sexuálních scén, možná protože to je tlustší knížka, ale i tak jich tam na mě bylo moc. Ale musím uznat, že to tajemství mě překvapilo.

04.03.2021 2 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Do půlky to vůbec nevypadalo, že je to závěrečný díl, ale potom se to rozjelo. Byly vidět pokroky a vývoj postav. A ten konec byl dokonalý, přesně takový jaký jsem si pro Hessu představovala.

04.03.2021 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Přestože všichni tuto knihu chválí, neměla jsem vysoká očekávání. Jsem nesmírně příjemně překvapená! I když mě překvapil ten otevřený konec, musím dát za pravdu většině fanouškům a přiznat, že Maxon je naprosto dokonalý.????

01.10.2020 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Nejprve jsem viděla film a moc se mi nelíbil, ale chtěla jsem tomu dát ještě šanci a přečíst si to. A rozhodně to bylo mnohem lepší než film! Mnohem líp se mi orientovalo v postavách a Hardin je tady mnohem lepší a hezčí (jestli můžu soudit podle popisu).

01.10.2020 5 z 5

Boží hrob Boží hrob Jay Kristoff

Tento díl se mi dokonce líbil víc než ten první. Mia byla zase skvělá. Jen bych chtěla trochu víc Ashlin. Ale v tomto díle bylo podle mě mnohem více děje, rychleji to plynulo, ale hlavně jsem si mnohem víc oblíbila vedlejší postavy.

24.02.2024 5 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Tak prvních zhruba 150 stránek mě nebavilo a byla jsem ztracená. Proto ubírám 1 hvězdičku. Ale od té doby se to zlepšovalo. Když se dostala do Hory, tak mě to začalo opravdu bavit. Tak 60 stránek před koncem se stal takový zvrat, že jsem to musela dlouho rozdýchávat. Mia byla skvělá, měla i chyby a to se mi na ní líbilo. Sedla mi do toho světa plnýho vražd, že přemýšlí, jakou hodnotu ta smrt má.

29.12.2023 4 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Knihu jsem četla joko povinnou četbu. Dobře napsaný, dobrá hlavní myšlenka. Akorát mě to moc nebavilo a nedokázala jsem se do knihy vžít, ale to bylo tématem války, který nemusím. Rychle to ubíhalo až na některé hluché části.

03.12.2023 3 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Měla jsem od knihy velké očekávání, ale trochu mě zklmala. Děj byl skvělý, ale nějak mě nevtáhl. Avery se mi zalíbila hned na začátku, líbilo se mi, že byla celou dobu taková skutečná. Bratry Hawthorny jsem si zamilovala a věřím, že v dalších dílech budou ještě lepší, jak se o nich budeme postupně dozvídat víc. Další díl si určitě přečtu.

31.07.2023 4 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Na Francescu jsem se těšila, v minulých dílech moc nebyla, jen se o ní mluvilo. Je mi dost sympatická a oblíbila jsem si ji. Michaela jsem si zamilovala hned na začátku. Akorát mi přišlo, že se kniha často vlekla, hlavně když pstavy přemýšlely o svých citech.

09.05.2023 4 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Ze začátku to bylo nudný, ale postupně jak se autorka rozepsala, tak už to bylo lepší. Ke konci už mě to bavilo mnohem víc. Do Cat jsem se ale vůbec nedokázala vžít. Možná je to tím, že je kniha určená pro mladší, ale připadalo mi, že se chová hrozně stupidně.

28.04.2023 4 z 5

Kulička a jiné povídky Kulička a jiné povídky Guy de Maupassant

Kulička mě bavila a dobře se četla. Další povídky se mi některé líbily více, některé méně. Celé to ale bylo nudné a musela jsem to číst na etapy.

28.04.2023 3 z 5

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Eloise jsem si oblíbila během série a těšila jsem se, až jí nahlédnutí do hlavy, ale musím říct, že to bylo zklamání. Phillip mi byl na začátku nesympatický a celou dobu takový nějaký. Celá situace se zlepšila, když se tam objevili členové Bridgertonovi rodiny. Ale stejně mi to přišlo nudné a bez děje.

25.04.2023 4 z 5

Past na knihomolku Past na knihomolku Emma Hart

Chvíli mi trvalo než jsem se zorientovala, protože jsem první díl četla před nějakou dobou. Holley mi sedla, byla to taková ta typická knihomolka. Sebastiana jsem si hned oblíbila. Autorce musím pochválit postavy, vždy věříte, že takový člověk může existovat a že to není jen nějaká dokonalá idea.

13.03.2023 4 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Kniha se mi líbila jako předchozí, ale přijde mi, že se oproti nim táhla. Dlouho jsem čekala na tu velkou zamilovanou lásku. Sophie mi hrozně sedla. Konečně jsme se tady dozvěděli něco o Benedictovi, o kterém toho v minulých dílech moc nebylo. I jeho jsem si zamilovala. A nakonec nepřestávám obdivovat Violet, ta je prostě úžasná. Hned jdu číst další díl.

16.02.2023 4 z 5

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

Kniha mě zaujala tématem Jacka Rozparovače. Líbilo se mi, jak autorka dokázala zasadit vymyšlený příběh do skutečného případu a držet se faktů. Hlavní hrdinka mi sedla a líbila se mj její dedukce a pochybovačnost. Taky mě upoutala svojí pokrokovostí. Velkým plusem v příběhu byl i tajemný Thomas.

29.01.2023 5 z 5

Malý princ a Planeta knihomolů Malý princ a Planeta knihomolů Clotilde Bruneau

Krásný komiks, který jsem našla v knihovně a došlo mi, že jsem ho ještě nikdy nepřečetla. Jako malá jsem pohádky Malého prince zbožňovala, tak jsem se do toho hned pustila. Úplně mi to navodilo pocit nostalgie. Je to krásně nakreslené a rychle se to čte.

14.01.2023 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Po dlouhé době jsem četla knihu z pracovního prostředí a bylo to zase trochu něco jiného. Tara mi byla sympatická. U Prestona se mi líbil jeho vývoj během děje. Celý děj byl předvídatelný, jak to u těchto knih bývá, kromě jednoho zvratu, který jsem vážně nečekala.

24.12.2022 3 z 5

Opravdové zločiny Opravdové zločiny Lucie Bechynková

Poslouchám podcast sporadicky, takže většina případů pro mě byla novinka. Bylo to dobře napsané a mě to bavilo. Příběhy byly jednoduše podané, občas i s vtipnými vsuvkami. Sice byly případy zajímavé, ale stejně mě nejvíc bavily rozhovory na konci.

13.06.2022 4 z 5

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

Chtěla jsem něco krátkého, tak to pro mě byla jasná volba. Nečekala jsem nic světoborného, takže jsem nebyla zklamaná. Sice mě kniha bavila a rychle se četla, ale nestalo se mi, že bych se od ní nemohla odtrhnout. Teo a Erik byli většinu času fajn, ale občas mi jejich chování lezlo na nervy a nechápal jsem ho. Druhý díl si asi přečtu, ale jen protože je tak krátký.

13.06.2022 3 z 5

Rande s knihomolkou Rande s knihomolkou Emma Hart

Chtěla jsem odpočinkové čtení a to jsem taky dostala, ale nevím. Hlavní hrdinové mi nesedli. Jména vedlejších postav se mi pletly. Dějová linka byla nudná a předvídatelná. Knihu jsem dočetla jen protože jsem ji musela vrátit do knihovny.

16.05.2022 4 z 5