Iva095 Online Iva095 komentáře u knih

Můra noční, předvánoční Můra noční, předvánoční Tim Burton

Absolutně dokonalá, krásná knížka z moc pěknými ilustracemi. Naprosto zbožňuji.
Moc a moc doporučuji.

14.10.2022 5 z 5

Všechny barvy duhy Všechny barvy duhy * antologie

Vzhledově moc pěkná knížka. Většina povídek byla moc povedených, pouze jedna se mi moc nelíbila . Moc pěkné čtení.

13.10.2022 3 z 5

Atlasova šestka Atlasova šestka Olivie Blake (p)

První co mě zaujalo byla obálka a ta krásná ořízka. Knížka se četla vcelku dobře, ale dlouhou dobu mi trvalo než jsem se dokázala alespoň trošku seznámit z hlavními postavami, protože jich je šest takže mi to dalo celkem zabrat. Když už jsem se konečně ponořila do děje kniha byla u konce. Doufám, že v druhém díle se toho dozvíme více o Alexandrijské společnost. V tomto díle jsem se seznamovala hlavně z postavami.

13.10.2022 4 z 5

Naprosto morbidní básně, které jsou doplněny morbidními ilustracemi, které tomu dodávají ještě něco na vím. Naprosto úžasná knížka.

12.10.2022 5 z 5

Netvoři a krásky Netvoři a krásky Soman Chainani

Upravené pohádky, které všichni moc dobře známe z krásnými ilustracemi. Moc pěkná knížka.

10.10.2022 4 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Od samého začátku až do úplného konce dokonalí příběh. Každá kapitola byla napínavá ani chvilku jsem se nenudila. Knížku jsem si pořídila, protože patří mezi humbook tipy a veškeré humbook tipy co jsem četla byli skvělé a další věc proč jsem po této knížce sáhla je ,že je to fantasy příběh, které má jen jeden díl. Doporučuji.

08.10.2022 5 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Potom co jsem přečetla Dopisy ztraceným tak jsem je zařadila mezi nejlepší knihy co jsem kdy četla, ale po dočtení této knížky mohu říct, že byla o něco lepší než Dopisy ztraceným. Nic podobného jsem nikdy nečetla. Přečteno během jednoho dne. Doporučuji.

07.10.2022

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Od této knihy jsem neočekávala nic extra a přesně tak to bylo. Romantický příběh ve kterém se toho moc nedělo. Kniha nepotěšila, ale ani nezklamala, takové průměrné čtení.

06.10.2022 3 z 5

Všechny stránky Amelie Všechny stránky Amelie Ashley Schumacher

Tuto knihu doporučuji. Příběh zlomené holky a zlomeného kluka mě naprosto odrovnal. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Přečteno během chvilky. Knížka si zaslouží vyšší hodnocení než má.

05.10.2022 5 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Dlouhou dobu jsem váhala jestli si tuto knihu přečtu. Když jsem jí nakonec otevřela tak jsem jí propadla. Příběh byl napínavý místy děsivý a naprosto dokonalí.

03.10.2022 5 z 5