illca2 illca2 komentáře u knih

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Přečteno jedním dechem! Na takový příběh se nedá jen tak zapomenout. Co všechno je člověk schopen obětovat pro lásku? Sophie úplně vše. Bezpodmínečně milovat a být milovaná. Liv to také neměla jednoduche o to víc je úžasné, že o ona našla důvod milovat a bojovat!
Zde bez debat 5⭐!

01.06.2021 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Psát odstavce o tom, co se melo stát a nestalo, nebo kdo měl s kým být nemá cenu. TOTO je příběh s velkým P! Toto je kniha k zamyselni. Emoce vyburcovane na maximum! Za mě zatím nejlepší knížka od Coleen. Zasloužené hvězdičky ⭐⭐⭐⭐⭐

09.03.2021 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Život je svině! I když přemýšlím co napsat, nic jiného mě nenapadá. To jak spisovatelka píše, mě dokáže úplně pohlit. Tolik emocí, které dokáže vzbudit. Zasloužené hvězdičky...

08.03.2021 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Když člověk začne číst erotický román, čeká většinou jen sex s beckovym příběhem. Ale já teď během dne přečetla knížku s tak emotivní příběhem, že ten sex jsem ani nevnímala. Spisovatelka umí brnknout na správnou strunu. Opět zasloužené hvězdičky.

06.03.2021 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Pro mě kniha byla překvapením. Čekala jsem X stránek o sexu a o středoškolských laskach, které v takových knížkách jsou . A ono BUM. Příběh nejen hlavních hrdinů, ale i těch vedlejších vás nutí zamýšlet se...

24.03.2021 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Rozjezd byl pro mě složitější. Udělat si trošku pořádek v minulosti budoucnosti.. Kdo je kdo.. Ale jak se člověk začetl, všechno dávalo smysl a příběh byl úžasný až smutně šťastný. Moje první knížka od spisovatelky a určitě ne poslední.

06.04.2021 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Teď dočteno! Můžu mít u knihy husí kůži - ano! Vžit se do pocitů hlavních hrdinů - Ano! Ale to co jsem četla tady, jako matka 2 malých dětí je síla a vlastně na konec zjistit, že to tak nebylo je masakr emoci. Jooo konec byl odflakly, ale kniha stala za přečtení!

07.03.2021 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Přečetla jsem všechny 3 knížky a musím říct, že tato se mi líbila ze všech nejvíce :o) krásný , vtipný příběh plný lásky a samozřejmě i sexu :o)

09.12.2014 4 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

A mě se to líbilo!!! A moc !!! Všechny knížky od spisovatelky mají vše, co romantická dušička hledá. Za mě doporučuji ⭐

14.11.2021 4 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

co napsat? Moc krásné. Díky Colleen zažívám úžasné příběhy plne emocí. I po přečtení člověk nad tím přemýšlí. Nedokáže se od knížky odtrhnout dokud není konec. Zasloužené hvězdičky.

28.03.2021 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Až takové pohádkové.. Super mít idola a lásku v jednom. A komu se to splní že? No Sal očividně ano. Ale jooo proč ne?! Fotbalová zakázána láska, pěkné téma.
Jinak svižné čtení na odreagování.

13.04.2021 3 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Na můj vkus se to nějak vleklo. Knížka se četla dobře, příběh měl spád. Ale stejně mi to přišlo nekonečné...

18.03.2021 3 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Opět nemůžu jinak než chválit a chválit. Krásné, čtivé, plné napětí, erotiky. Kniha, u které člověk dokáže sedět dokud ji nedočte celou. Do postavy Reece se dá velice snadno zamilovat. Zasloužené hvězdičky.

13.03.2021 4 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Také jsem čekala něco víc. Příběhová myšlenka dobrá. Spisovatelka hrála na hodně citlivou strunu. Ale bylo to úplně zazděné. Škoda. Kniha se četla dobře. Stačilo příběh trochu více rozvést. Všechno jak rychle začalo, tak i rychle skončilo..

04.05.2021 3 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Nic převratného asi nečekejte. Je to příjemná oddychovka na večer. Pěkně se čte, člověk se u toho i zasměje. Ale je to takový ten "tuctovy" příběh.

22.04.2021 3 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Docela rychle jsem se do knížky začetla. Ze začátku na mě Tyler působil jako rozmazleny, bohatý, drzý frajirek. Ale čím dál jsem četla, tím více to bylo pochopitelné. Těším se na druhý díl.

18.04.2021 4 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Místy mi to prošlo úplně trapné, že jsem se smála a říkala si, jací jsou hlupáci, když do něčeho takovyho jdou. Ale jooo, dočetla jsem to. Je to jen k odreagování. Co se týká samozřejmě erotických scének, tak ty má spisovatelka v malíčku.

15.04.2021 3 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Jsem mile překvapená. Knížka se četla přímo parádně! Příběh, romantika, hlavní postavy, napětí.. Super!

14.04.2021 3 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Po předchozích dílech se mi do čtení této zrovna moc nechtělo. Knížku jsem otevřela a četla a četla a nakonec bylo po všem. V předchozích dílech mi Sawyer připadala jako kráva.. No jak se říká, nikdy nikoho nesud předem! Krásny příběh a zasloužené hvězdičky.

19.03.2021 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Příjemné oddechové čtení na večer. Ale mě nějak zvlášť neoslovila. Uvidíme jaké budou další díly.

18.03.2021 3 z 5