humanoid humanoid komentáře u knih

Muž proti muži - Boj zblízka Muž proti muži - Boj zblízka Roger Ford

Zajímavé, stojí za přečtení. Moje oblíbená.

30.04.2024 4 z 5

Improvizované nástražné systémy Improvizované nástražné systémy Antonín Nowak

Velmi zajímavá kniha o tématech, která nejsou na veřejnosti běžně diskutována. Až mě zaskočila svou otevřeností. Všechny informace a návody jsou velmi praktické, jednoduché a snadno napodobitelné - alespoň teoreticky, protože zákon nic takového vyrábět nedovoluje. Rozhodně však není na škodu si o tom něco přečíst.

30.04.2024 5 z 5

Zbraně, šerm a mečíři Zbraně, šerm a mečíři Ludiše Letošníková

Legendární kniha nezbytná pro každého, kdo se jenom trochu zbraně či šerm zajímá.

26.04.2024 5 z 5

Vlkodlak Vlkodlak Marek Chlíbek

Zajímavá kniha...

26.04.2024 3 z 5

Záškodník Záškodník Marek Chlíbek

Autor je sice v mnoha ohledech poněkud "kontroverzní" osobou, ale kniha je to v mnoha ohledech zajímavá. Za přečtení to určitě stojí.

26.04.2024 4 z 5

Moje dobrodružství na výzvědách Moje dobrodružství na výzvědách Robert Baden-Powell

Výborná kniha ve všech ohledech. Místy sice poněkud úsměvná svou dobovou naivitiou, ale přesto je to zajímavý kousek, který stojí rozhodně za přečtení. Tajní agenti a jejich typy a triky, vyzvědačství, tajná písma a šifry, převleky, falešné identity, špionáž. A to vše z první ruky, od slavného agenta a ještě slavnějšího zakladatele skautského hnutí.

26.04.2024 5 z 5

Karavana moudrosti (Orientální přísloví) Karavana moudrosti (Orientální přísloví) František Nečásek

Hodně zajímavá publikace, nelze než doporučit.

22.04.2020 4 z 5

Japonská bojová umění Japonská bojová umění Antonín Nowak

Super čtení. Neuvěřitelná hloubka do které autor jde, skvělá znalost problematiky, přitom vše popsáno tak, že každý pochopí. Co oceňuju nejvíc je nadhled a humor. Líbí se mi, že autor neopisuje už stokrát napsané, nedržíse zaběhlých klišé, vyvrací různé mýty a omyly, jde přímo k věci a odhaluje pravdu, popisuje věci tak jak opravdu byly a to i za cenu, že se to čtenáři třeba nemusí líbit.

17.10.2019 5 z 5