Vlkodlak přehled

Vlkodlak https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101054/vlkodlak-101054.jpg 3 32 32

VLKODLAK - volné tématicky navazující na knihu Záškodník. Autor: Marek Chlíbek. Kompletní vydání známých i doposud neveřejných textů z oblasti výcviku a bojového nasazení ruských jednotek Specnaz. Široký záběr knihy od bojového výcviku až po aktuální problematiku terorizmu a diverzního boje. Součástí knihy je i detailní popis průběhu dříve utajovaného výcvikového kurzu "Žena jako nepřítel", v němž se příslušníci specnazu učili vést efektivní bojovou činnost i proti ženám v řadách nepřítele (řízené potlačení přirozené náklonnosti a ochranářských pudů k ženám, vzájemný fyzický boj, taktické výslechy, osobní prohlídky, využívání fyzických a psychických odlišností mužů a žen s ohledem na přímý střetný boj)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vlkodlak. Přihlašte se a napište ho.

humanoid
26.04.2024 3 z 5

Zajímavá kniha...

JirkaVaňas
14.05.2020 odpad!

Jak to jenom nazvat? Je tragédie to správné slovo???

siaga_shotgun
02.05.2020 odpad!

Tragická kniha. Všechny návody a doporučení jsou opsány z volně dostupných (na torrentech atp.) ruských knih a příruček z třicátých a čtyřicátých let dvacátého století. Bláboly, nesmysly, někdy úsměvné, jindy návody, které Vás zabijí, pokud je budete následovat. Doslova vyhozené peníze.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vlkodlak v seznamech

v dalších seznamech2x