Improvizované nástražné systémy přehled

Improvizované nástražné systémy https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537033/bmid_improvizovane-nastrazne-systemy-6627f15eac313.png 5 6 6

Improvizované nástražné systémy tvoří nebezpečnou část našeho života. Běžně je užívají zločinci a příslušníci gangů, teroristé, partyzáni a povstalci, stejně jako profesionální vojáci. Na druhou stranu jsou to většinou příslušníci ozbrojených složek, kteří se s nimi v rámci výkonu svého povolání setkávají v roli potenciální oběti nejčastěji. A především jim je určena tato publikace. Kdo je připraven, není překvapen. Kromě této skupiny profesionálů kniha jistě zaujme rovněž preppery a survivalisty, kteří by se tyto smrtelné pasti také rádi naučili rozpoznávat a nastudovali strategie, jak se jim vyhnout. Kniha se podrobně zaobírá následujícími tématy: - mechanické nástražné systémy - střelné nástražné systémy - spínače a zpožďovače nástražných systémů - vrhače, směrové nálože, fugasy, miny a výbušná zařízení - improvizovaná výroba výbušnin - nástrahy z ručních granátů - improvizované roznětové systémy - zápalné systémy (žhářské metody) Kniha Vám umožní porozumět základům konstrukce a výroby těchto systémů, pochopit principy jejich fungování a instalace v terénu, díky čemuž snáze proniknete do mysli případného útočníka a lépe tak ochráníte sebe a své blízké. Kniha slouží výhradně k teoretickému studiu. Pamatujte, že zneužití se trestá.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Improvizované nástražné systémy. Přihlašte se a napište ho.

kindle.raeder
09.05.2024 5 z 5

Kniha velmi propracovaná, místy až návodná. Nezbytná pro každého vojáka, policistu či preppera. Velmi podrobné návody, detailně popsána výroba výbušnin atd.

humanoid
30.04.2024 5 z 5

Velmi zajímavá kniha o tématech, která nejsou na veřejnosti běžně diskutována. Až mě zaskočila svou otevřeností. Všechny informace a návody jsou velmi praktické, jednoduché a snadno napodobitelné - alespoň teoreticky, protože zákon nic takového vyrábět nedovoluje. Rozhodně však není na škodu si o tom něco přečíst.

JirkaVaňas
25.04.2024 5 z 5

Super kniha, která nemá obdoby. Nic podobného u nás dosud nevyšlo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Improvizované nástražné systémy v seznamech