Hope80 Hope80 komentáře u knih

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Angela nikdy nezklame. Další super díl s Kim. Opět doporučuji! Na třech místech jsem měla i slzy v očích....

16.11.2020 5 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Naprostá, skvělá, úžasná bomba. Od začátku až do konce,celá kniha. Zařazuji do mých top a vrham se na druhý případ Inspektora Fawleyho

27.04.2020 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Zařazuji do mých top.Kniha od začátku super, napínavá celou dobu, nešlo od ní odtrhnout a nakonec padla i slza...Takové knihy bych mohla pořád :-)

08.04.2020 5 z 5

Všechno, co jsme opustili Všechno, co jsme opustili Kerry Lonsdale

Stejně jako první díl tak i pokračování bylo pro mě srdcová záležitost. U mě, krom oblíbených spisovatelů jako je třeba Coben, který je jednička a nikdy nezklame, tato kniha/obě dvě patří mezi nejlepší knížky. Hlavně tento příběh je něco jiného, prostě mě to opravdu vzalo za srdce, první díl jsem obrečela a ve druhý jsem doufala " v můj konec", který jsem si přála, ale bohužel (nic nebudu prozrazovat z důvodu kdo nečetl). Ale knihu doporučuji a patří k mým nejlepším co jsem četla. Příběh, který vážně vezme za srdce a nechcete jí dočíst a rozloučit se s ní. Od první stránky až do poslední se čte skvěle.

30.04.2018 5 z 5

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Od prvních stránek naprostá pecka. Jako vždy můj nejoblíbenější spisovatel nezklamal, kniha baví od začátku až do konce a stále překvapuje a napíná. Za mě opět Harlan zabodoval, jednička!

22.01.2018 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Knihy od Liane mám moc ráda, patří k mým nejoblíbenějším, všechny od ní jsou super, ale tato je první, která pro mě byla opravdu zklamáním, pořád jsem čekala, ještě v půlce knížky kdy se to jako "rozjede" začne něco dít a ono pořád nic, pořád se to přelívá z minulosti do přítomnosti a pořád věta: v den kdy se grilovalo...čekáte kdy teda něco bude. Knížka byla nudná, vůbec mě nevzala. Tím, že LM je moje oblíbená a knížky jsou pecka, tak tohle snad není ani ona :-(

15.12.2017 2 z 5

Příchuť zla Příchuť zla Wendy Dranfield

Super, skvělé čtení. Musela jsem dát okamžitě všechny tři díly co zakoupila najednou (když objevila tuto sérii). Musím říct, že se "třesu" na další díl, hned jsem si zjišťovala jestli jsou další díly. Takže z cizích stránek vím, že jich je sedm, neskutečně se těším na další a budu sledovat hned jak vyjde. Jak jsem psala již minule: trojku Madison, Nate a Brody mi hned přirostli k srdci, když je řeč o Brodym - chtěla bych ho doma a musím se u některé pasáže o něm usmívat. Příjemné, napínavé čtení s fajn hrdiny. Za mě prostě 5*

16.02.2024 5 z 5

Ztracené dívky z Willowbrooku Ztracené dívky z Willowbrooku Ellen Marie Wiseman

Přemýšlím a nenacházím správné slova jak knihu popsat. Přiznám se,že první polovina mě moc nebavila,ale bylo napínavé a zároveň děsivé čtení a číst tyto řádky nebylo jednoduché ani lehké. Poté děj dostal určitý spád a obrátilo můj zájem, měla jsem i tušení kdo by to mohl být. Až po přečtení jsem zjistila,že kniha byla inspirována skutečností a o to děsivější příběh byl. Jsem ráda, že jsem knihu četla a zároveň si více přečetla o tomto zařízení, skutečná hrůza....

04.11.2023 4 z 5

Vzpomínky Vzpomínky Brian Freeman

Zvláštní, zajímavé počtení, takové z jiné "budoucnosti"...nevím jak lépe to popsat...napínavé, mnohdy dost psycho a trošku někdy ztrácela ve jménech

26.09.2023 4 z 5

Poslední slovo Poslední slovo Mary Burton

Další díl byl úžasnej, mrzelo mě jen, že jsem počítala s oblíbenci z prvního dílu, takže hlavní postavy jsou jiné, ale i s jinými hrdiny opět super kniha. Příběh a celá kniha byla bomba.

21.09.2023 5 z 5

Poslední tah Poslední tah Mary Burton

Super skvělá detektivka/thriller/krimi. Tento šálek čaje mám ráda. Kate i Mazur mi přirostli hned k srdci a těším se na pokračování. Napínavý příběh, který se četl sám.

04.07.2023 5 z 5

Tři malá prasátka Tři malá prasátka Alex Smith (p)

Super geniální detektivka-krimi-thriller. Pokud vím, měl by být ještě čtvrtý díl, takže se budu těšit. Roberta jsem si hrozně oblíbila, i jeho tým. I tento díl byl napínavý od prvních stránek, děj mě okamžitě vtáhl a nemohla jsem přestat číst. Člověk byl stále v napětí a byly pasáže kdy jsem měla i slzy v očích. Jediné mínus, že jsem se trošku ztrácela občas ve jménem, ale jinak skvělé čtení, někdy na mě drsnější, ale opravdu vážně dobrý díl a série.

02.06.2023 5 z 5

Zlý pes Zlý pes Alex Smith (p)

Super, vážně skvělá knížka. První díl se mi velice líbil a dvojka mě též nezklamala, už se třesu na třetí, který začnu hned číst. Příběh se četl skvěle, od začátku až do konce a Roberta jsem si oblíbila. Typ sérií u kterých bych si přála další a další díly.

30.05.2023 5 z 5

Říkejte mi Win Říkejte mi Win Harlan Coben

Harlan je prostě skvělý, jako pokaždé. Mistr spisovatelů. Píše jinak než ostatní a v tom je to výjimečné. Chvilku jsem se jen ztrácela ve jménem,ale to z důvodu,že jsem neměla tolik času na čtení a delší dobu rozečtené,jinak bych knihu přečetla velice rychle. Příběh byl super a Win? Mluvte zřetelně. Co dodat. Těším na další knihu.

28.09.2022 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Výborná kniha, ze začátku mi trvalo, než jsem se začetla a orientovala v příběhu i postavách, ale pak už se kniha četla sama a začala být napínavější a napínavější a konec?..skvělé....

23.11.2021 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Bomba, prostě naprostá bomba, jinak to nazvat nedokážu. Třetí díl od této spisovatelky byl naprosto skvělý. Musím říct, že Lisa Regan se přiblížila k mé nejoblíbenější spisovatelce Angele Marsons. Kniha se četla skvěle, člověk byl napnutý a kdyby mohl přečetl by jí najednou. Ke konci knihy mi i ukápla slza...Moc se těším na další díl.

20.10.2021 5 z 5

Žena, kterou jsem byla Žena, kterou jsem byla Kerry Fisher

Kniha pro mě byla takový průměr, ze začátku jsem se nemohla tak úplně začíst, nechytla mě a v půlce jsem se přistihla, že některé řádky přeskakuji očima. Jediné co kniha ukazuje, že i to co vidíme v příspěvcích na facebooku nemusí být doopravdy skutečný život a ze zkušenosti víme, že půlka toho je jen přetvářka a je to daleko od skutečného života. Rozzuzlení a konec ohledně hlavní hrdinky taky nijak nepřekvapil, to spíše co se stalo v životech ostatním hrdinek a jak se jim převrátil život...

31.03.2021 3 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Všechny díly s Kim Stone od Angely jsou výborné, ale musím přiznat,že poslední díly jsou naprostá bomba. Těším se na další díly,snad jich bude ještě hodně!

31.01.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Knížka byla naprostá bomba, bylo těžké se od ní odtrhnout, pecka, super, skvělá kniha.

16.12.2020 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Skvělá kniha. Případy Kim Stoneove budou moje oblíbené. Určitě si přečtu všechny.

14.04.2020 5 z 5