HelenBarbora HelenBarbora komentáře u knih

Inteligentní investor Inteligentní investor Benjamin Graham

Velmi naučná, odborná a podrobná kniha, přitom psaná s lehkostí a vtipem. Konečně mám v problematice burzy cenných papírů více jasno a svůj slovník jsem obohatila o krásné slovo ´místopřísežný´:)

28.03.2020 5 z 5

Zelené potraviny - Když jídlo je naším lékem Zelené potraviny - Když jídlo je naším lékem Maria Dallen

Skvěle zpracované téma, po přečtení knihy si myslím, že lidé, kteří zelené potraviny nejí, musí být sebevrazi :)

11.03.2020 5 z 5

Příběhy úspěchů Příběhy úspěchů Robert T. Kiyosaki

Neuvěřitelně inspirativní :)

27.02.2020 5 z 5

Travel bible Travel bible Matouš Vinš

Úžasný průvodce a podrobný návod před, na i po cestě, partner a motivátor na zahájení velkých životních změn. Vypadá to, že jsem se rozhodla. Kluci, díky :D

14.02.2020 4 z 5

Investujte do zlata a stříbra Investujte do zlata a stříbra Michael Maloney

Naprosto dechberoucí obsah, děkuji autorovi, že se tématem zabývá a že přijal své poslání šířit toto poselství dál.

25.01.2020 5 z 5

The Go-Giver - Dej a bude ti dáno The Go-Giver - Dej a bude ti dáno John David Mann

Inspirativní příběh, doporučuju.

30.12.2019 5 z 5

Svádění jako lék Svádění jako lék Laura Lee Guhrke

Při čtení mě místama oči přecházely :D Hrdinka Daisy mně byla sympatická a oceňuji šťastný konec pro oba hrdiny :) Pohodové sváteční čtení.

27.12.2019 2 z 5

Psychologie ovlivňování Psychologie ovlivňování Vít Prokůpek

Skvělá kniha, co se dobře čte, je napsaná stručně, výstižně a jde k věci, žádný balast zbytečného okecávání. Za začátku jsem si zkoušela doporučovaný online test (nic moc výsledky), který jsem na konci knihy zopakovala a hle - výsledky výtečné :D Kniha splnila svůj účel, doporučuji všem.

27.12.2019 5 z 5

Mapa dní Mapa dní Ransom Riggs

Dobrodružství Jacoba Portmana s otevřeným koncem - že by vyšel další díl? Kniha se mi líbila, ale první díly byly napínavější.

19.11.2019 3 z 5

Biznis 21. storočia Biznis 21. storočia Robert T. Kiyosaki

Kniha se četla sama a naprosto jsem změnila názor síťový marketing. Cenné informace, logické vysvětlení, jiný úhel pohledu, respekt.

15.11.2019 4 z 5

Zajímavý vhled do myšlení a potřeb druhých lidí, z knihy jsem se poučila a doporučuju si přečíst.

01.09.2019 5 z 5

Bohatýrské časy Bohatýrské časy Miloslava Svěcená

Adršpach, tyčící se skály, láska ke zdolávání vrcholů, pocity vítězství, přátelství, hospůdky, humor. Kniha čtenáře zavede do dob dávno minulých, kdy batoh horolezce obsahoval pouze lano, boty a pivo. Neskutečné historky, u kterých je slyšet smích.

07.08.2019 5 z 5

Vztahy 101 Vztahy 101 John C. Maxwell

Kniha obsahuje moudré a užitečné rady, doporučuji :)

07.08.2019 4 z 5