Příběhy úspěchů přehled

Příběhy úspěchů https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161825/bmid_pribehy-uspechu-161825.jpg 3 18 18

Přečtěte si o lidech, kteří aplikovali učení Bohatého táty v praxi a dosáhli tak finančního úspěchu! Lidé, kteří tyto příběhy napsali, se odhodlali jednat a jako výsledek se dostavil úspěch. Těmto lidem se finančně dařilo, i když ve stejnou dobu miliony jiných lidí prodělávaly miliardy dolarů. Tato konha vám ukáže, proč nezáleží na tom, že „nemáte peníze“ či že „nemáte čas“, proč nejste nikdy příliš staří ani mladí na zahájení cesty za vlastní finanční jistotou a svobodou, Jak začínající investoři překonali strach z investování a jak můžete podobných finančních výsledků a úspěchů dosáhnout také!... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

Success Stories , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Příběhy úspěchů. Přihlašte se a napište ho.

crazyslunicko
02.10.2020 3 z 5

Velice inspirativní kniha s podrobným návodem, jak začít podnikat a investovat a dostat se z komfortní zóny zaměstnance. Příběhy několika lidí s různými způsoby, jak vydělat peníze a jít to důchodu dřív. Podrobně je vysvětlen pasivní příjem. Jediné co se mi na knize nelíbilo, bylo že se některé příběhy trochu opakovaly.

HelenBarbora
27.02.2020 5 z 5

Neuvěřitelně inspirativní :)

Nirtti
14.10.2017 5 z 5

Hned po knize "Bohatý táta, chudý táta" jsem přečetla tyto příběhy. Mě osobně tahle dvě díla oslovila natolik, že jsem se pustila do zrealizování některých uvedených myšlenek. Kiyosaki velmi pozitivně ovlivnil můj život.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Příběhy úspěchů v seznamech

Autoři knihy