The Go-Giver - Dej a bude ti dáno

The Go-Giver - Dej a bude ti dáno https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176370/the-go-giver-dej-a-bude-ti-dano-176370.jpg 4 37 11

Kniha The Go – Giver Dej a bude ti dáno vypráví příběh o ambiciózním mladém muži jménem Joe, který touží po úspěchu. Joe je opravdový go-getter, ačkoli občas se mu zdá, že čím tvrději a rychleji pracuje, tím vzdálenější se jeho cíle zdají. A tak jednoho dne, když se zoufale snaží dotáhnout klíčový obchod na konci špatného čtvrtletí, vyhledá rady tajemného Pindara, legendárního konzultanta, kterému jeho známí říkají prostě Předseda. The Go – Giver Dej a bude ti dáno je ispirativní příběh, který vás zahřeje u srdce. Je předávaný s vtipem a elegancí a dává nový význam známému přísloví „Dej a bude ti dáno.“.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , SSP Group

The Go-Giver

escritor
26.05.2023 4 z 5

Taková na první pohled jednoduchá kniha, ale ty věci v ní jsou teď pro mě důležité. Prostě jsem takou knihu potřeboval. Vůbec nejde o vypravěčský styl, nebo vykreslení osob, ale o principy, které předává.

Fajn, když člověk nemá svého mentora - Pindara :)

kristyna.havlov
23.05.2023 4 z 5

Skvělé napsaná kniha přečtená jednom dechem. Hodně věcí jsem si musela poznamenat, abych si je mohla později připomenout, je tam totiž spousta mouder.

Leník95
13.04.2022 3 z 5

Na knize se mi líbil styl psaní a vyprávění. Zákony jsou popsány jednoduše a člověk si to může vztáhnout na svou práci. V knize jsou i tato pravidla shrnuty, takže se můžete bez problémů k tématu vrátit.

DK_Ronie
06.10.2021 5 z 5

Shodou okolností jsem knihu četl po Minutovém manažerovi. Vlastně dost podobný koncept. Vyprávění formou příběhu, žák/mentor a vyzkoušení jednotlivých rad na vlastní kůži. Nicméně si nemohu pomoct, ale přijde mi, že kvalita a přínos obou knih jsou diametrálně odlišné. Dej a bude ti dáno bylo subjektivně mnohem čtivější a příjemnější. Dokonce prvky napětí :o) I prezentované rady a myšlenky dávají větší smysl, drží se jednotného konceptu a nejsou do kola opakovány úplně v každé druhé knize. Příjemná jednohubka na večer, můžu doporučit za sebe.

janulka1310
13.09.2021 5 z 5

Přečteno podruhé po 8 letech a stále mi to přijde jako jedna z nejlepších knih :)

Páťa2901
24.07.2021 5 z 5

Tak tohle je poklad všech pokladů, slušní lidé v obchodu se musí tetelit blahem. Moc se mi líbí, že mé životní myšlenky a směry vidí další lidé jako správné a ten nejlepší směr v životě. Věřím že i mě tento postoj posune co nejvýše.

Tebby
05.07.2021 4 z 5

Super knížka, jednoduchá, čtivá ale s jakým odkazem. Konec mi dojem trošku zkazil, ale i tak ji ráda všem doporučím.

DK197
19.11.2020 4 z 5

KNIHA: Když se nad tím člověk zamyslí, tak každá podobná motivační kniha je psaná jaksi účelově. Hezky to vypadá, ale šťouravý mozek najde spoustu otázek, na které by chtěl znát odpověď... Nicméně - ta myšlenka je skvělá! Souhlasím s komentářem pode mnou, že kdyby "celý svět ctil zmíněné zákony, byl by bezpochyby lepším místem!" A nikomu rozhodně neuškodí, když si zmíněná moudra vyzkouší na vlastní kůži... :-) Doporučuju.

teeyinka
09.10.2020 5 z 5

Úžasná kniha, která by měla být součástí povinné četby. Kéž by celý svět ctil zmíněné zákony, byl by bezpochyby lepším místem!

HelenBarbora
30.12.2019 5 z 5

Inspirativní příběh, doporučuju.

janulka1310
29.09.2013 5 z 5

Absolutně bezkonkurenčně jedna z nejlepších knih, která formou příběhu poukazuje na základní principy úspěchu...přečteno za dvě hodiny...

Autoři knihy

John David Mann