Hatshepsut Hatshepsut komentáře u knih

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

U této autorky jsme zvyklí, že se její postavy v romantickém příběhu poznávají déle a nějakou dobu to i trvá, než si k sobě najdou tu správnou cestu. Dopisy, které si neznámý voják na misi, Aaron Hall a nesmělá dívka Ruby Santosová vyměňují, jsou pro oba odlehčením v jejich životech. Svěřují se stále více jeden druhému se svými zážitky a problémy a nakonec se z nich stávají životní přátelé. Čeká je však i něco více? To už si budete muset přečíst v nové knize Mariany Zapaty. Já se bavila.:-)

"Už dlouho jsem ti neposlala žádný vtip. Takže tady:
Jaké těstoviny mají kanibalové nejradši?
Kolínka."

26.03.2023 4 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

V tomto žánru není pro autory jednoduché najít nějaký originální námět, aby přitáhli a zároveň si udrželi pozornost čtenářů. Takže bych určitě ocenila nápad s řeckou mytologií. Hádes tu byl za kladného hrdinu, proč ne? Určitě si získal i mé sympatie. :-) Očekávejte jednoduchou romantiku plnou erotických scén, potom nebudete zklamáni.

16.02.2023 4 z 5

Princezna Princezna Devney Perry

Opět vydařený příběh v tomto žánru. Tato série odehrávající se v městečku Clifton Forge si rozhodně zaslouží vaši pozornost. Je zde ta správná dávka romantiky a má to vždy nějakou tu akční zápletku se špetkou napětí. I já si oblíbila sympatickou Press, která tak často oponovala slavnému herci Shawovi svým "ne"! :-)

14.02.2023 5 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Skvělá romantická oddechovka, tak jak jsme od této autorky zvyklí. Chladný právník bez rodinných pout a vřelá Grace, obklopená velmi početnou rodinou a příběh je na světě. Za mě spokojenost. U pasáží Jaxsona a Richarda jsem se bavila. Pojem "čenichovka"? :-) Tak sem s dalšími díly.

14.01.2023 5 z 5

Travis Travis Mia Sheridan

Rozhodně děkuji "narise", která mi doporučila přečíst první díl ze série Archerův hlas ještě jednou. Přece jenom je to už nějaký čas co jsem to četla a roli Travise bych bez toho úplně nepochytila. Obě knihy jsou krásné a emotivní. Jsou o lidech, kteří si v minulosti prošli určitým peklem a především jsou o neuvěřitelné odvaze, nepodlehnout těžkému osudu a bojovat o lepší zítřky. Autorka do svých příběhů umí vložit romantiku, humor, lehkou erotiku, přátelství, napětí a především šťastný konec, který sice ve skutečném životě tak často není, ale určitě vás pozitivně naladí.

07.01.2023 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Třetí příběh této série není nějak akční, je to poklidné romantické vyprávění, kde dopředu odhadnete co bude hlavní zápletkou. No ale i takové příběhy vám někdy sednou, nemusíte nad ničím moc hloubat ani se bát, že přijde nějaké emoční drama. Přitom se nedá říct, že by byl příběh nudný, snad jen krátký a určitě by oživilo, kdyby autorka do psaní zapojila oba pohledy hlavních hrdinů.

12.11.2022 4 z 5

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

Hodně těžký námět a velké emoční drama. Od knih této autorky se nedá odtrhnout a rozhodně si připravte kapesníky. A přiznám se, že tady jsem si ten happyend vyloženě přála. Jelikož některým lidem je v životě neskutečně naloženo a pokud to přesto dokážou překonat, zaslouží si jedině obdiv a šťastný konec.

"Její smích se stal mými nádechy. Její úsměvy byly tlukotem mého srdce."

17.08.2022 5 z 5

Stačí si počkat Stačí si počkat Mariana Zapata

Opět skvělé. Kdo má rád slown burn romance této autorky, tak bude spokojený. Stále u mě vede S láskou Lukov. Nicméně příběh láskyplné Diany, jejích osiřelých synovců a záhadného souseda Dallase si zamilujete.

07.05.2024 5 z 5

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Skvělé. Přestože jsem za poslední rok přečetla mnoho knih s mafiánskou tématikou, tato patří na přední příčky! Zpočátku to vypadá, že nás autorka nemá čím překvapit, ale skutečnost je jiná. Nenechte se odradit pomalým rozjezdem, druhá polovina knihy vás přesvědčí, že za přečtení stojí. Těším se na další díly.

24.03.2024 5 z 5

Odkaz Hawthornů Odkaz Hawthornů Jennifer Lynn Barnes

U mě druhý díl splnil všechna očekávání. Je to velmi neotřele zpracovaný námět, kde je spoustu tajemství, záhad a šifer, které vás samotné nutí bádat. Rozvíjí to fantazii čtenáře a to se mi u knih líbí. Jsou zde krátké kapitoly a děj vám rychle ubíhá, není zbytečně natahovaný. Zároveň jsou zde i momenty k pobavení, především od Max a její velké snahy nemluvit sprostě. Přebaly knih jsou nádherně zpracované, to se nedá na pultech přehlédnout! :-) A moc se těším na třetí díl, který jsem myslela, že je poslední, ale všimla jsem si, že bude i čtvrtý.

Vteřinu nato jsem slyšela puštěnou vodu. „Ale nejsi doopravdy ve sprše, že ne?“
„Rodiče nemusejí slyšet, jak mluvím do svýho novýho, tajnýho telefonu,“ odpověděla Max. „Nula nula sedm hadr, fakt že jo, Ave. Já jsem teď úplný zastlaný James Bond, abyste všichni věděli, klokoti. A jo, jsem ve sprše. Lstivosti, tvé jméno je Max.“

01.12.2023 5 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Za mě kniha, která uspokojí čtenáře všech věkových kategorií. Tajemství, záhady a napětí. Originální námět a postavy, které mají velmi zajímavé charaktery. Moc mě bavila kamarádka Max a její přepisy zakázaných slov. :-) Jedno nezměrné dědictví a mnoho těch, kteří o něj stojí. Tak copak si na nás autorka s panem Hawthornem připravili v dalších dílech?

"Jednoduchost je lež," podotkla žena. "Ale někdy krásná."

29.11.2023 5 z 5

Epocha Epocha Jewel E. Ann

Krásné, má to úžasnou hloubku a originální zápletku. Moc se mi líbily oba díly. Tak nějak váhám o čem bude třetí část série, byl epilog něco jako spoiler pokračování? A postava Griffina, to bylo opravdu něco! Jak já to s ním prožívala! :-)

Usměje se. „Je to nevinná láska. Krásná. Myslím, že je dokonce i věčná. Ale ještě nevím. Možná to zjistíme v jiném životě. Zjistíme, jestli naše duše sdílejí něco, co dokáže překonat čas, nebo jestli nejsou nic víc než epocha.“
„Epické?“
„E-p-o-ch-a. Významná událost nebo časové období.“
„Epocha“ Usměju se. „Tohle je určitě epocha. Ale taky si myslím, že by to mohlo být transcendentní a to by bylo e-p-i-c-k-ý.“

21.11.2023 5 z 5

Čas pro Avu Čas pro Avu Melanie Moreland

Rozvětvená série BAM a ABC je sázka na jistotu. V poslední době byly knihy o této partičce už hodně sluníčkové, což netvrdím, že je vždy špatné, ale je to už taková čtecí rutina. Tady jsem byla mile překvapena. Na příběh Avy jsem se těšila a opravdu stál za to. Pro mne velmi odpočinkové čtení plné příjemného humoru a vášnivé erotiky.

31.10.2023 4 z 5

Jiskřivý idol Jiskřivý idol Katee Robert

Máme tady druhý díl z ultramoderního města Olymp a musím říct, že se mi líbil o chlup více. U prvního dílu jsem velmi ocenila nápad autorky s řeckou mytologií, díky kterému mě tato série hned od počátku zaujala, ale tak nějak jsem autorčinu psaní musela přivyknout. Tak uvidíme, co nás čeká příště a čím nás zbylé dcery Demétér překvapí. A určitě musím ocenit krásné přebaly knih!

04.10.2023 4 z 5

Osudové pouto Osudové pouto Elizabeth Briggs

Současný astronomický zvěrokruh tvoří 13 souhvězdí. Původně však zvěrokruh tvořilo dvanáct souhvězdí. Staří Babyloňané totiž Hadonoše ignorovali, protože chtěli mít právě 12 znamení, jako je lunárních měsíců v roce.

Erotická fantasy v druhém díle nezaostává za prvním. Boj mezi vlčími smečkami zvěrokruhu pokračuje, lvi stále chtějí nadvládu. Podařilo se Ayle najít konečně smečku, kde by našla přátele a rodinu? A co její partnerské pouto s Jordanem nebo skončí s Kadenem? Nicméně pozor, kniha nám zase skončí v tom nejnapínavějším a nezbývá než čekat na další díl! Tak snad vyjde brzy.

27.09.2023 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Ano, je to příběh plný erotiky a vášně, ale příběh se dotkne vašeho srdce. Čtu tuto sérii podruhé a opět tzv. jedním dechem. Remy je úžasný bojovník, který si jde za svým snem a nevzdává se! Překonává ve svém životě mnoho překážek, největší je jeho boj s bipolární poruchou. Pokud čtete takovou knihu, máte pocit, že život může být krásný, i když vám osud hází klacky pod nohy. A i když je to někdy hodně těžké, existuje naděje zažít něco krásného a potkat svoji spřízněnou duši.

07.09.2023 5 z 5

Dokonalá pohádka Dokonalá pohádka Elísabet Benavent

Líbil se mi určitě humor, který příběhu dominoval a přátelský vztah Margot a Davida. Vtipné dialogy mezi sestrami mě rovněž bavily. Rozhodně nepředvídatelný závěr, ale nebudu "potvora" abych spoilerovala, přečtěte si sami.

Někdy tvá paměť uchovává věci, které bys radši býval nikdy nepoznal, a ať se sebevíc snažíš vymazat je z hlavy, vždy se vrací.

20.07.2023 4 z 5

Doktor Láska Doktor Láska Leisa Rayven

Povedený romantický příběh s Tobym a Jo v hlavních rolích. Tato autorka umí použít vtipné dialogy, které celý děj příjemně okoření. Pouze konec knihy mi už přišel natahovaný, takže o hvězdičku méně. Za to Jeeves byl nevšedním a rozhodně zajímavým zpestřením celého vyprávění.

"Super! Máme rande." Při pohledu na můj výraz se rychle opraví: "Ne, tak jsem to nemyslela. Samozřejmě, že to není rande. Přátelé jako my spolubydlící nemají rande. My máme"
"Večeři?" navrhnu.
"Ano! Je to večeře. Tak se měj."
"Jasně. Zatím."
Oba vykročíme k výtahu, kde čekáme, až se otevřou dveře. Když k tomu dojde, vstoupíme dovnitř, a pak svorně zíráme na dveře, jak se zavírají.
Po několika vteřinách prolomím ticho: "Asi jsme se měli rozloučit až dole."
Joanna přikývne. "Asi jo."

06.06.2023 4 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Kniha má blízko k Popelce, závěr byl pohádkový. Nicméně čtivý příběh plný zábavných výměn mezi Cruzem a Nessou. Klasická odddechovka, hledat zde logické vysvětlení chování hlavní hrdinů nemá smysl. Není to úplně typické čtení od této autorky, ale bavila jsem se.

24.04.2023 4 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Rovněž jsem se těšila na příběh Brenny a Rye, kteří se k sobě v minulých dílech chovali jako pes a kočka. Mezi nenávistí a láskou je prostě hodně tenká hranice, což platí i v případě těchto dvou. Kniha je plná vášně, romantiky, humoru a hlavně přátelství. Zatím velmi vydařená a čtivá série této autorky.

"Bože, dej mi sílu, zaprosím k nebesům. Jako fakt, jestli mě zbavíš týhle noční můry, budu se odteď chovat slušně."
Jax si odfrkne. "Na takovou dohodu žádnej bůh nepřistoupí, Rylande. Zkus to spíš u chlápka tam dole."

05.03.2023 5 z 5