Hatshepsut Hatshepsut komentáře u knih

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Pokaždé se děsím, čím mě autorka dostane příště, někdy je to opravdu divoká jízda. :-) Tady jsem spokojená. Je to spíše taková klasika L.J.SHEN, kde je opět spoustu temné nenávisti, jež je zase o chloupek slabší než vítězná láska. Těším se na další díly Arsena a Riggse, ty si rozhodně nenechám ujít!

31.01.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

„Nedokonalost je krásná, šílenství je geniální a je lepší být naprosto směšný než naprosto nudný.“
Marilyn Monroe
Rozhodně velmi čtivá, erotikou nabitá, mafiánská pohádka. Určitě si přečtu další díl a doporučuji. Chemie mezi hlavními postavami vás nenechá chladnými.:-) Také musím ocenit zajímavý přebal knihy, hodící se k příběhu a moc se mi líbily citáty od různých osobností na začátku každé kapitoly.

08.01.2023 5 z 5

Sladký nepřítel Sladký nepřítel Kristen Callihan

Kniha o nevrlém bývalém hokejistovi, který svádí hlavní hrdinku Emmu pečením luxusních francouzských zákusků? Za mě ano, je to sice sladký příběh se vším všudy, ale zároveň zábavná čtivá oddechovka plná romantiky.

19.11.2022 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Opět skvělý díl. Bavila jsem se, např. vtipné scény, kdy Garrett soupeří s Loganem o titul kmotra nebo pletařské schopnosti kamarádky Sabriny. :-) No a Tucker coby otec, tak to byl doják. :-) Jsem moc, moc zvědavá na nový díl, který letos vyšel, jelikož tato série je velmi pohodová a zábavná!

06.11.2022 4 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Mia Sheridan je skvělá autorka romantických knih, takže se nemůžete splést, pokud zvolíte něco z její tvorby. Tento příběh neměl originální námět, ale přesto jsem měla knihu přečtenou raz dva. Je to taková sázka na jistotu.

26.09.2022 4 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Přiznejme, že námět příběhu sám o sobě není originální, ale to vtipné zpracovaní a zajímavě pojatý styl vyprávění stojí za to. Pokud hledáte romantiku a knihu k pobavení a relaxu, pusťte se do čtení!

16.09.2022 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Nádherný příběh! Je plný smutku ze ztráty blízkých osob, ale také naděje, že život tím nekončí. Je hodně těžké překonat období zármutku a bolesti, ale naštěstí měl Grey rodinu a dobré přátele. Je to velmi smutné čtení, které v tomto případě naštěstí končí happyendem. Kéž by to tak vždy bylo i v reálném životě!

„Láska není stav dokonalé péče. Je to činný rod vyjadřující úsilí. Milovat někoho znamená snažit se přijmout tu osobu přesně takovou, jaká je, tady a teď.“
Fred Rogers

20.08.2022 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Jedním slovem skvělé! Jsem ráda, že autorka drží laťku stále vysoko. Její romány jsou vždy zárukou, že se budete bavit. Zpočátku vám možná sebevědomé a dominantní chování Elliota bude brnkat na nervy, ale zase to knize přidá na reálnosti ve smyslu bohatý muž versus obyčejná dívka. No a vtipné situace v kouzelném domě s malou zvířecí farmou a celkový závěr knihy jsou vtipnou třešničkou všeho.

30.07.2022 5 z 5

Anděl smrti Anděl smrti Robert Bryndza

Skvěle propracované, napínavé, tajemné a ten konec? Zápletka i celý děj velmi dobře promyšlené. Další díl s detektivem šéfinspektorem Erikou Fosterovou si rozhodně nenechte ujít!

11.05.2024 5 z 5

Zrádci krve Zrádci krve Lynette Noni

Posledním dílem celá tato úžasná fantasy série neuvěřitelně graduje. Celý příběh je plný akce a dobrodružství. Není zde místo, kde by se neodehrávalo něco důležitého. Čte se to jedním dechem. Vedlejší postavy jako Caldon, Tipp, Cresta si prostě zamilujete! Navíc je kniha o přátelství, lásce, statečnosti a věrnosti. A taková fantasy má být! Doporučuji!

07.03.2024 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Autorka nám tedy připravila pořádnou dávku napětí, intrik a ten konec! Opravdu jsem ráda, že mám poslední díl! Tedy doufám, že je poslední! :-) I mě v tomto díle Kiva překvapila svojí naivitou, ale po tom co prožila v Zalindově? Asi není divu. Tak snad se moje sympatie k této hrdince opět vrátí.

"Tvoje magie je ryzí, tvoje srdce je nezkažené. Musíš proti tomu bojovat."
"Buď světlem v temnotě!"

05.03.2024 5 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Lauren Asher

Příjemná romantická oddechovka, žádný extra originální námět, ale bylo to čtivé. Na jedno odpoledne se ztratíte ve světě Dreamlandu s pozitivní a laskavou Zahrou a tvrdohlavým byznysmenem Rowanem. Jsem zvědavá na příběh Declana, nejstaršího z bratrů.

Poklepává perem o papír. „Tahle smlouva vyžaduje mou plnou pozornost. Nebudu nic podepisovat, dokud ji nebudu mít přečtenou včetně poznámek pod čarou.“
„Na poznámky pod čarou v takhle obyčejné smlouvě nenarazíte.“
Nezdá se, že by se tím cítila uražena, což mě rozčílí ještě víc. Co je ta ženská zač a proč se nedokáže srovnat do latě jako všichni ostatní? Chová se, jako by srala třpytky a k snídani jedla duhu. Nevím, v jakém pohádkovém lese vyrostla, ale nikdo nemůže být takový optimista.

26.11.2023 4 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

Už od prvních stran u tohoto příběhu víte, že nejde o nějakou sladkou romantiku. Je to drsné, kruté, vášnivé a šílené. Pokud by se lidé s tak těžkým osudem dokázali opět postavit na nohy a zvládnout pokračovat v dalším životě, mají můj neskonalý obdiv! Stejně jako Rose a Danny.

04.11.2023 5 z 5

Království obávaných Království obávaných Kerri Maniscalco

„Moc obraznosti velké docházela, však jako v kole, jež se točí vezdy,
mým přáním, chtěním láska otáčela, z níž pohyb slunce má i všecky hvězdy.“
Dante Alighieri, Ráj

Emílie a princ Ira v pekelném světě prodchnuté hříchem, princové sedmi kruhů, bohyně, čarodějnice, vlkodlaci, upíři a smrtelníci, to vše je velmi dobře zpracované v této trilogii, kterou milovníkům fantazy a romantiky doporučuji. Obdivuji autorky těchto knih, že jsou schopné pospojovat všechny nitky od počátku až do konce, jelikož při čtení závěru do sebe vše záhadné krásně zapadlo. Určitě uvítám další díly a moc se těším na ostatní příběhy princů a samotné Vittorie.

22.09.2023 5 z 5

Království prokletých Království prokletých Kerri Maniscalco

"Já převezu vás k břehům věčné hrůzy, v tmy propasti, kde s ledem žár se sváří."
Dante Alighieri

První díl byl čtivý, druhý jsem nemohla odložit. Najdete zde mnoho tajemství, záhad, lstí, temné magie a hlavně pekelná království, kterým vládnou princové sedmi hříchů. Emílie zde stále hledá pomstu a vraha své sestry, komu však může věřit? Konec tohoto pokračování byl velmi napínavý, takže nezbývá nic jiného než se rychle pustit do další knihy!

20.09.2023 5 z 5

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

Poklidná romantická linka ze skalistých hor v Green Valley. Je to pohodové čtení, kde si připomeneme toto krásné prostředí a známé postavy, které zde žijí. Přibývají nové lásky a přátelství. Série si drží svoji laťku. Není to nic akčního ani kdoví jak emočního, ale je to milé počteníčko, které potěší.

23.08.2023 4 z 5

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

Drsnější romantika z mafiánského prostředí, která je stejně jako první díl velmi čtivá. Prostředí a postavy vcelku uvěřitelné a dětství obou hlavních protagonistů děsivé. A proto nezbývá než jim po celou dobu přát šťastný konec!

"Cynicky jsem si odfrkl. Nebyla jste náhodou prve toho názoru, že se jedná jen o posedlost?
Copak to nevíte? Láska je posedlost. Někteří by dokonce řekli, že je to šílená posedlost."

10.05.2023 5 z 5

Exodus Exodus Kate Stewart

Tak předně jsem ráda, že jsem měla druhý díl této série po ruce. Začala jsem číst po dočtení prvního příběhu a nemohla jsem se odtrhnout, takže skončila se čtením v ranních hodinách. Je to návykové, čtivé a budou chvíle, kdy si budete určitě přát jiný konec, ale tak už to s dobrými příběhy je. Pohltí vás, prožijete s hlavními hrdiny spousty krušných chvil, ale i krásných a pak se s nimi rozloučíte. Za mě velmi vydařené dílo a doporučuji.

07.05.2023 5 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

"Skupině havranů se říká spiknutí, a já si uvědomuju tu ironii.
Tihle ptáci se v dospívání spojují, aby vytvořili pouto jako rebelující teenageři. Jsem si jistá, že to byl také čas, kdy vzniklo bratrstvo havranů. Nakonec si najdou druha a vědci říkají, že havrani se párují na celý život."

Určitě čtivý erotický příběh s originální dějovou linkou. Konec napínavý, takže naštěstí druhý díl už čeká!

06.05.2023 5 z 5

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Co vás čeká v nové (erotikou nabité) fantasy sérii? Najdete zde hlavní hrdinku Aylu, s klasickými charakterovými vlastnostmi, které známe už i z jiných fantasy: těžké dětství, odmítavost vlastní rodiny, minimum přátel, tvrdohlavost a především schopnost přežít a nevzdávat víru, že někde nalezne své štěstí! Ona nikdy nebyla uznána jako právoplatný člen smečky znamení Raka a proto vkládá velké naděje do výročního shromáždění, kde konečně získá schopnost přeměňovat se ve vlka a možná i svého osudového partnera. Zajímavý námět vlkodlačích smeček tříděných podle dvanácti znamení zvěrokruhu. Komu patří ta třináctá? Opět škoda, že na další díly si budeme muset počkat, jelikož konec je otevřený. Pro ty, co mají rádi podobné příběhy, rozhodně doporučuji!

02.04.2023 4 z 5