Hanulka25 Hanulka25 komentáře u knih

Mráz přichází z Hradu Mráz přichází z Hradu Michal Viewegh

Slátanina o ničem, neustálé přeskakování mezi obrovským množstvím postav.

13.04.2019 1 z 5

12. 12. 12. 12. Vítězslav Jareš

Moc pěkné - doporučuji

28.09.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Úžasná knížka, která nutí k zamyšlení.

25.04.2017 5 z 5

Relikvie Relikvie Lincoln Child

Moje první setkání s touto dvojicí autorů a agentem Pendergastem. Knížka mě vyloženě nadchla a následně jsem přečetla všechny další díly, ve kterých je hlavní postavou Pendergast.

10.02.2017

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Další kniha, kterou se mi nepodařilo dočíst. Rozhodně jí úplně nezatracuji, téma dost zajímavé, ale nějak se to vleklo.

06.11.2021 3 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Gabrielu jsem jako sportovkyni měla moc ráda. Kniha ve mě zanechala dost podivný pocit. Říkala jsem si, jak takový uzlíček nervů, může něco vyhrát.

09.05.2021 2 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Četla jsem z velkým odstupem od prvního dílu, který mě moc nenadchl. Rychlé, oddechové čtení.......no a to je tak všechno. Rozhodně nic, co by mi přišlo k smíchu a neustálé vysvětlivky v závorkách už mě dost štvaly.

16.06.2018 2 z 5

Tři přání Tři přání Jude Deveraux (p)

Pohádka jako dělaná na dovolenou. Na můj vkus trochu moc kouzel, šlo by to i bez nich.

06.06.2018 3 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Tak tohle mě opravdu nebavilo. Nedočetla jsem.

04.01.2018 1 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Knížku jsem přečetla, ale bez velkého nadšení. Všechno bylo předvídatelné, žádný nečekaný zvrat se nekonal.

26.11.2017 2 z 5

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Tuhle knížku jsem zkoušela číst 2krát, ani jednou to nevyšlo. Obsah mě sice zaujal, ale styl slohové práce žáka základnì školy.....to opravdu nedám.

11.07.2017

Neviditelná knihovna Neviditelná knihovna Genevieve Cogman

Přečetla jsem první tři kapitoly, dál už to nešlo - slátanina tolika podivností, že už to na mě bylo moc.

14.06.2017 2 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Tahle knížka je prostě úžasná

31.05.2017 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Upřímně nevím, co na tom má být k smíchu, nebylo to ani k usmívání. Dočetla jsem jen z principu.

07.02.2017 1 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Souhlasím se všemi, kteří knihu chválí. Přečetla jsem za jeden víkend.

07.02.2017 5 z 5

Spiknutí Spiknutí Nicolas Beuglet

Ze začátku to vypadalo dost dobře, ale nakonec jsem nedočetla. Nějak mě přestalo zajímat, jak to dopadne.

22.10.2021 1 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Po dlouhé době knížka, u které mě opravdu zaujal začátek. To bylo ale bohužel všechno. Po asi 150 stranách jsem odložila. Přehrabování v archivu asi není můj šálek kávy.

04.01.2021 2 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Dočetla jsem do konce, protože jsem pořád čekala, kdy se dostaví to napětí, mrazení....kdy to zkrátka začne být strašidelné. Nic z toho se nedostavilo.

25.10.2020 4 z 5

Parazit Parazit David Koepp

Žádné velké nadšení. Celkem čtivý konec, jinak dost nuda.

18.06.2020 3 z 5

Divoká jízda – 18 erotických povídek Divoká jízda – 18 erotických povídek * antologie

Autoři povídek mají naprosto odlišnou představu o erotice než já.

09.10.2018 2 z 5