HannaFuchs HannaFuchs komentáře u knih

Demonata Demonata Darren Shan (p)

Po druhé kapitole jsem lapala po dechu a na začátku třetí jsem si musela dát pauzu, protože ten nával emocí bych nezvládla. Pocity Grubbse jsou tak mistrovsky popsány. Klobouk dolů před autorem, zase jsem byla napnutá celou knihu.

23.02.2017 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih. Líbilo se mi to víc než Pán Prstenů (není to tak zdlouhavé a rozsáhlé). Určitě si ji přečtu znovu.

15.11.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Bomba! Ještě teď se z toho nemůžu zpamatovat. Celá série se mi strašně líbila. V tomto dílu bylo úplně všechno. Epilog byl dojemný, chtělo se mi brečet, že už to všechno končí. Nakonec jsem si oblíbila i Celestu.

09.11.2016 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Očekávala jsem trochu víc. Ne, že by mě kniha zklamala, ale byla dost utahaná a často jsem se nemohla do knihy pořádně začíst.

Nejvíc mě zklamal konec.
Dávám autorce další šanci a zkusím si přečíst pokračování.

29.10.2016 1 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Nemohla jsem přestat ve čtení. Na konci každé kapitoly jsem musela vědět, jak se příběh bude vyvíjet dál. Král mě dost znechutil. Hned se pouštím do pokračování!

28.10.2016 5 z 5

Nahlížení: Podivný začátek Nahlížení: Podivný začátek Dana Zahoříková

Kniha byla lepší než jsem si myslela. Líbilo se mi, jak autorka zvlaštně píše. Neobvyklé výrazy. Na začátku mě to dost překvapilo, ale nevadilo. Vraha jsem odhalila od 195 stránky. Na začátku by mě to ani nenapadlo. Mimochodem dobrý nápad s tím nahlížením.

15.10.2016 3 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Jako malá každý večer před spaním ☺

15.08.2016 3 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Celou knížku se skoro nic neděje a na konci je toho moc.
Jednu hvězdu dávám za obal.

15.08.2016 1 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Tak vysoké hodnocení dávám, protože se do knihy rychle začtete. Což o některých knihách říct nemohu. Jediné co už jen mohu dodat: Doporučuji!

12.08.2016 5 z 5

Mach a Šebestová za školou Mach a Šebestová za školou Miloš Macourek

Milovala jsem Macha a Šebestovou. Když začínal Večerníček a dávali Macha a Šebestovou muselo být úplné ticho. A když sem dostala knížku byla jsem nejšťastnější dítě na světě.

17.07.2016 2 z 5

Kniha pro správné holky: Jak být ve všem jednička Kniha pro správné holky: Jak být ve všem jednička Juliana Foster

Dobré na prohlížení

16.07.2016 1 z 5

Kniha pro správné holky: Jak oslnit kdykoliv a kdekoliv Kniha pro správné holky: Jak oslnit kdykoliv a kdekoliv Juliana Foster

Je to dobrý na prohlížení. Pro malé holky ideální

16.07.2016 1 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Opravdu skvělá kniha. Na začátku se sice nemůžete zorientovat, ale po pár stránkách se do příběhu ponoříte jako nic.

15.07.2016 5 z 5

Alchymista Alchymista Michael Scott

Je super, že jsou v knížce historické postavy. Tímto způsobem jsem zjistila něco o Nikolasi Flamelovi , Johnu Dee atd.
Za mě 5 hvězdiček. Těším se na další díl.

15.06.2016 5 z 5

Alenčina dobrodružství v říši divů Alenčina dobrodružství v říši divů Lewis Carroll (p)

Alenku v říši divů jsem si chtěla vždycky přečíst, tak jsem si půjčila knihu z knihovny. Dlouho jsem ji měla půjčenou a když mě knihovnice upozornila, že bych ji měla rychle vrátit, konečně jsem si ji přečetla. Měla jsem ji přečtenou za jediný den a ničeho nelituju. Obrovská fantazie Alenky je fascinující. Nikdy by mě nic takového nenapadlo, třeba hrát kroket pomocí ježků a plameňáků.
Myslím si, že knížku mohou číst jak děti tak dospělí.

15.06.2016 4 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Nejvíc se mi stejně líbí první díl.

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Za pár dní jsem knihu měla přečtenou. Je to snad jediná série, kterou jsem neprokládala jinými knížkami. Tento díl je nejslabší, protože tam nebyli hladové hry o život.

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Úžasná kniha! Doporučuji.
Akorát uprostřed knihy byla dloooouhá kapitola, kde se nic nedělo a Dorian nezestárl ani o den. Byla opravdu moc dlouhá, tak jsem ji přeskočila :D

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Knížek je hrozně MOC. Nejlepší byly stejně první dva díly.
Sérii přečtu až do konce, i když mě děsí kolik dílů ještě zbývá. Nevím o čem chtějí autorky ještě psát.

15.06.2016 4 z 5