Kniha pro správné holky: Jak být ve všem jednička

Kniha pro správné holky: Jak být ve všem jednička https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/9034/kniha-pro-spravne-holky-9034.jpg 3 32 8

Nepostradatelná kniha pro všechny správné holky! Naučte se, jak být ve všem nejlepší! Jak vysvětlit ve škole pozdní příchod, jak vypadat skvělě na fotkách, jak číst z ruky a spoustu dalších věcí. Být NEJ teď pro vás bude hračka. A navíc se při čtení zaručeně pobavíte.

Osobní rozvoj a styl Pro děti a mládež Šikovné děti - tvoření, hry, styl
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Girls´ Book: How To Be The Best At Everything , 2005

Marki019
15.03.2024 1 z 5

No možná před těmi X lety to bylo fajn, ale teď už to ztratilo svůj šmrnc.

Lumine
08.03.2020 5 z 5

S touhle knížkou jsem vyrostla. Vyzkoušela jsem něco přes polovinu nápadů a moc jsem se bavila. Vydržela mi dlouho a ráda jsem se k ní vracela. Rozhodně doporučuji. :)

HannaFuchs
16.07.2016 1 z 5

Dobré na prohlížení

Katerina99
15.07.2016 3 z 5

Dostala jsem jí asi k devátým narozeninám a moc se mi líbila. Teď vidím, že většina nápadů je blbost, ale jak říkám, jako malá jsem z ní byla nadšená.
(občas jí vytáhnu abych si zkusila stínová zvířátka)

tisha8409
02.08.2015

Co je na tak hloupých nápadech šikovného a tvořivého proboha ....

Kate.S
11.03.2013 3 z 5

Kdysi to pro mě byla celkem dobrá knížka. Po letech jsem ji otevřela a kroutila nad tím, jaká je to blbinka.

kowalenska.m
26.02.2013 2 z 5

Pro malé holky asi skvělá. Mě připadá jako taková slátanina. Spousta věcí bylo jak z bravíčka... Jediné, co mě pobavilo byly omluvenky pro pozdní příchod :) Přesně. Něškodná dětská blbůstka

TessDragon
08.09.2012 3 z 5

Nezbytná knížečka s ''užitečnými'' radami pro všechny holky. Taková dětská neškodná blbůstka.

psychologie ruční práce dívky

2007  59%Kniha pro správné holky: Jak být ve všem jednička
2008  39%Kniha pro správné holky: Jak oslnit kdykoliv a kdekoliv
2010  54%Kniha pro správné holky. Jak skvěle zvládnout každou situaci

Kniha Kniha pro správné holky: Jak být ve všem jednička je v