hancijar hancijar komentáře u knih

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Paradni kniha, myslela jsem ze to bude blbost, ale byla jsem mile prekvapena. Celou dobu napinave, ale ten konec, byla jak rana sekerou.

15.11.2016 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Tak nevim, vsici rikate, jak je to dobra kniha. Ja se uz dlouho zadnou knihou takhle neprokousavala. Dle meho to je slatanina, kde za chvili bylo jasne jak vse dopadne. Vis jak dve hvezdicky si kazdopadne nezaslouzi.

22.06.2015 2 z 5

Budoucnost Budoucnost Dmitry Glukhovsky

Me sem moc libilo. Krasny a pritom desivy napad.

23.02.2017 5 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

No asi takto, tak holka je blazen, nic vic, nic min. Laska je krasne vec, ale toto teda nedavam, Jako bylo to poutave napsane, ale blazen.

15.07.2015

Otec prasátek Otec prasátek Terry Pratchett

Prvni sem videla film, parada. Ale kniha, to je neco. Snad jedna z nejlepsich knih o zemneplose. Klobouk dolu.

17.07.2015 5 z 5

Edith Piaf Edith Piaf Simone Berteaut

Puvodne jsem na tom byla v divadle, ale tak moc me to vzalo, ze jsem cetla par "zivotopisu". Velice rada si ji pustim. Byl to nekdo uzasny, nekdo, koho je skoda, ze dopadl jak dopadl.

15.07.2015 5 z 5

Nikdy o tom nemluv Nikdy o tom nemluv Kathy O’Beirne

Horor, a k tomu od cirkve... Ma se cim chlubit...Neni co hezkeho napsat. Snad jen ze autorka mela tolik kuraze a byla schopna to zlo ze sebe vyplavit.

23.05.2017 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Parada, uz se mooc tesim na dalsi dil. Kniha je napinava, je v ni paradni dej, a dokonce nevite jak to vlastne skonci. Precteno jednim dechem.

01.01.2016 5 z 5

Na vlnách Orinoka Na vlnách Orinoka Jules Verne

Hezke kniha, jen misto popisu palem mohl popsat vice okoli, kdyz uz se o mom musel rozepisovat. Ale jinak ctiva kniha, s jasnym koncem od poloviny knihy.Zapletka neni zrovna silna.

25.12.2015 4 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Velmi dobre napsano, Hruzy valky lidi, je mooc knih o hruzach koncentraku, ale tady je to z druhe strany. A mel by si to precist kazdy, kdo dela politiku, proc nevalcit, A kazdopadne do maturitnich otazek tato kniha patri.

15.12.2015 5 z 5

Nohy z jílu Nohy z jílu Terry Pratchett

Parada, snad nejlepsi kniha od Pratchetta

09.10.2015 5 z 5

Spektrum Spektrum Sergej Lukjaněnko

Paradni kniha, jedna z nejlepsich. Kniha ma plno nametu, nad kteryma jsem se po precteni musela zamyslet. Ty uvahy, ty pribehy. PARADA

17.07.2015 5 z 5

Dva roky prázdnin Dva roky prázdnin Jules Verne

Odpocinkova cetba, napinave, hezky psane. Kniha se mi libila, doporucuji si precist. Pokud vim, tak snad i patri do povine cetby, stoji za to.

15.07.2015 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Mam rada detektivky, a tato kazdopadne stala zato. Ma vse, co radna detektivka ma mejt, Precteno jednim dechem.

27.02.2015 5 z 5

Pravidla moštárny Pravidla moštárny John Irving

Paradni kniha, autora mam velice rada, kniha je barvita, jen film me dosti zklamal. Doporucuji i jine jeho knihy, Je to ma nejoblibenejsi kniha od Irvinga.

03.03.2014 5 z 5

Sedm let v Tibetu Sedm let v Tibetu Heinrich Harrer

Uz nejakou dobu me laka Tibet, Nepal...a po tehle knize bych se tam vydala hnedka. Hlavne ta priroda, krasa. Paradni zivotopis

06.02.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Tak nevim, ale vetsi blbost jsem snad necetla. Autorka mela evidentne tezkou depku v dobe psani tehle knihy.

06.10.2016 1 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Musim rici, ze kniha je bomba. Velice napinave, bez chvilky oddechu az do konce :} Za me ma plny pocet bodu.

14.07.2016 5 z 5

Fimfárum Fimfárum Jan Werich

Poslouchali jsme s bratrem jako pohadku na usinani. Tak kouzelne, pohadky meho detstvi. Je, tak me napada, prectusito znova na vyzvu.

11.01.2016 5 z 5

Plzeňské mordy, Nepohřbený rytíř, Případ s alchymistou Plzeňské mordy, Nepohřbený rytíř, Případ s alchymistou Vlastimil Vondruška

Kniha velice ctiva, moc se mi libila. Jen jsem si pri cteni Pripadu s alchymistou zpomela na kriminalku Miami, kdy zniceho nic mu najednou dojde, kdo je vrah...
Ale jinak 5 hvezdicek si urcite zaslouzi, a pokud je tahle kniha nejslabsi, tak se mam jeste na hodne co tesit.

11.08.2015 5 z 5