Gracinka Gracinka komentáře u knih

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Od knížky jsem čekala víc. Starší Kelly mi byla už od začátku nesympatická. Je nevyrovnaná, vlezlá, odmítá přijmout pomoc. 2. Část knížky už byla lepší. Děj začal mít konečně spád. Konec knížky mě taky neoslovil.

20.10.2022 2 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Knížka mě bavila od začátku do konce. Evy dějová linka bla dost zajímavá. A co se týče Claire, líbilo se mi, že pomoc přišla od úplně nečekané osoby.

11.10.2022 4 z 5

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Kniha napsaná čtivě, ale děj absolutně nudný. Téměř nic se nedělo. Dej by šel shrnout ve dvaceti stránkách.

03.10.2022 2 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Tohle byla taková nuda. Dvakrát jsem knihu malém odložila nedočtenou.Nedělo se téměř nic, příběhu chyběl dej, pořádná zápletka i vyvrcholení. Návraty do minulosti byly skutečně zdlouhavé a otravné.
Sabine i Thom byli sympatičtí, ale ostatní postavy mi akorát lezly na nervy.

20.09.2022 1 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Tenhle díl s Joonou mě vůbec nebavil. Začátek byl slibný, ale pak to šlo dost z kopce. Přes 100 stran o hypnotickém sezení bylo v knížce úplně zbytečně. A Erik mi byl díky své závislosti vyloženě protivný.

11.09.2022 1 z 5

Bez smilování Bez smilování Joanna Schaffhausen

Tento díl mě bavil víc než předchozí,ale vadilo mi, že se měla kniha týkat vyšetřování znásilnění a většinu děje se řeší požár. Přemýšlím, zda číst další díl, ale sem zvědavá, jestli už se dá Ellery konečně dohromady s Reedem.

20.08.2022 4 z 5

Noc, kdy zmizela Bea Nesbitová Noc, kdy zmizela Bea Nesbitová Joanna Schaffhausen

Na jednu stranu mě to bavilo, na druhou tomu něco chybělo. Děj moc neutíkal. Podezření na vraha jsem měla už od začátku. Reed mi byl sympatický Ellery moc ne.

16.08.2022 3 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Super, přečteno jedním dechem.

07.08.2022 5 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Moje první knížka z téhle série. I když jsem vraha tušila už od začátku, neubralo to na kvalitě děje. Líbil se mi vztah mezi Avou a Lucem. Škoda že mu udělala takovou scénu kvůli maličkosti. Doufala jsem, že do konce knihy to mezi sebou vyřeší.

30.07.2022 4 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Pro mě nejhorší knížka celé série. Téměř nic se nedělo, napětí bylo málo. Líbila se mi dějová linka s Pennem a Fifinka. Mohla by s nimi spolupracovat častěji.

24.07.2022 3 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Děj se mi poměrně líbil, byla mi sympatická Vicky a Flora mě neskutečně otravovala. Kdyby v příběhu nebyla, vůbec by mi to nevadilo. Konec mi přišel poněkud uspěchaný. A kapitoly týkající se Jurka bych vynechala úplně.

07.07.2022 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

600 stran uteklo jako nic. Chyběla mi Saga, vadilo mi, že z Joony udělali trosku a že mu nikdo z kolegů nevěřil.

25.06.2022 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Vadilo mi, že Kim neracovala se svým týmem, Travis mě neskutečně štval, ale bavila mě doktorka A. Dlouho se nic moc nedělo a konec přišel rychle.

19.06.2022 4 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

V téhle knížce mi něco chybělo, i když nedokážu říct co.

19.06.2022 4 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Čekala jsem něco víc wau. Podle anotace se to tvářilo jinak. A ne jako příběh ze součastnosti se vzpomínkami na minulost.
Vyvrcholení bylo docela překvapivé. Zvedlo můj dojem z knížky.

12.06.2022 3 z 5

Psí slib Psí slib W. Bruce Cameron

Nejméně podařená kniha série. Už to bylo moc. V příběhu byly mezery a ta fenka se převtělovala nějak moc často. Nesedělo to do časové osy. A ten konec? To už bylo hodně přitažené za vlasy.

10.06.2022 2 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Nejslabší kniha od autora. Theo se chová jako cvok, vyšiluje a zahodí všechno, co měl. Zápletka dobrá, ale nezajímavě vyřešena. Je to takové vlažné.

07.06.2022 2 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Čekala jsem úplně něco jiného. Příběh byl neuspořádaný, jako by ho psalo dítě na základce. Moc se mi líbil vztah Dannie a Belly.

28.05.2022 3 z 5

Žena, kterou jsem byla Žena, kterou jsem byla Kerry Fisher

Podle anotace měl být příběh o Kate. Přitom tam její cesta skoro nebyla. Lépe řečeno, neměla téměř žádný děj. Kromě toho, že potkala Alexe a na konci mu prozradila, co se jí stalo.
Gisela mi byla docela sympatická a dost chápu ten šok, co v ní vyvolala synova přítelkyně.
Příběh Sally mě zaujal nejvíc, i když netuším, co vlastně viděla na Chrisovi. To byl jen obyčejný arogantní a nafoukaný blbec.
Asi jsem od knížky čekala trochu něco jiného.

19.05.2022 3 z 5

Mrtví umí mluvit Mrtví umí mluvit A.K. Turner

Brilantně napsané. Příběh mě od začátku vytáhnul do děje. Hlavní hrdinka mi byla moc sympatická. Hlavně svou empatii, inteligencí a houževnatostí.

16.05.2022 5 z 5