Gracinka Gracinka komentáře u knih

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Další skvělá knížka od této autorky.
Kim je skvělá a je mi sympatická svou umíněností.
Děj byl napínavý od začátku do konce a vrah mě překvapil.

06.09.2021 5 z 5

Královna králů Královna králů Karen Essex

Tahle knížka byla o něco lepší než první díl, ale co mi hodně vadilo, tak přeskakování v časové ose mezi posledním rokem královniny vlady a těmi ostatními. V historickém románu by měla být zachována časová posloupnost.
A na to, že Kleopatra s Antoniem byli označování jako osudoví milenci, tak v tomhle zpracování on na ni víceméně kašlal a jen ji využíval. Láska téměř žádná.

16.08.2021 4 z 5

Kleopatra Kleopatra Karen Essex

Kleopatra a její život mě fascinuje, ale z téhle knížky jsem byla celkem zklamaná. Děj se dost táhl.

12.08.2021 3 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Začátek knížky a politický konec mě moc nebavil, ale jinak byl děj prima.

05.08.2021 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Moc pěkný příběh. Odsýpalo to od začátku do konce. Měla jsem problém knížku odložit z ruky.

01.08.2021 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Nejlepší knížka celé trilogie. Pěkně se to četlo a líbil se mi soukromý příběh hlavních hrdinů.

28.07.2021 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Hadrový panák se mi líbil více. Tady bylo zbytečně moc mrtvol, fanatismu i náboženství. Chtěla bych vědět, kde v reálném světě by vrah sehnat tolik magorů ochotných nechat se zabít pro 'vyšší dobro'.

14.07.2021 3 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Po Krasojezdkyni to byla asi nejhorší knížka od této autorky.
Trvalo mi, než jsem se začetla, prostředek mě bavil a konec se zase celkem táhnul.
Nejvíc jsem si oblíbila Margery.

07.07.2021 3 z 5

Snílci Snílci Karen Thompson Walker

Nápad fajn, ale bylo tam strašně moc postav, chvíli jsem si nebyla jistá, co je skutečnost a co sen. Konec byl takový nedotažený.

29.06.2021 3 z 5

Dneska bude všechno jinak Dneska bude všechno jinak Maria Semple

Třetí kniha, kterou jsem nedokázala dočíst do konce. Vzdala jsem to po 100 stranách. To nebyl příběh, ale náhodný shluk myšlenek. Nechápu, proč se to prodává jako humoristický román, vtipného tam nebylo vůbec nic.

16.06.2021 odpad!

Poslední místo, kam se podíváš Poslední místo, kam se podíváš Kristen Lepionka

Velmi čtivá knížka.
Vadilo mi akorát, že hlavní hrdinka byla alkoholička.

16.06.2021 4 z 5

Hádej kdo Hádej kdo Chris McGeorge

Vraha jsem tušila už od počátku. Příběh se četl pěkně, první polovina byla dost napínavá. Pak byly nudné části - zpět do minulosti a konec jsem celkem předpokládala.

10.06.2021 4 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Už od půlky jsem tušila, kde je pravda. Ale jinak se mi knížka líbila. Oba hrdinové byli sympatičtí.

03.06.2021 4 z 5

Nejjasnější soumrak Nejjasnější soumrak Aly Martinez

Příjemné čtení. I když konec jsem čekala.

03.06.2021 4 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Nuda, nuda, nuda.
Hlavní hrdinové nesympatičtí, dej téměř žádný.

31.05.2021 2 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Knížka se mi líbila, ale asi nebude patřit mezi ty, ke kterým se vracím. Hvězdičku odebírám za to, že tvůůjce řetězu jsem odhalila kousek za půlkou.

21.05.2021 4 z 5

Egypťan Sinuhet Egypťan Sinuhet Mika Waltari

Období starověkého Egypta miluju, ale tuhle knihu jsem četla přes 5 týdnů. Několikrát jsem přemýšlela o tom, že ji ani nedočtu. Způsob, jak to bylo napsané byl naprosto příšerný, příběh byl zbytečně rozvleklý.

13.05.2021 2 z 5

Chladná jako led Chladná jako led Teresa Driscoll

Když jsem si v knihovně dělala rezervaci na knížku, byla hodně vychvalovaná. Strašně jsem se těšila a jsem spíš zklamaná. Moc se mi nelíbil styl psaní. Bylo to místy dost zmatené. Po dočtení příběhu jsem zklamaná.

02.05.2021 2 z 5

Ztracené dcery Ztracené dcery Joy Ellis

Bylo tam na mě trošku moc postav, ale zápletka se mi líbila. I ten šťastný konec.

30.04.2021 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Kdyby se v knize opět nemotal děj kolem cvoka Alex, dala bych 5 hvězdiček.

24.04.2021 4 z 5