Gizzy Gizzy komentáře u knih

Egypťan Sinuhet Egypťan Sinuhet Mika Waltari

Kniha byla naprosto úžasná - hrozně skvěle zachycuje atmosféru a krásy i hrůzy starověkého Egypta. Celý děj až do konce sem se těšil na další dění (a že toho bylo :) ).

20.04.2017 5 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Perfektní kniha, kterou rozhodně doporučuji přečíst. Byla moje první od Doylea a nemám co vytknout! Už mám objednané další :)

29.06.2015 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Jednoznačně nejlepší díl. Líbil se mi od začátku až do konce a jediný co mě mrzí je, že neni pokračování a Harry má tak krátkou školní docházku :D

23.05.2015 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Perfektní, četl jsem ji v originále a jsem velmi spokojen. Největší škoda je, že to co se píše v knize o konci světa je velmi reálné...

29.04.2015 5 z 5

Skvěle rozepsané příběhy lidí, kteří metody používají :) I když nesouhlasí se vším a nebudu aktivně používat všechny metody co jsou v knize popsány, tak je velmi poučná a hlavně se skvěle čte!

20.12.2014 5 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Skvěla kniha

03.12.2014 4 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Skvělá kniha, po Hobitovi Tolkien rozhodně nezklamal. Doporučil bych ji komukoliv kdo má rád zajímavé čtení, trochu fantasy a hlavně tak trochu pohádkový příběh, který Vám vtáhne do děje!

24.10.2014 5 z 5

Konec kruhu Konec kruhu Tom Egeland

Velice zajímavá kniha, chvílemi trochu moc protáhlá do zdlouhavých dialogů, kde se řeší pořád jenom to samé, ale celkově velice zaímavé. Žádné "Hollywoodské" honičky a vraždy, spíš poklidný poměrně spletitý příběh a klidné a v podstatě mírumilovné rozuzlení. Knihu stojí za to dočíst, protože do poloviny není ta zajímavá jako na úplném jejím konci.

03.03.2014 4 z 5