gilt gilt komentáře u knih

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Četlo se to skvěle! Překvapivý závěr!

02.10.2019 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Fantastická, po dlouhé době dobře se čtoucí knížka. Zhltla jsem ji na jeden zátah. Překvapivé vyústění.

02.10.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Mě se opět knížka líbila. Bryndza je právě můj nejoblíbenější autor. Mám všechny jeho knihy.

27.04.2019 5 z 5

Malinkatý kretén Malinkatý kretén Zdena Frýbová

Knížka je vtipná, skoťáci jsou skvělí, dovolená na horách paráda. Jen ta politika - docela nuda.

25.08.2015

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Docela síla, napínavé od začátku do konce.

21.04.2015 5 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Mě knížka bavila. Příběh byl zajímavý a měl překvapivé vyústění

03.04.2015 5 z 5

Kočky nájem neplatí Kočky nájem neplatí František PON.

Mám oba autory ráda a ikdyž kočky nemusím(jsem pejskař), knížka se mi moc líbila.

28.01.2015

Největší z Pierotů Největší z Pierotů František Kožík

Četla jsem tuto knihu už na škole. Byla zajímavá a dojemná. Líbil se mi seriál, kde hlavního hrdinu hrál Vladimír Javorský a do dnešního dne ho mám spojeného hlavně s touto rolí.

Svátky krásné hvězdy Svátky krásné hvězdy František Kožík

Krásná vánoční knížka. Každý rok si ji půjčuji v knihovně, abych se správně naladila na vánoce.

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Nejlepší dětská knížka - aspoň pro mě. Je tak laskavá, humorná a okouzlující. Dodnes ji čtu, když jsem nemocná.

01.09.2014 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Kniha mě úplně pohltila. Líbily se mi všechny tři díly.

19.06.2014 5 z 5

Koutkem oka Koutkem oka Dean Koontz

Skvělá knížka. Dojemná, tajuplná, k zamyšlení.

05.05.2014 5 z 5

Přežít Přežít Dean Koontz

Mě se kniha moc líbila. Mělo to spád a četla jsem ji jedním dechem.

28.04.2014 5 z 5

Tvář strachu Tvář strachu Dean Koontz

Koontz je můj nový oblíbenec. Po Deaverovi, kterého jsem už přečetla, je další, který dokáže skvěle a napínavě psát. Ale oproti Deaverovi to není tak ukecané. A naopak jsem až do poslední chvíle netušila kdo je "tím druhým". Skvělé!!! Těším se na další.

04.04.2014 5 z 5

Nula stupňů volnosti Nula stupňů volnosti Jeffery Deaver

Zatím pro mě zklamání. Většinou mám Deavera přečteného za dva tři dny, ale tentokrát s tím nemohu pohnout.Schovám si ho na dovolenou a uvidíme. :(

28.03.2014

Kamenný déšť Kamenný déšť Thomas Enger

Moje první od tohoto autora. Musím se podívat, jestli to má pokračování, protože zůstala spousta nezodpovězených otázek. Dávám 4 hvězdičky, ale jen kvůli krkolomným jménům. Jinak byla knížka super!

12.03.2014 4 z 5

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Skvělé a napínavé čtení. Mám tohoto autora prostě ráda.

06.03.2014 5 z 5

Smutné pondělí Smutné pondělí Kathy Reichs

Skvělé, napínavé, šokující. Četla se jedním dechem.

26.02.2014 5 z 5

Divoké kosti Divoké kosti Kathy Reichs

Napínavé, čtivé od začátku až do konce. U Kathy Reichsové se vždycky navíc dozvím něco nového.

20.02.2014 5 z 5

Ochránce Ochránce Dean Koontz

Moje první knížka od tohoto autora. Moc se mi líbila. Bylo to napínavé a četlo se to skvěle!!! Doporučuji.

20.02.2014 5 z 5