gabice4 gabice4 komentáře u knih

Vánoční říše Vánoční říše Joe Hill (p)

Knihu jsem četla kvůli výzvě...... A vůbec toho nelituji, ocitla jsem se úplně v jiné realitě,...... Mohu rozhodně doporučit.

07.08.2018 4 z 5

Bratři až do smrti Bratři až do smrti Darren Shan (p)

Skvělé zakončení knihy......Vůbec by mě nenapadlo koho nakonec Larten musí zabít aby dosáhl své pomsty...... Mrzí mě, že jsem tuto ságu nepřečetla dřív než tu Darrenovu, chronologicky bych jí zařadila jako první.

22.07.2018 5 z 5

Zrození zabijáka Zrození zabijáka Darren Shan (p)

Začátek knihy byl dost krutý........Taky konečně vím jak se vlastně stal Larten upírem, když ho znám z jiné knihy, co by starého, ostříleného upíra. Těším se na další díly.

16.07.2018 4 z 5

Dotek mrtvých Dotek mrtvých Charlaine Harris

Přečteno rychlostí blesku...... Povídky mě moc nebaví, četla jsem to jenom kvůli doplnění série...... nevybavila jsem si která povídka patřila k jakému dílů a proto mě to moc nenadchlo

12.07.2018 3 z 5

Čarodějův učeň Čarodějův učeň Otfried Preussler

Četla jsem kvůli výzvě...... Musím říct, že je to krásná pohádka a jako vždy láska vítězí nad zlem

11.07.2018 4 z 5

Navždy mrtví Navždy mrtví Charlaine Harris

Tato série mě teda vůbec nenadchla.....mám to konečně přečtené, chvílemi jsem knihu chtěla odložit a už se k ní nevracet

08.07.2018 3 z 5

Mrtví pro svět Mrtví pro svět Charlaine Harris

Až je to neuvěřitelné..... Taková láska to byla a pak prostě nic...... A začíná zase jiná love story. ..... Hm, asi tuto sérii vůbec nechápu

12.04.2018 2 z 5

Klub mrtvých Klub mrtvých Charlaine Harris

Asi no comment..... Stále stejný názor.....

12.04.2018 2 z 5

Upíři v Dallasu Upíři v Dallasu Charlaine Harris

Po přečtení první knihy, jsem se podívala na první sérii seriálu a musím říct, že seriál mě bavil víc než kniha, takže teď se podívám na druhou sérii a pustím se do čtení třetího dílu knihy....... Vlastně čtu Pravou krev jen abych mohla porovnávat...... kniha versus seriál

28.03.2018 3 z 5

Mrtví do soumraku Mrtví do soumraku Charlaine Harris

Tak konečně přelouskáno....... Nejhorší kniha co jsem za poslední dobu přečetla....... Doteď nevím co kniha obsahuje, jestli horor, sci-fi, román, detektivku nebo fantasy, od každého trochu a ani jedno není popsané dokonale..... Spousty otázek při čtení a ani jedna není zodpovězena...... Mám půjčené všechny díly, tak jsem zvědavá jestli to dám

23.03.2018 2 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Uff...... Miluji J. R. Ward a její styl psaní, ve kterém je obsaženo tolik emocí, že mě donutí k tomu, aby se mi zamlžili oči....... umí všechno tak krásně popsat....... Určitě si celou sérii přečtu znovu.......

17.03.2018 5 z 5

Noc trifidů Noc trifidů Simon Clark

Určitě se to dalo číst, ale předchozí díl byl lepší........ pořád jsem čekala, že se dozvím, co se dělo na ostrově Wight, jak se vypořádali s tmou, nedočkala jsem se.......

13.03.2018 4 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Velmi zajímavé....... Doporučuji přečíst...... a jestli se někdy podívám na nějakou neobvyklou záři? Po přečtení této knihy asi ne, a na masožravky si budu dávat taky pozor :-)

06.03.2018 4 z 5

Synové osudu Synové osudu Darren Shan (p)

Nevím co jsi mám o tom myslet........ asi jsem čekala jiný konec..... Ale i přesto doporučuji si tuto sérii přečíst

02.03.2018 3 z 5

Pán Stínů Pán Stínů Darren Shan (p)

Opět začátek nic moc a ke konci napínavé a smutné...... od začátku jsem měla tušení kdo je Darius i u pana Topola jsem tušila jeho tajemství

26.02.2018 4 z 5

Jezero duší Jezero duší Darren Shan (p)

Konečně mi taky u této série vstoupily slzy do očí a to hned na začátku když se Darren konečně vyplakal kvůli ztrátě pana Hroozleyho....... Jinak sem docela zmatená z tohoto dílu....... Harkat se přeci mohl dozvědět pravdu nějakým jiným způsobem, nechápu proč o tom musí být celá kniha a co to má společného s Darrenem a válkou jizev

24.02.2018 3 z 5

Spřeženci noci Spřeženci noci Darren Shan (p)

Určitě lepší, než předchozí díl........ moje tušení kdo je pán Vampýrů se nepotvrdil, ale ta osoba se v tomto dílu vyskytuje...... A další osoba, která se vrátila z předchozích dílů, tak s tou jsem absolutně nepočítala.... začíná to být napínavé, směle do dalšího dílu

24.02.2018 4 z 5

Zabijáci úsvitu Zabijáci úsvitu Darren Shan (p)

Konec knihy vynikající, až na..... Je mi to líto....... Potvrdilo se mi moje tušení kdo je pán Vampýrů i když v předchozím díle jsem si myslela, že to tak není, takže za mě super

24.02.2018 5 z 5

Lovci z přítmí Lovci z přítmí Darren Shan (p)

Pro mne trochu slabší díl...... Myslím, že vím kdo je pán Vampýrů, ale můžu se mýlit, hurá do dalšího dílu, ať se dozvím pravdu

21.02.2018 4 z 5

Upíří kníže Upíří kníže Darren Shan (p)

A všechno dopadlo ve prospěch Darrena a tak to má být....... Je mi líto osoby, která zemřela v boji a se ctí, ten kdo četl určitě ví o kom je řeč a ten kdo bude číst se to dozví

18.02.2018 4 z 5