gabice4 gabice4 komentáře u knih

Válka s mnohozvířetem Válka s mnohozvířetem Vladimír Páral

Díky této knize jsem ve čtrnácti letech začala číst (hlavně sci-fi). No, musím říct, že po několika letech z knihy nejsem moc nadšená. Asi bylo v mládí více fantazie..

17.01.2022 3 z 5

Hon Hon Andrew Fukuda

Už jsem četla i lepší

17.08.2020 2 z 5

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

Klasická upíří romantika s trouchou detektivní práce

05.03.2020 3 z 5

Nicolae Nicolae Tim LaHaye

Tento díl, byl za mne nejslabší..... A ten konec? Mám si ho domyslet nebo bude další díl?

27.02.2020 3 z 5

Bojovníci trýzně Bojovníci trýzně Tim LaHaye

První polovina byla o románku Bucka a Chloe. A druhá už opravdu obsahovala docela dost z náboženství, trochu jsem v tom plavala. Napadla mě myšlenka, proč se Buck vůbec nezajímá o svého otce a bratra, přece jenom je to jeho rodina. Bruse mi je líto.

20.02.2020 5 z 5

Ponecháni napospas Ponecháni napospas Tim LaHaye

Kniha se mi líbila, brala jsem ji opravdu jako sci-fi, jelikož nejsem nábožensky ani politicky založená. V této knize je velmi dobře vykreslené to, jak se chce člověk v nejtěžších chvílích upnout na něco, co ho odláka od bolesti ze ztráty někoho blízkého....... A jak dokáže silná osobnost ovlivnit slabou osobnost.

15.02.2020 5 z 5

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

Nevěděla jsem, že je to pokračování serie nočních lovců..... Docela mě to mrzí, ale co se dá dělat, tak teď se pustím do čtení pěkně od začátku

10.02.2020 3 z 5

První rudá kapka První rudá kapka Jeaniene Frost

Odpočinková četba,.... když člověk zrovna nemá chuť se pouštět do knihy u které musíte být soustředěný.

10.02.2020 3 z 5

Tlukot křídel smrti Tlukot křídel smrti Paul Hoffman

No.... Tak co napsat na závěrečný díl? Celou dobu při čtení jsem chtěla byt už na konci a vědět jak to vše dopadne. Jsem zklamaná, konec se mi nelíbil. Vyměnila bych Henriho konečný osud s Calem a pak bych dala i o hvězdičku víc.

22.01.2020 3 z 5

Čtyři poslední věci Čtyři poslední věci Paul Hoffman

Tento díl bych řekla, že pro mě byl horší než předchozí, kdybych chtěla číst popisování války asi bych si vybrala knihu z válečnou tématikou.
Jsem zvědavá na další díl a to ohledně Kleista a jeho ženy.

15.01.2020 3 z 5

Levá ruka boží Levá ruka boží Paul Hoffman

Začátek knihy pro mě dost brutální,,, číst o tom, jak se ubližuje dětem není nic moc.. Ale přesto se mi kniha líbila a těším se na další díl

05.01.2020 4 z 5

Slyším tě všude Slyším tě všude Connie Willis

Co mě na začátku zarazilo jako první, tak to bylo to, když Briddey žádá o deku a něco k jídlu, ani jedno přes dlouhou dobu neobdrží, nevím jestli je to reálné, každopádně bych se asi chovala jinak.....
Telepatie... No asi bych ji nechtěla, takové čekání ve frontě před Vánoci (četla jsem přes Vánoce), slyšet myšlenky těch lidí, asi by mě do toho blázince odvezli...
Kniha se mi četla dobře a určitě si přečtu dalsi knihy od této autorky

02.01.2020 4 z 5

Pod vlivem úplňku Pod vlivem úplňku Nancy Gideon

Myslela jsem, že příběh bude scifi, ale měla jsem pocit, že čtu nějaký erotický román. V této knize se vše řeší sexem. :-)

08.12.2019 2 z 5

Čistá krev Čistá krev Nancy Gideon

Četla jsem lepší knihy o "vlkodlacích" uvidíme co přinese druhý díl

30.11.2019 2 z 5

Nylonový anděl Nylonový anděl Marianne de Pierres

Tak to bylo něco......jedno slovo "slátanina"...... Hrdinka co přežije všechno :-)

12.11.2019 2 z 5

Královna Temnoty Královna Temnoty Anne Bishop

Skvělá série..... Konec se mi zdál useknutý

27.10.2019 4 z 5

Dědička stínů Dědička stínů Anne Bishop

Lepší než první díl, přečteno jedním dechem.....ze začátku mi chyběl Daemon

27.10.2019 4 z 5

Dcera čisté krve Dcera čisté krve Anne Bishop

Začátek knihy pro mě byl zmatený....... Stále jsem se neorientovala v tom, kdo co je a proč to tak je. Konec už me vtáhl do sveho příběhu.

15.10.2019 3 z 5

Virtuální smrt Virtuální smrt Aaron Shale (p)

Nemá to hlavu ani patu.... Otázky "proč to tak je", "jak k tomu došlo ", "jaký to má vyznam" odpovědi jsem se nedočkala. Sama se divim, že jsem tuto knihu dočetla do konce.

06.10.2019 odpad!

Vodopád Vodopád Lauren Kate

Na tuto sérii mi fantazie nestačí.... Vůbec se mi to nečetlo lehce, hodně mě to zklamalo

09.09.2019 1 z 5