gab-iii gab-iii komentáře u knih

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Mě se tedy kniha líbila až na ten konec.To byla slátanina.Už jsem ani nevěděla,kdo jsem já.Mohlo se z toho vytřískat daleko víc.Škoda :-(

26.01.2017 3 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Jednička byla podle mého nejlepší.Dvojka taky celkem dobrá,ale trojka mě zaujala tedy až ke konci.Myslela jsem,že to bude větší trhák.

19.01.2017 3 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Skvělá kniha.Vraha bych tedy opravdu neuhodla.Myslela jsem tisíc jiných osob,tuhle rozhodně ne.Vrah musel být opravdu fyzicky hodně schopný,aby všechny ty chlapy zvedl a nedej bože přibil na kříž.
Bylo to hodně napínavé,zajímavé,za mě paráda!!!

18.01.2017 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Parádní kniha.Napínavá od začátku do konce.Přečtená jedním dechem.Nedalo se odtrhnout.Mohu jen doporučit

09.01.2017 5 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Moc příjemná oddechovka.

01.01.2017 4 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Začátek zajímavý,ale pak už to šlo úplně mimo mě.Pořád dokola to samé,knihu jsem nedočetla

01.01.2017 2 z 5

Léto na druhý pokus Léto na druhý pokus Morgan Matson

Mě se to tedy moc líbilo.I když to je spíš dívčí román...takové jsem četla když mi bylo 15,ale ráda jsem si takovou knihu přečetla i teď ve 30 :) Smutné a šťástné zároveň.Ten konec byl teda na balení kapesníků,ale nic jiného se ani nedalo čekat.Za mě pěkné počtení

24.10.2016 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nic krásnějšího jsem opravdu nečetla.Viděla jsem prvně film,ten se mi tedy vryl hluboko do srdce.Ihned jsem musela přečíst knihu.Jen mě mrzí,že jsem jí přečetla,tak brzy,chtěla bych,aby byla nekonečná.
Spoiler
Kéž by to všechno dopadlo jinak.Will je neskutečnej slaboch!!!

28.09.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tato kniha má hodně negativních hodnocení,přesto jsem přečetla a to v rekordním čase.Doslova mě pohltila a vtáhla do děje.Nemohla jsem se od ní odtrhnout.Těším se na film

10.09.2016 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Od knihy jsem čekala víc,ale nebylo to úplně špatné.

08.05.2016 3 z 5

Strom ztracených vzpomínek Strom ztracených vzpomínek Sahar Delijani

Děj knihy mě vůbec nezaujal.Možná začátek,ale pak už to byla jedna velká nuda.Nehledě na to,že jsem se ztrácela v postavách.Nedočetla jsem.Myslela jsem si,že bude víc zajímavá,škoda :-(

04.04.2016 1 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Tak strašně napínavá kniha.Miluju tuhle spisovatelskou dvojku.Čím dál lepší!!!Nemohla jsem se odtrhnout.Totálně mě to pohltilo.Doporučuji

18.01.2016 5 z 5

Divná Jadie Divná Jadie Torey L. Hayden (p)

Od této knihy jsem se nemohla odtrhnout.Četla se jedním dechem.Dost mě tedy udivil otevřený konec.Těšila jsem se,že bude parta satanistů dopadena a zavřena až zčerná.Těžko říct,co byla pravda.
Když Jadie nechtěla vypovídat před nikým cizím,proč si Torey nepůjčila zase kameru a nenahrála ji?A teď jako dospělá by si měla uvědomit,jestli to byla všechno pravda nebo jen výplod její fantazie.Spousta otazníků pro mě.

18.01.2016 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Tak tahle knížka mě úplně uchvátila.Napínavá od začátku až do konce.Prostě super!!!!Doporučuji

03.11.2015 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Naprosto dokonalá knížka.Dechberoucí příběh.Za mě snad nejlepší knížka,co jsem četla.Film mě teda skoro vůbec nenadchnul.Holt knížka je knížka.Určitě budu číst v budoucnu znovu

09.02.2015 5 z 5