Freedyn Freedyn komentáře u knih

Od první stránky upřímné, poutavé.

29.04.2019 5 z 5

Chlast, děvky a bouchačky Chlast, děvky a bouchačky Frank Miller

Nejlepší vykreslené ženské postavy, jaké jsem kdy v komiksu viděla.

04.04.2019 5 z 5

Továrna na Absolutno Továrna na Absolutno Karel Čapek

Chvilku mi trvalo se začíst, ale po přečtení prvních kapitol jsem se opět zamilovala. Nádherná práce. Obdivuji, co dokázal p. Čapek vymyslet.
A závěr? Nejlepší vyústění jaké mohlo být.

04.04.2019 5 z 5

V pasti V pasti Josh Malerman

Kniha si nezaslouží více jak 3 hvězdy. Příběh je sice poutavý, napínavý, ale rozhodně ne děsivý (toto řadíte mezi horor? To snad ne). Knihu jsem dočetla jen proto, abych se dozvěděla, kdo nebo co jsou oni tvorové, kteří způsobují ... No, nebudu Vám nic spoilerovat, počtěte si sami :-)
Na klidný večer ano, ale bestseller opravdu ne..

27.03.2019 3 z 5

Paní Bovaryová Paní Bovaryová Gustave Flaubert

Na odlehčení fajn kniha. :-)

04.01.2019 4 z 5

Sbohem, armádo Sbohem, armádo Ernest Hemingway

Pro mě byla tato kniha zajímavější, než autorův Stařec a moře. Neříkám, že by se mi SAM nelíbilo, ale bylo to takové utahané. Tento titul, byť méně známý, by podle mě více ocenili maturanti - pro jeho lepší čtivost.
Spoiler!
Konec byl bohužel i pro mě smutný :(

24.09.2014 4 z 5

Povídky o manželství a o sexu Povídky o manželství a o sexu Michal Viewegh

Milé, něžné a lehčí čtení.

07.09.2014 4 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Během krátkého období (tři dny) jsem ji přečetla znova, a hledala jsem, co mi kdysi na této knize přišlo tak skvělého. No, asi když už člověk tak nějak ví, kam kniha směřuje, tak ho to tolik nebere. Což mě mrzí, knihu jsem četla po delší odmlce, bude to i pár let. Každopádně Kulhánek je pro mě výborný autor, právě díky NK. To se nezmění :-)

Jo a ještě něco.. pamatuji si, jak mi při prvním čtení docela vadilo, že se autor od docela možné reality odpoutal právě upíry. Ke konci knihy už mi to ale tolik nevadilo :-)

11.08.2014 5 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Mě se líbilo, že byla kniha jiná, než film. Bylo to lehké, příjemné čtení.

08.08.2014 3 z 5

Skinheadi Skinheadi John King

Pro mě jako pro holčinu, která tíhne k punku je tato knížka prostě pokladem. četla jsem bez přestávek :-)

23.04.2014 5 z 5

Pevnost Pevnost Francis Paul Wilson

Začátek knihy pro mě tolik zvláštní nebyl, ale jak nabíhaly další postavové linie, začala se mi kniha líbit. Hrozně ráda sleduji příběh z více stran a co je ještě lepší, maličkosti mají význam.
Dále spoilery!
Uchvátilo mě, že se Magda chtěla týden před odjezdem balit - měla tušení..Dále např. major, který namaloval na svém obraze sám sebe. Stálo to za to :-)

23.04.2014 5 z 5

Anjel Anjel Jakub König

Jsem hrozně ráda, že mám tuto knihu doma :-) Nikdy se s ní nenudím :-)

08.01.2014 5 z 5

Dlouhá trnitá cesta z pekla Dlouhá trnitá cesta z pekla Neil Strauss

Nejsem zrovna Jeho největší fanda, ale knížka stála za to :-)

08.01.2014

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Bestseller? Vážně?

26.08.2013 odpad!

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Velmi zajímavá kniha, ke které se celkem i hodí shlédnutí filmu, který dost odpovídá knižní předloze :-)

10.05.2013 3 z 5

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

Knížku jsem četla jedním dechem :-) Jako první jsem od autorky přečetla knihu Tokio, a bylo mi hned jasné, že nezůstanu u jednoho díla této autorky. Bylo to prostě boží :-)

03.05.2013 5 z 5

Temná hmota Temná hmota Aner Šalev

P

07.03.2013 3 z 5

Zabiják Zabiják Émile Zola

Zdlouhav

07.03.2013 2 z 5

Růže pro Algernon Růže pro Algernon Daniel Keyes

Knížka, která chytne za srdce. Opravdu pěkná maturitní četba.

07.03.2013 5 z 5

Džungle před tabulí Džungle před tabulí Evan Hunter (p)

Až na nudné, dlouhé odstavce kdy autor spíše polemizoval dobrá kniha :-)

10.02.2013