FlakeWhite FlakeWhite komentáře u knih

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Jennifer Donnelly

5/5
Jediná věc, kterou bych téhle knize vytkla je, že všechna akce je až na konci. Ale i tohle mi nevadilo, protože všechno ostatní bylo perfektní.
Postavy chápete a u hlavní hrdinky je úžasný vývoj.
Svět a jeho magii je originální a nenapadá mě žádná kniha, ke které bych to mohla přirovnat.
Styl psaní byl naprosto skvělý. Spoustu myšlenek jsem si musela olepíkovat, i když celá kniha by si zasloužila jeden velký lepík, protože její myšlenka je úžasná.
Prostě boží kniha!!!!!!

18.01.2020

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Vtipná, originální kniha. Hlavní postava Cath je rozhodně originál mezi dnešními young adult hrdiny. Vřele doporučuji.

23.10.2017 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Nechápu v čem je knížka tak úžasná. Myslím, že ve svých 14 letech do cílové skupiny spadám, ale i tak mě kniha vůbec nebavila, dokonce jsem jí ani nedočetla.
Upírský svět byl dobře vymyšlen, ale někdy jsem měla pocit, že hlavní hrdinka ani není upírka.
Další mínus pro mě byl děj. Nic napínavého se tam nedělo. Kniha byla očividně zaměřená na romantickou linku, což není zrovna můj šálek kávy. S tím souviselo i všudypřítomné slovo "sexy", které se v každé větě vyskytlo minimálně jednou.

01.08.2017 2 z 5

Osudný polibek Osudný polibek Maggie Stiefvater

Kniha mě neskutečně nadchla. Snadno se četla, nebyly zde žádné nepotřebné pasáže a ani zbytečné popisy. Knihy se mi líbila i co se týče dějové linie a postav.
Velmi doporučuji!

13.06.2017 5 z 5

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Od autorky měsíčních kronik jsem čekala trochu víc, než jen přeslazenou romanťárnu. Začátek byl na mě až moc zdlouhaví.
Na druhou stranu postavu tajemného Šprýma jsem si velmi oblíbila.

13.05.2017 3 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Knížka byla rozhodně zajímavá a poutavá, ale že by byla až tak dobrá se říct nedá. Líbily se mi části, kde se vysvětlovalo jak obnovují zničenou zemi. To se rozhodně v každé knize nenajde. Ale děj mi nepřišel zas tak výjimečný jak slibovala anotace. Za mě pořád vedou Hunger Games.

08.04.2017 4 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Naprostá krása!

20.12.2016 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Sarah J. Mass je neskutečná spisovatelka a stále jí nepřestávám obdivovat.
Myslím, že tahle kniha měla jedno jasné heslo: Nic není tak, jak se zdá.

30.11.2016 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Znovu se vrátit do této série a ještě k tomu z jiného pohledu, bylo prostě super.

20.10.2016 4 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Nádhera, doslova literární skvost.
A Chaol!!!!!

14.10.2016 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Úžasné, nádherné, vražedné! Nemám slov!

23.09.2016 5 z 5

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Rozhodně hodně zajímavá knížka. Líbila se mi i rozmanitost postav.

20.09.2016 3 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Kniha plná zvratů, lásky a naděje. Válka mezi chymérama a serafama, snad temější než sama smrt. Hrozně se mi líbila legenda o Slunci a dvou měsících. Tak nádherná knížka. že už není víc co říct.
4 hvězdičky

12.09.2016 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Jsem tak ráda, že jsem si tuhle knihu přečetla. Víc se mi sice líbil Dvůr trnů a růží, ale i tak nádherná kniha.
4 hvězdičky

12.09.2016

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Kouzelné, dokonalé, fantastické. Tohle je naprosto úžasná kniha. Autorka má úžasný styl psaní, který rozhodně stojí za přečtení. vřele doporučuji.
Za mě 5 hvězdiček.

12.09.2016 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Tahle kniha mi jednoduše vyrazila dech. Styl psaní, zápletka, fantazy. Ani mi tam nechyběla romantická linka. Kniha je jednoduše krásná po všech stránkách.

15.08.2016 5 z 5

Iskrivá Iskrivá Kristin Cashore

Kniha mě velmi nadchla. Sice Ohnivá byla lepší, ale i tak doporučuji.

30.07.2016 5 z 5

Ohnivá Ohnivá Kristin Cashore

Kniha se mi neskutečně líbila. Jenom mě štvalo, že to bylo vyprávěno z třetí osoby.

15.07.2016 5 z 5

Osud Osud Alyson Noël

Kniha mě určitě zaujala. Zajímavý námět. Ale občas jsem se ztrácela v ději. Asi mi nesedl styl psaní autorky. Jinak knihu doporučuji.

14.07.2016 3 z 5

Útěk z teritoria smrti Útěk z teritoria smrti Tom Isbell

Ze začátku jsem měla problém knihu přečíst a chtěla jsem jí odložit. Nakonec jsem jí přečetla a jsem s ní spokojená.

30.06.2016 3 z 5