Fazolecek Fazolecek komentáře u knih

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Začátek jsem četla rozvážně, hezky pomaličku, aby mi kniha vydržela. Ale od poloviny už jsem se neudržela a tudíž třeba dnes v práci sedím jako zombi. Kdo by to byl řekl, že tolik lidí zaujme příběh obyčejných lidí, jejich starostí a radostí. A máme tady třetí díl, nejvíc jsem zvědavá na Halku a malého Tomaszka =)

22.04.2024 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Perfektně vykreslené prostředí i doba. Moc hezky napsáno, příjemné čtení.

19.02.2024 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

No, nevím. Čte se to dobře, rychle stránky odsýpají, ale nebýt toho konce, asi už po dalším díle nesáhnu. Takhle mě zvědavost donutí.

20.01.2024 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Začínám si na Eriku zvykat. V tomto díle mi byla sympatičtější než v předchozích. Slušné krimi, já jsem spokojená =)

07.01.2024 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Kniha se dobře a rychle četla. Děj tak nějak přitažený za vlasy, ale jako oddechová četba fajn. Ella je sympatická, zbytek postav pro mě zatím divný...

17.12.2023 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Příběh jako takový mi přišel přitažený za vlasy a na Eriku si stále ještě zvykám =D ale hodnocení nemůžu a nechci dát jiné než 5*

*SPOILER
Nechápu proč Erika přijala pozvání k Marshovým na vánoční oběd

21.11.2023 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Kniha se četla skvěle, napínavá i když znáte vraha. Stále očekávám nějaký Eričin emoční průlom. Na začátku mi hodně pila krev =)

23.10.2023 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

(SPOILER) Sérii čtu postupně od prvního dílu a můžu říct, že opravdu graduje. Předchozí díly se mi líbily, tenhle zatím nejvíc. Snad bude mít série i nadále stoupající tendenci =) Co se týče rozuzlení, určitá spojitost se "sestrou" mě napadla v té části knihy, kdy se Erika setkala s rodinou. Původně jsem myslela, že v tom bude mít prsty otec.
Těším se na další díly =)

26.09.2023 5 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Stejně jako předchozí díly super. Perfektní popisy krajiny. Nemám představivost, ale Ořechovou si tedy díky autorčinu popisu představit uním =) Vraha jsem neuhodla. Za mě spokojenost =)

15.09.2023 5 z 5

Mrtvá v Temži Mrtvá v Temži Matthew J. Costello

Něco mezi 3 a 4 hvězdami. Vzala jsem si na dovolenou čtečku a tuto knihu v papíru. Čtečka hned druhý den přestala fungovat, nezbývalo, než si přečíst toto.
Velmi rychlá detektivní oddechovka. Nebylo to zlé, ale ani nic překvapivého. Vraha jsem tušila hned jak se v knize postava objevila...
Knihu jsem zanechala v hotelové knihovničce na Krétě.

04.09.2023 3 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Vraha jsem tipovala někoho jiného, autorka překvapila =) Příjemná detektivka, co víc dodat

24.07.2023 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Kniha se moc dobře četla (velké písmena a krátké kapitoly) a rychle ubíhala. Děj je napínavý od začátku až do konce. Je fakt, že se Erika vzpírá autoritám, ale tuším, že je to záměr, uvidíme, co přinesou další díly =)

26.06.2023 5 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Fiktivní příběh, který Vás někdy málem přesvědčil, že je skutečný. Nebyla to top kniha, ale ani neurazila. Nemám výtek =)

06.06.2023 4 z 5

Kouzlo všité do šatů Kouzlo všité do šatů Barbara Davis

Romantický příběh, který se dobře četl. Jediné co mě ve čtení rušilo, byla čeština Rory. Nepochopila jsem důvod proč by takto Rory měla mluvit. A na korektuře si mohli dát více záležet, tolik chyb v knize jsem dlouho neviděla.
Ale příběh byl hezký, kniha čtivá =)

14.04.2023 4 z 5

Drž se Drž se Harlan Coben

Tolik kombinací a pořád to do sebe zapadá. Je obdivuhodné jak sám autor dokáže tolik kombinovat a neztratit se. Napínavý příběh, který Vás nenechá jít spát.

09.01.2023 5 z 5

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Tolikrát jsem věděla jak to dopadne a stejně to dopadlo jinak =) hodně napínavé čtení do poslední stránky.

30.10.2022 5 z 5

Tajemství Tajemství Kathryn Hughes

Pro mě oddechové čtení se zajímavým a napínavým příběhem. Baví mě knihy, kde se prolínají časové (dějové) linky. Můžu vřele doporučit =)

22.09.2022 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Román, ve kterém se střídá několik časových linek. Román, který se odehrává v Anglii, Irsku, ale i Americe. Román, ve kterém naleznete spoustu lásky, ale na druhou stranu i utrpení. Dopis - jinak by se kniha snad ani jmenovat nemohla.

30.07.2022 5 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Od začátku až do konce napínavé. Nebyla to má první kniha autora a jelikož se od stylu psaní neodchyluje, tak nějak jsem očekávala tento závěr. Psychothriller jako vyšitý

22.06.2022 4 z 5

Moc hezky napsaná kniha. I slza ukápla a to hned několikrát a to se mi to běžně nestává. Škoda,že nejde dát více hvězd.

12.06.2022 5 z 5