fan_tomas fan_tomas komentáře u knih

Cesty mužů Cesty mužů Antonín Liška

Pěkné počtení o českých letcích, kteří se vydali bojovat za svojí vlast za hranice. Člověk musí být na tyto hrdiny pyšný, když čte co vše pro tuhle zem udělali a ještě v takovém věku. To dnes by už nikdo neudělal, aby opustil rodinu, přátele a vydal se bojovat za hranice za svojí zem.
Patria - Nebeští jezdci - https://www.youtube.com/watch?v=s1Co29Q2-_c

06.07.2015 4 z 5

Dobrá to kniha. Stejně jako všechny knihy o HP ;-)

19.04.2015 4 z 5

Bylo to v Leningradě Bylo to v Leningradě Alexandr Borisovič Čakovskij

Hezký válečný román o trojici zamilovaných lidí v obleženém Leningradě. Potěšující věc, že neobsahuje žádné politické žvásty!

30.12.2014 4 z 5

V Stalingradských zákopech V Stalingradských zákopech Viktor Někrasov

Docela zajímavý pohled do Ruských zákopů u Stalingradu

20.09.2014 3 z 5

Červený sníh Červený sníh Günter Hofé

Další skvělá kniha na téma 2.světová válka. Pohled do řad německých vojáků při bojích v Rusku.

01.06.2014 4 z 5

Fotbalová horečka Fotbalová horečka Nick Hornby

Pěkná kniha. Sice jsem fanoušek Arsenalu, ale i tak si člověk rád přečte jak to chodí v Anglii na ochozech :-)

19.03.2014 4 z 5

Generál SS Generál SS Sven Hassel (p)

Skvělá kniha. Skvělé počtení, člověk ani nechápe co se dělo hrůzy během války.

14.01.2014 4 z 5

Zabiják Zabiják Émile Zola

Noo, ta tedy dopadla.....spadla až na samé dno, i když tam byla šance se z toho dna vyhrabat...

21.11.2013 3 z 5

Území krys Území krys Lubomír Kubík

Opravdu parádní román! Mohu jen doporučit. Bude i pokračování? :)

31.08.2013 4 z 5

Sám mezi rowdies Sám mezi rowdies Bill Buford

Zajímavý pohled mezi anglické hooligans. Někdy až šokující, jak se takhle mohou chovat lidé :) Ale proč ne :)

21.07.2013 3 z 5

Účastníci zájezdu Účastníci zájezdu Michal Viewegh

Taky zklamání z této knihy...

22.06.2013

Zdivočelá země / Aukce Zdivočelá země / Aukce Jiří Stránský

Uff, tak nakonec jsem jí dal :) Kniha pěkná, ale víc se mi líbila první část, tj. Zdivočelá země.

30.05.2013 3 z 5

Zbylo nás devět Zbylo nás devět Jiří Osolsobě

Opravdu povedená kniha o Československých letcích v RAF. Člověk musí být hrdý na tyto válečné hrdiny z 311. bombardovací perutě.

23.03.2013

Dvacet tisíc mil pod mořem Dvacet tisíc mil pod mořem Jules Verne

Zajímá kniha, plná dobrodružství. Moje první Verneovka :-)

28.02.2013

Dva údery pod pás Dva údery pod pás František Fajtl

Opravdu povedení kniha. Musím souhlasit s kolegou (komentář pode mnou), že někdy běhá až mráz po zádech co dovedli ty komunistické bestie.
Výstižná píseň od skupina Patria - Nebeští jezdci: http://www.youtube.com/watch?v=BLfz-EwPO1c

21.01.2013 4 z 5

Pavel Horváth: Můj příběh nekončí Pavel Horváth: Můj příběh nekončí Jan Palička

Velice dobře zpracovaný životopis Pavla Horvátha.

13.01.2013 5 z 5

Fotbalová fabrika Fotbalová fabrika John King

Bezvadná kniha, která Vás zavede mezi chuligány Anglických klubů. Boje, bitky, násilí.

16.10.2012 4 z 5