Území krys přehled

Území krys https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127378/uzemi-krys-127378.jpg 4 7 7

Autorův napínavý román přesvědčivě zachycuje stupňující se atmosféru strachu v protektorátu, různé typy českého odboje či odporu, specifickou mentalitu pražských Němců a dotýká se i Pražského povstání. Jeho pohled však není černobílý a aktéři jeho příběhu nejsou jednoznačnými nositeli dobra, anebo zla, a to ať jde o Čechy nebo Němce. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Území krys. Přihlašte se a napište ho.

McGrinder
14.01.2015 4 z 5

Tak na 5 hvězdiček to není, ale čtyři dám. Knížku jsem přelouskal na jeden zátah a to se mi už dlouho nepovedlo. Hlavní hrdina určitě není vzor ctnosti. Ale po pravdě, jak bychom se zachovali my na jeho místě? Doufám, že se dočkáme pokračování, konec zůstal otevřený.

fan_tomas
31.08.2013 4 z 5

Opravdu parádní román! Mohu jen doporučit. Bude i pokračování? :)

hapadr
05.02.2013 4 z 5

Opravdu napínavý román z naší nedávné historie, osudy hlavních hrdinů zůstaly otevřeny, rovněž tak zůstal otevřen osud židovského pokladu v podzemí... Snad si autor nechává otevřena dvířka pro možné pokračování... Bylo by to jitě zajímavé a přínosné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Území krys v seznamech

v Právě čtených1x