Ewwe Ewwe komentáře u knih

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Že bych byla z této knihy nějak odvařená, to se říci nedá. Od autorky jsem si zamilovala její sérii Stage Dive a čekala jsem, že tahle kniha bude taky topovka, už díky tomu prostředí. Bohužel ale ne. Kniha se mi četla celkem špatně, několikrát jsem ji i zavřela a nemohla jsem se donutit, abych se do příběhu ponořila. John mi byl od začátku velmi sympatický, ale Edie jsem až do půlky knihy nevěřila to, jaká je to teď zlobivá holka a je jí putna, jakou má postavu a že život si teď užívá po svém. Každopádně ta druhá přestřelka s Dillionem mi už přišla dost přitažená za vlasy a konec zbytečně uspěchaný. Je to takové průměrné odpočinkové čtení.

29.10.2019 3 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Moje čtvrtá kniha od Barbary a asi zatím nejstrašidelnější. Po prvních řádcích už jsem byla vtáhlá do děje a líbí se mi, jak autorka umí krásně popsat to prostředí. U knihy mi často běhal mráz po zádech a včera jsem musela knihu dočíst, jinak bych se bála usnout :) Každopádně Joss byla milá hlavní postava a její manžel Luke k ní seděl. Bohužel, mne občas velmi štval tím, jak nedokázal Joss pochopit a být jí oporou. Její sestra Lyn byla na pár facek hned od začátku. Každopádně kniha je velmi tajemná, líbilo se mi, jak se Joss pouštěla do pátrání historie a jak se vše vyvíjelo. Ač se mi kniha četla dobře a děj byl opravdu napínavý, tak duchařinu moc nevyhledávám a asi znovu knihu číst nebudu. Mám raději od Barbary příběhy, kde se dvě časové linky prolínají. Z téhle knihy šel chvílemi opravdu strach a já bych v tom baráku nevydržela ani hodinu :)

20.10.2019 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Nemůžu si pomoc, ale knihy od Hawkinse jsou prostě odfláknuté. Přitom vybírá zajímavé prostředí - gastronomie, tetování a Hollywood, ale neumí z toho dostat maximum. Děj byl předvídatelný, což o to, ale opět uspěchaný a spousta otázek ve vzduchu. Bylo to postavené na křivdě z minulosti, díky tomu o svůj vztah přišli a v knize je tomu věnováno pár řádků? Tři čtvrtě knihy plyne, dozvídáme se o tom, co měli k obědu, jaké drinky pili atd, ale konec opět uříznutý jako to bylo u knihy Hvězdný šéf. Ne, od tohoto autora už po případné další knize nesáhnu.

17.10.2019 2 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Příjemné čtení na večer :) Hlavní postavy jsou fajn, hlavně Indigo. Čte se to svižně, děj má spád a prostředí okolo hudebního průmyslu je super.

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Tahle kniha mě bavila od začátku až do konce. Hlavní postavy jsem si oblíbila, hromada veselých scén, skvělý smysl pro humor a příběh hezky plynul. Oddechovka na víkend jako dělaná :)

On On Elle Kennedy

Já mám knihy od Elle prostě ráda. Sedí mi její styl psaní, prostředí a všechno je takové nenucené a postavy k zamilování. U této knihy jsem nečetla anotaci, myslela jsem, že to bude zase klasika - vysoká škola, hokej a láska. Ouha, po pár stránkách jsem hledala tu dívku, co bude hlavní hrdinkou a vykoukl tam na mne kluk! Což bylo zajímavé a o to nové. Příběh hezky plynul, bylo to chlapské a úsměvné.

Naposledy viděná Naposledy viděná Nina Laurin

Podle anotace jsem si myslela, jaká to bude zajímavá kniha. Bohužel mi tato kniha nesedla a to hlavní postavou. Chápu, že si prožila své, ale hrdinky chování bylo šílené a některé věci až přitažené za vlasy. Námět zajímavý, ale absolutně nevyužitý. Znovu už číst nebudu.

14.10.2019 1 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Tak tohle byla moc fajn kniha. Sice jsem se v tom ze začátku docela ztrácela, ale potom to mělo rychlý spád. V půlce knihy jsem si říkala, co to má sakra být, když tam autorka vložila tu zápletku a hlavní hrdinka mi přišla strašně sobecká. Jenže, pak to vše začalo do sebe zapadat a jeden velký otazník už dával smysl.

27.07.2019 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

Tak tohle byla síla! Na to, že první díl se mi četl dobře, tak tady jsem se musela vyloženě nutit, abych tu knihu dočetla. Za mě absolutní škoda papíru. V tomhle díle se prostě nic nedělo. Jen sex, sex a hromada keců kolem toho. Brook mi tak strašně lezla na nervy, že to nebylo ani možné. Ta kniha s tímhle námětem by měla takový potenciál, ale autorka to zničila hlavní postavou. Remy byl fajn už od prvního dílu, sice strašně majetnický ale to jsem spojovala s jeho nemocí. Lásku nepoznal a teď si jí prostře drží. Ale Brook, to je taková hysterka, žárlivka a koule u nohy. Autorka by udělala líp, kdyby hlavní postavou byla Mel. Ta měla tu jiskru, byla pohotová, vtipná a vyzrálá. Remy potřeboval do té své černoty světlo, což mu Brook rozhodně nedávala. Ta ho spíš vždy stáhla a když potřeboval, nebyla tam pro něj. A na to, že kniha má 312 stran, tak se tam absolutně nic nedělo a nikam se to neposunulo. To, že otěhotněla, Remy vyhrál a zazvonil zvonec, se krásně vešlo do epilogu v první knize.

22.07.2019 1 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Už podle popisu jsem si říkala, že to bude určitě fajn kniha a těšila jsem se, že je to celá série. Ale, hned po pár stránkách jsem myslela, že knihu odložím a tuhle sérii číst prostě nebudu. Remy mi přišel ze začátku jako buran a Brook hysterka. Každopádně čím dál jsem četla, tak jsem knize přicházela na chuť. Ta syrovost, umanutost a naléhavost do sebe zapadala jako jako skládačka a pochopila jsem, proč se tak Remy chová. Některé pocity jsou tam až zbytečně popsaný a stálé opakování toho, jak Brook se zranila, mi celkem už vadilo. Bylo tam i cítit, jak je Brook ještě nezkušená a nevyspělá. Nicméně, příběh to byl opravdu zajímavý, jak dvě pošramocené duše našli společnou cestu. Uvidím, co další díl :)

21.07.2019 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Na tuhle knihu jsem se těšila. Doma jsem jí měla už nějakou dobu, ale čekala jsem na ten pravý čas :) Ten přišel včera večer a knihu už mám přečtenou. Autorka píše tak krásně, že kniha Vás vtáhne do děje hned po první stránce. Hlavní postavy mne bavili, oblíbila jsem si je hned od začátku a žila s nimi jejich příběh. Líbilo se mi prostředí, kde se příběh odehrával a to, jak autorka popisovala pocity Allie, která žila ve zlaté kleci a šrámy na duši si nesla celý život. Knihu hodnotím velice kladně a ráda se k ní někdy vrátím

20.07.2019 5 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Kniha hezky napsaná, hned po pár stránkách jsem se do ní ponořila a měla ji během pár hodin přečtenou. Děj byl předvídatelný, ale prostředí okolo gastronomie mne bavilo. Celkem jsem měla i stále hlad. :) Ale co mne zamrzelo a proto i sundavám hvězdy je to, jak rychle to autor utnul. Přišlo mi to, jako kdyby už to nechtěl psát a musel to rychle ukončit. Zrovna když se to začalo vybarvovat, tak šup a epilog, který měl ještě jen jednu stránku. Za mne škoda, protože z toho mohl vytřískat více. Jak to dopadlo se spuštěním restaurace ve Vegas, jak si vedla Willow a co restaurace Knife? Zbytečně useknuté a znovu už po té knize nesáhnu.

19.07.2019 3 z 5

Údolí havranů Údolí havranů Barbara Erskine

Moc pěkná kniha. Je to momentálně třetí kousek od této autorky a rozhodně ne poslední. Velice zajímavý příběh, krásně psaný a hezky navazující prolínání časem. Starý Řím - pecka

29.06.2019 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Celá série je skvělá! Postava Evelyn a Davida mi sedla hned od začátku. Je to oddychovka na letní dny, kdy u příběhu není potřeba přemýšlet. Má to spád a hezky se čte :) Z dalších pokračováních mě nejvíce pak bavila postava Mala a poté Leny. U těch jsem se opravdu bavila.

29.06.2019 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Vcelku pěkná kniha se zajímavým příběhem dvou lidí, kterým osud zamával se životem. Obě hlavní postavy jsem si oblíbila a ráda jsem s nimi absolvovala jejich "road trip". Jen konec byl hodně uspěchaný, což je celkem škoda, protože to pak nepůsobí tak hezky. Každopádně styl psaní je skvělý, rychle Vás vtáhne do děje :)

08.02.2019 4 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Ačkoliv fantasy příběhy moc nemusím, tak tohle byla úžasná série. Padlý andělé, zlo a láska. Napínavý a velmi čtivý příběh. Postavy jsem si hned oblíbila. Hezky napsáno

Dívka s jahodami Dívka s jahodami Lisa Stromme

Krásná kniha. Do příběhu jsem se hned ponořila a snažila se pochopit ty emoce a postavy. Líbilo se mi, že se děj odehrával v Norsku a ještě ve staré době.

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Ze začátku jsem se do knihy nemohla vůbec začíst. Nevěděla jsem, zda čtu příběh jedné sestry a nebo už té další. Knihu jsem odložila a vrátila jsem se k ní až po čase. Což bylo dobře. Po chvilce to už bylo pohodové čtení a příběh mě bavil. Až mě i trochu zamrzelo, že jsem knihu tak rychle dočetla.

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Opět nádherná kniha. Miluji styl psaní Jojo a její příběhy. Louisu jsem si zamilovala od první chvíle a jsem ráda, že její příběh má pokračování. Líbí se mi, že stále se ve vzpomínkách objevuje Will a že to jejich osudové setkání mělo smysl. A opravdu, život máme jen jeden a žijeme ho teď. Je čas ho žít odvážně!

Léto na druhý pokus Léto na druhý pokus Morgan Matson

Krásná kniha s životním příběhem. Je smutné, jak si člověk uvědomí o co přichází, až když to ztrácí.
Krásně napsáno, čte se to svižně :)

18.12.2018 5 z 5