Ewwe Ewwe komentáře u knih

Absint Absint Winter Renshaw

Kniha se čte dobře, příběh svižně plyne a postavy jsou fajn. Jen prostě ta kniha není dotažená, což je obrovská škoda. Autorka vůbec nevyužila potenciál příběhu a tou je minulost hlavních postav. Bylo tomu věnováno jen pár vět a hotovo. Celkově pak kniha zapadá do šedi a je tak zklamáním. Přečteno jsem měla za odpoledne a znovu už ji nevytáhnu, ač jsem si postavy velmi oblíbila

04.10.2020 3 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Napínavá kniha od začátku až do úplného konce. Dobře uchopené téma, emoce s citem napsané. Čte se opravdu dobře a jen škoda, že konec byl celkem rychle useknut.

27.09.2020 5 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Krásný příběh, který je zasazen do krásného prostředí. Kniha se četla sama a mám ráda, když se přítomnost prolíná s minulostí. Autorka píše opravdu čtivě a umí vše tak do detailu popsat, že jsem si připadala, jako když jsem na pobřeží u hradu s hlavní hrdinkou. Sice mi za začátku vadilo každé ba, ale zase to tomu přidává své kouzlo. Moje první kniha od autorky a určitě ne poslední.

06.09.2020 5 z 5

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Co tohle je sakra za knihu? Dočetla jsem ji jen do poloviny a musela jsem ji vyřadit. Zvrácená a úchylná kniha, kde z hlavní hrdinky je kus hadru. Snesu hodně, 50 odstínů byl čajík ve srovnání s touhle knihou, ale tohle mě vážně nebavilo. Tu jednu hvězdu dávám za obálku a anotaci, protože díky tomu je kniha aspoň prodejná.

04.09.2020 1 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Já tedy nevím, ale tahle série je vážně slabá pohádka. Kniha Bentley se ještě trochu dala ale Aiden? Absolutně nevyužitý potenciál. Postavy jsou fajn, ale ty "zápletky"? Průhledné, nedotažené a k smíchu, protože tahle parta, to jsou supermani. Přitom tenhle námět má takový potenciál. Aiden má dyslexii, nese si křivdy z minulosti ale v knize je tomu věnováno pár stránek. Proč autorka více nevykreslila ty noční můry, to co v dětství zažíval, jak s tím bojoval? Ne, autorka tomu dala jednu stránku, kde on o své minulosti Cami řekne a šup, najednou ji miluje a co se mu dříve stalo, tak už neexistuje. Hm, až na to, že to takhle nefunguje. Vážně škoda, protože postavy i prostředí jsou fajn...

30.08.2020 3 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Příběh plný bolesti, nenávisti ale i pochopení a odpuštění. Dvě zlomené duše, co si k sobě najdou cestu a společně hledají v sobě oporu.
Krásně s citem napsané a dávám plný počet hvězd. Ta kniha si to zaslouží!

14.08.2020 5 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Nádherná kniha! Autorka píše naprosto živě a umí barvitě popsat všechny pocity. Líbilo se mi, jak se Tate pomalu měnila v silnou ženu a Jared pomalu sloupával slupku drsňáka. V knize je spoustu bolesti, křivdy ale taky kopa srandy a lásky :)

05.07.2020 5 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

Autorka píše naprosto skvěle. Líbí se mi, jak dokáže popsat do detailu všechny pocity, že to těm postavám prostě věříte. Každopádně tady v té knize se mohla dost vyřádit, protože námět měla vymyšlený skvěle. Ale potenciál nevyužila a kniha je celkem uspěchaná. Což je škoda..

07.06.2020 3 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Tohle se četlo úplně samo! Krásný příběh, vtipné pasáže a hlavní postavy jsou k zamilování :)

24.05.2020 5 z 5

Království stínů Království stínů Barbara Erskine

Další zajímavá kniha od Barbary. Prolínání přítomnosti a minulosti mám velmi ráda. Autorka umí příběh napsat opravdu čtivě a vykreslit postavy tak, že s nimi příběh prožíváte. Každopádně království stínů je celkem smutná kniha. Je tam hodně bolesti, intrik, lží a manipulace. Clare bohužel nebyla tak silnou postavou a vetšinou se nechala od manžela stáhnout. Postava Paula mi tedy extrémně vadila a i to, jak mu všichni jednoduše věřili. Celkově v knize bylo hodně postav a většina z nich měla strašný charakter. Příběh Isobel byl velmi zajímavý, líbilo se mi popisování historie Skotska a to, jak se nenechala srazit na kolena.

18.05.2020 4 z 5

Sejdeme se v knihkupectví Sejdeme se v knihkupectví Amy Meyerson

Nádherná kniha, která si mne získala svojí obálkou. Příběh je silný a hlavní hrdince se obrátil život vzhůru nohama. Poznávání minulosti, křivdy a o vyrovnávání se se smrtí. S citem napsáno do detailů. Sice by mohlo být méně stránek, ale ničemu to nevadí. Dávám plný počet hvězd, tato kniha si to zaslouží.

26.04.2020 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Krásný příběh, který je velmi čtivě napsaný. Tolik bolesti, zklamání, ale přesto si k sobě najdou cestu.

08.03.2020 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Já tuhle autorku zbožňuji! Co kniha, to pecka. Ten její styl psaní je absolutně perfektní, protože okamžitě po pár stránkách jsem vztažena do děje a naplno prožívám příběh s hlavními hrdiny. Tady opět zabodovala, sympatické postavy, humor a prostředí. Víc, víc knih prosím! :)

25.01.2020 5 z 5

Závislá na tobě Závislá na tobě Laurelin Paige

Ach jo, proč zase další "parodie" na 50 odstínů a ještě je to nataženo do 4 knih. Absolutně předvídatelný děj, láska na první pohled. Jak by taky ne, když on je přeci ten nejvíce sexy chlap v baru! Já nevím, ale už jsem na toto téma přečetla spoustu knih, ale tohle je opravdu slabý čajík. Alyana je chvílemi natvrdlá a naivní a Hudson? Klasika Grey. Autorka píše celkem čtivě, do děje vás rychle vtáhne ale něco mi tam prostě chybí. První díl jsem přečetla, s nechutí jsem začala číst druhý a asi po 80 stránce jsem to zavřela, to se nedalo. Takže jsem vytáhla díl Hudson, kde v kostce byla celá série z jeho vyprávění a to mi bohatě stačilo. Snad další knihy od autorky budou s lepší tvorbou.

20.01.2020 2 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Ač první kniha mne moc nenadchla, tenhle díl už byl o něco lepší. Mělo to spád, nebylo tam tolik "stejných" hádek a příběh plynul. Fajn zakončení série

16.01.2020 4 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

No, že bych byla z této knihy nějak odvařená, to bych neřekla. Strašně jsem se těšila na to hudební prostředí. Jakmile to má spojitost s hudbou, tak jsem zamilovaná. Hlavní postavy jsou celkem fajn. Ač Tru občas neví co chce a někdy si stála na vedení s extra vysokými podpatky.. Hned od začátku bylo jasné, jak se kniha bude vyvíjet ale to neustálé opakování, že Jake ji přeci nemůže milovat, že v ní nevidí ženu, už bylo celkem únavné. Jinak dost přitažené za vlasy, mi přišla aféra s drogami. On začal opět vyrážet na velkou jízdu s koksem, ona na pár dní od něj odešla a on zase čistý jako hvězda? Zazpívá jí písničku a trada, v dálce už zní svatební zvony..To určitě! Škoda, že další díl je zase o nich, spíš mohlo být pokračování o Simone :)

30.12.2019 3 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Budu hodnotit rovnou celou sérii.
Prostředí a vyrovnávání s minulostí je moc dobře vybrané a v knize výborně uchopené. Líbí se mi to, jak autorka umí vylíčit pocity, že to těm postavám opravdu věříte. Rylee mi seděla hned od začátku. Žádná fiflenka, ale žena, co nezištně pomáhá druhým. Colton - frajírek, co má ego až na půdu ale je to sympaťák. Série 50 odstínů šedi jaka vyšitá (bohužel). Každopádně na ten jejich příběh (který byl prostě předvídatelný už od začátku) mi přijdou 3 knihy moc. U konci druhé knihy jsem se už přemlouvala, ať ten poslední díl přečtu. V druhém dílu se absolutně nic závratného nedělo. Kniha má 384 stran a z toho 300 stran jsou jejich hádky a usmiřování. Třetí díl už je zajímavější a děj plyne celkem rychle.

27.12.2019 4 z 5

Sladké odpuštění Sladké odpuštění Lori Nelson Spielman

Kniha se mi ze začátku četla celkem špatně, ale tak od půlky knihy už to bylo fajn. Hlavní hrdinka mi byla sympatická, ale musela jsem občas kroutit nad její naivitou. Každopádně v knize najdeme krásná moudra a při zamyšlení dodávají ten správný impuls.

27.12.2019 4 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Knihu jsem četla před nějakým časem, ale po pár stránkách jsem ji zavřela. Po nějaké době jsem se ke knize vrátila a za odpoledne byla přečtená. Děj se sice strašně táhne, ale ke konci je zajímavý. V knize jsou chvilky, kdy mi z toho běhal mráz po zádech a při jedné části se mi i zvedal žaludek. Každopádně závěr je překvapivý, ale znovu číst nebudu.

22.12.2019 3 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Knihy od Jojo jsou prostě úžasné. Její styl psaní mi neskutečně sedí a líbí se mi to, jak umí čtenáře vtáhnout do děje.
Krasojezdkyni jsem doma měla už nějakou dobu, ale až teď na ní přišla řada. Ze začátku jsem se v knize špatně orientovala a nevěděla jsem, kdo je kdo. Ale pak děj krásně plynul a hlavní postavy byly fajn. Sice Sarah občas dělala totální kraviny, ale zase byla to mladá holčina, co měla jen svého dědu.

22.12.2019 5 z 5