Láska a tetování přehled

Láska a tetování
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419330/bmid_laska-a-tetovani-sWo-419330.jpg 4 428 428

JSEM SVĚTOVĚ PROSLULÝ TATÉR A NA TERMÍN SI U MĚ POČKÁTE ŠEST MĚSÍCŮ. Každý chce své tělo ozdobit mým uměním. Jsem ten nejžádanější artikl v L. A. a do postele dostanu každou holku, tudíž poslední, co čekám, je, že do mého tetovacího studia zabloudí Ash Carterová. Posledních sedm let jsem spal s polovinou žen na severní polokouli, ale žádná z nich se nevyrovnala té, kterou jsem opustil. Ash byla můj svět, jenže pro její vlastní dobro jsem se jí musel vzdát. Byla to největší chyba v mém životě a teď udělám cokoliv, abych Ash získal zpět. Sedm let jsem se neúspěšně snažil zapomenout na její kůži, oči a neuvěřitelnou odvahu. Nezměnila se. Říká se, že byste měli odpustit a zapomenout, ale Ash nikdy nezapomene na to, co jsem jí provedl, a já si to nikdy neodpustím. Ale pokud mě přijme zpět, dokážeme překonat minulost a jít společně vstříc budoucnosti?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Love & Ink , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska a tetování. Přihlašte se a napište ho.

Ewe291
13.01.2024 2 z 5

No az teraz som sa dozvedela, ze to pisal chlap. Nevadi mi to ale strasne mi vadi, ze ked som to zistila tak ostala sklamana, ze ta erotika bola taka slaba. Za dalsie kniha bola fajn ale knihy si musim davkovat pomali a postupne lebo som sa viac nudila ako "zazrala" do deja co ma naozaj mrzi, lebo mam pocit, ze vzdy ked to mohlo byt super tak to autor vzdal a vratil sa o par krokov nazad a niekedy som bola doslova stratena v deji

Siwan
15.09.2023 1 z 5

No...jak začít? Téma perfektní, zpracování tristní. Od tohohle typu knih nevyžaduju moc. Fakt nečekám Vojnu a mír ani propracovanost postav. Ale co se počítá je určitá chemie mezi hlavními postavami a alespoň pokus o to, aby se z toho vymáčklo co nejvíc. Nevím jestli je to tím, že to psal chlap, ale popis erotických scén je tragickej. A tím myslím, že pokud svýho "sviště" popíše jako nabitou bouchačku, celý je to bez nápadu - pokud nepočítám, že přitom vystřídají sexuálních poloh jak na tréninku gymnastek, tak je to o ničem. Chemie mezi hlavními postavami má být "jiskřivá" a to teda určitě není. Přitom ten děj by se dal tak využít...pro představu k porovnání Samantha Young - Scotland Street.
Bohužel...tenhle pán by měl psát, ale určitě něco jiného než eroticko-zamilované romány.

Radka1727
10.06.2023 3 z 5

Nenáročná oddechovka, osvěžující změna, když tentokrát nejsou hlavní postavy milionářský šéf a jeho asistentka .....

10 nejprodávanějších eknih (srpen)

16.09.2019

10 právě čtených knih podle uživatelů (srpen)

15.08.2019

Knižní novinky (31. týden)

28.07.2019

Kniha Láska a tetování v seznamech

v Právě čtených8x
v dalších seznamech4x