EvikU. EvikU. komentáře u knih

Cena nevinnosti Cena nevinnosti Rebecca James

Je to zajímavý příběh. Když jsem začala číst, tak mi probíhalo hlavou "Jako vážně"? Ale postupně jsem se začetla, je to strhující a čtivý.

05.04.2017 4 z 5

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

Líbilo se mi, že se opět shledali. Ale místama už mi přišlo, že nejsou Jamie a Clare lidi, ale nějací nesmrtelní. Vše i vážné přežijou a to bez léků a podmínek. Souhlasím, že kratší kniha by z toho v tomto díle vyšla líp.

Vážka v jantaru Vážka v jantaru Diana Gabaldon

Druhý díl už nebyl tak hezký. Přesto autorka píše hezky. Jen jsem asi čekala trochu víc po prvním dílu. Jo mimochodem bytostně nenávidím Jacka Randalla.

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Naprosto úchvatná kniha. Vytáhlo mě to do děje . Píše vtipně. Jamieho a Clare jsem si prostě zamilovala. Napínavý, zamilovaný, historický, co víc si přát? Dala bych i více hvězdiček v hodnocení.

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Skončilo to krásně. K této sérii se vrátím. Super!

Stíny Stíny Richelle Mead

Autorka je pro mě po těhle knihách zárukou kvality. Nebo toho, že mě se její knihy líbí. Opět super.

Žár Žár Richelle Mead

Opět skvělé. Napínavý až do konce. Četla jsem jedním dechem.

Sny Sny Richelle Mead

Tato serie určitě nezklame nikoho. Přála bych jim, aby to Georgině a Sethovi vyšlo. Hezky se to čte.

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Moc hezký. Jsem ráda, že ji mám v knihovničce. Je to napínavý, má to spád...jo!

Trápení Trápení Richelle Mead

Kniha je plná překvapení, zajímavé téma. Moc se mi líbila. Některé fantasy knihy se mi tolik nelíbí, ale tahle byla super.

Láska v jiném městě Láska v jiném městě Barbara Taylor Bradford

Hezký příběh, láska kvete v každém věku a předsudky, že musi byt muž ten starší už vůbec neřeším. Za mě ano, přečtěte si ji.

Kate Hanniganová Kate Hanniganová Catherine Cookson

Tato autorka píše moc hezky, do jejích knih se člověk dostane hned. Ani tato kniha mě nezklamala. Doporučuji.

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Musím říct, že ve mně tato kniha zanechala silný zážitky. Věřím, že i v dnešní době jsou mezi námi někteří, který mají určitý dar od boha v léčitelství.

Vzdálený přístav Vzdálený přístav JoAnn Ross

Krásné romantické čtení. Je tu ukázáno, že překážky jsou v životě od toho, aby se zdolávaly. ....

Roky Roky La Vyrle Spencer

Čtivá, krásná kniha. Napínavá ale i humor, láska...Je to jedna z knih, které neomrzí číst vícekrát.

Netvor Netvor Alex Flinn

Kniha je hezká, trochu tajemná, četla se sama. Za mě dobrý, oddechový čtení.

Dýchání pod vodou Dýchání pod vodou Alex Flinn

Kniha se mi líbila. Vžila jsem se do toho, že všechny vztahy s lidmi tě nějakým způsobem ovlivňují i v chování pak v dalším roce. Bylo dobře, že si to nakonec uvědomil, že své přítelkyni ubližoval.

Co si myslí pes Co si myslí pes Heike Schmidt-Röger

Spoustu hezkých fotek s výrazy pejsků k různým situacím. V mnohých svého pejska také poznávám.

02.04.2017 4 z 5

Věčně zpívají lesy Věčně zpívají lesy Trygve Gulbranssen

Bylo to oddechový čtení. Místama se mi líbilo, místama ne. Ale celkově bych řekla, že je kniha pěkná.

31.03.2017 4 z 5

Pokrevní sestry Pokrevní sestry Kateřina Janouchová

Kniha se mi moc líbila. Od 250 stránky už nešla odložit. Dokážu si představit, že tohle se může stát, když víra přeroste ve fanatismus. Velice čtivé.

28.03.2017 5 z 5