EvaSupovic EvaSupovic komentáře u knih

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Knížka se mi moc líbila a určitě si někdy přečtu znova. Zajímavý námět zpracovaný dle mého gusta :-D

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Skvělá knížka a je super, že se konečně k nám dostala i v češtině :-D Už jsem v to ani nedoufala :-D Tak sem s dalšíma :-D

01.07.2015

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Tenhle díl, jako ty předchozí opět a opět boží :-D Bavila jsem se u všech knížek této autorky a těším se na další :-D

Osudová náhoda Osudová náhoda S. H. Kolee

Pěkné počteníčko :-D Taková pohodička, nic náročného, ale potěšilo :-D

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Měla jsem tu čest číst ve slovenštině, kterou osobně miluji :-D A musím říct, že se mi kniha opět strašně moc líbila a četla se skoro sama. Rozhodně zajímavě propojena z předchozí sérií "Manželství .....". Takže za mě plný počet a těším se moc na další díl :-D Tato spisovatelka patří mezi mé TOP :-D

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Kniha se mi líbila a měla celkem i spád. Pro mě je rozhodně plus, že do původní Gabrielovy série vložil i upíry a tajemno :-D

22.06.2015 5 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Mě osobně se knížka moc líbila. Hodně jsem si na začátku pořvala, to jo, ale rozhodně si někdy přečtu znova. Krásný, smutný i intenzivní příběh o tom, jak se vyrovnat se smrtí, okořeněný romantikou, bolestí i láskou :-D

16.06.2015 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Gayle Forman

Byl to pro mě velmi zvláštní zážitek :-D V dobrém slova smyslu. Krásně napsané a jelikož věřím v osud, tak z mého pohledu rozhodně velmi pravděpodobná realita :-D

05.06.2015 5 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Moc jsem se bavila a přečetla kosmickou rychlostí :-D Prostě se nemůžete od knížky odtrhnout :-D

04.06.2015 5 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Skvělá knížka. Košilka je sice košilka, ale tohle se mi taky moc líbilo a humor je pro mě jen třešinka na dortu :-D

04.06.2015 5 z 5

Deset polibků Deset polibků Sarah MacLean

Krásná knížka , akorát jsem si první přečetla tento díl místo prvního. Doufám, že to nebude vadit :-) Nenucená přirozená romantika :-D To je něco pro mě.....čistá láska :-D

01.06.2015 5 z 5

Pád noci Pád noci Alexander Stainforth (p)

Rozhodně nelituji koupi této knihy :-D Knížka mě vtáhla do děje a rozhodně jsem tohle nečekala a byla jsem fakt mile překvapena, jen si opět počkat na pokračování :-(

26.05.2015 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Knížka se mi moc líbila. Děj byl napínavý až do samého konce :-D Tahle série je vůbec celá podařená, ale i přesto u mě vede Cameron a Avery :-D

16.05.2015 5 z 5

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

Knížka byla čtivá, ale z mého pohledu byli Hot Boys lepší :-D Bod dávám navíc i za detektivní zápletku :-D

12.05.2015 5 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Skvělá knížka :-D Tak jako první díl byl naprosto perfektní i ten druhý se povedl. Rozhodně se těším na další takovéto povedené dílko :-D

12.05.2015 5 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Kniha se mi strašně moc líbila a už teď netrpělivě čekám na další díl série :-D

06.05.2015 5 z 5

Stretnutie Stretnutie Gail McHugh

Tak za mě musím říct, že se mi kniha moc líbila až na to, že bych minimálně půl knížky nakopala Emily někam :-( a Gavina sama zulíbala :-D Už se těším, jestli bude nějaké pokračování :-D

28.04.2015 5 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Výborně jsem se bavila, jako u Zapleteného :-D Autorka to prostě se slovy umí a humor je v knize víc jak čitelný.....řehtala jsem se doma i nahlas :-D

21.04.2015 5 z 5

Nebe je všude Nebe je všude Jandy Nelson