EvaSupovic EvaSupovic komentáře u knih

Jen dnešní noc Jen dnešní noc Kateřina Chyle

Wau......ale jo, knížka se mi líbila, ale ten konec.....pro mě nepředstavitelné :-(

22.01.2016 5 z 5

Isla a šťastné konce Isla a šťastné konce Stephanie Perkins

Nádherná knížka :-D Stejně tak, jako Anna a její polibek a Lola a její kluk od vedle, mě opět uchvátila a já se zamilovala do tohoto příběhu :-D

18.01.2016 5 z 5

Prozření Prozření Kelley Armstrong

Tak poslední díl se mi osobně líbil nejvíce ze všech.......napětí, trochu romantika i zvraty......tak to má na konci být :-D

16.01.2016 5 z 5

Až do konca Až do konca Jennifer Probst

Dávám čtyři hvězdy jen proto, že kniha byla o něco slabší než jakékoliv předtím, co jsem četla, ale i přesto se mi příběh moc líbil :-D

14.01.2016 4 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Knížka se mi moc líbila a těším se na pokračování :-D

12.01.2016 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Nádhera, celou sérii jsem slupla jak malinu, i přes ten počet stránek a probdělých nocí.....to za to stálo :-D Vřele doporučuji přečíst :-D

06.01.2016 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Opět mě knížka nezklamala a moc se těším až nakopou p***l Sebastianovi :-D

03.01.2016 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Tetno díl byl opravdu možná lepší než předchozí, ale i proto, že už nebyl zfilmovaný a tímpádem mohl mít člověk víc představivosti :-D

31.12.2015 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Opět čtivé, chytlavé, i když možná ze začátku málo záživné a když se to rozjelo, byl konec :-D

31.12.2015 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Pro mě opět lepší než předchozí díly :-)

29.12.2015 5 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Kendall Ryan

Nakonec hodnotím tuto sérii celkem pozitivně. Opravdu se to četlo samo, akorát skoro stejný scénář :-*

23.12.2015 5 z 5

Turbulence touhy Turbulence touhy Kendall Ryan

Tak nakonec se mi druhý díl líbil víc. Bylo více všeho, takže se to četlo samo a jsem zvědavá na Braydona :-D

22.12.2015 4 z 5

Elegantní hřích Elegantní hřích Kendall Ryan

Přečteno a další díl začínám, tak spíš uvidíme na konci, co se z toho všeho vyvrbí.....zatím dávám 4 hvězdy :-)

21.12.2015 4 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Je to osudová knížka přesně pro lidi, co věří, že existuje více cest a paralelní vesmír.....skvěle se to četlo a oba příběhy totálně uvěřitelné a krásné :-D

11.12.2015 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Skvělá, bombovní, excelentní..........všechno a mnohem více je tato kniha :-D Moc jsem se bavila a těším se moc a moc na pokračování :-D

11.12.2015 5 z 5

Leova šance Leova šance Mia Sheridan

Tak Leo byl docela fajn. Dávám pět hvězd, protože se mi příběh líbí a četlo se to samo, akorát jsme se toho nic moc nového nedozvěděli. Teda kromě epilogu :-D Takže musím říct, že z pohledu Evie se mi to tentokrát líbilo více :-D

05.12.2015 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Tak souhlasím se všemi komentáři zde. Příběh Tessy a Hardina je vlastně zamotané kolečko, sex - hádka - odchod a zase dokolečka dokola. Kniha se mi jako celek i líbila, ale po přečtení poděkování autorky a zjištění, že stále chybí ještě dva díly......uff, tak nevím, co tam v těch knihách bude.....ona v Seattlu, od v Londýně......a dál???

02.12.2015 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Rozhodně kniha dle mého gusta. Místy dosti tragická, smutná, ale přitom tááák nádherná.....jen opět ten konec :-( Ten mě zabije......každopádně skvěle napsaná :-D

24.11.2015 5 z 5

Tajemné touhy Tajemné touhy Jennifer L. Armentrout

Přečteno a do poslední stránky jsem doufala, že není na pokračování a přesto....jak mám teď jako vydržet?? Zamilovala jsem si Jinosvět, Rena i Cinka a samozřejmě chci vědět, jak to bude s Ivy dále.

23.11.2015 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Skvělá série a bude mi moc moc moc chybět, že už nebudu moct cestovat časem S Gideonem a Gweny :-( Zamilovala jsem se do nich na první pohled.....

21.11.2015 5 z 5