EvaSupovic EvaSupovic komentáře u knih

Nemravná lady Nemravná lady Susan Elizabeth Phillips

Opět nemůžu dát méně než 5 hvězdiček......skvěle jsem se bavila u čtení a prostě super :-D

14.03.2016 5 z 5

Splněný sen Splněný sen Susan Elizabeth Phillips

Opět dávám 5 hvězdiček a nemůžu jinak. Knížka se mi moc líbila a autorka se tak stala mou oblíbenou :-D

11.03.2016 5 z 5

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Opět dobrá zábava a rozhodně mě autorka ani tentokrát nezklamala

08.03.2016 5 z 5

Není rozkošná? Není rozkošná? Susan Elizabeth Phillips

Zase jsem se pobavila. Moje druhá kniha této autorky a opět mě nezkalamala :-D

07.03.2016 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Bože, dala bych i deset hvězdiček, kdyby to šlo.....jako u každé knihy této autorky....příběh Milese je z veliké části jako můj život, já už konečně taky našla smysl života v jiném životě :-D Nechci spoilerovat, každopádně nádherná knížka, u které si popláčete, i kdyby jste nechtěli :-(

01.03.2016 5 z 5

Polibek anděla Polibek anděla Susan Elizabeth Phillips

Krásná knížka plná citu, hrdosti a lásky jak k člověku, tak i k zvířeti

28.02.2016 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Skvělá kniha. Fakt jsem se bavila, ty hlášky........těším se na další díly :-D

26.02.2016 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Skvělá knížka, stejně jako celá série :-D Ale Cam je Cam :-D

25.02.2016 5 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Nádherná, zvláštně podaná knížka o trápení, vině, odpuštění, nehynoucí lásce, okořeněná skvělými citáty a radami mrtvé babičky :-D

22.02.2016 5 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Naprosto skvělá kniha a celá série o Simonovi a Caroline je boží :-D Miluji to a budu se k nim vracet rozhodně často, protože na Nabíječe nikdo nemá :-D :-D

15.02.2016 5 z 5

Láska & lítost Láska & lítost S. H. Kolee

Kniha i námět se mi jako takový celkem líbil, ale už se mi fakt nelíbilo, že jeden když už chtěl, tak ten druhý ne......a zase od začátku.....no další díl si přečtu, jen proto, že jsem zvědavá :-/

13.02.2016 4 z 5

Láska na druhý pokus Láska na druhý pokus M. J. Summers (p)

Zbytečně zdlouhavé, až moc erotických scén a stále stejných, ale i tak jsem to dočetla a dávám aspoň 3* :-)

13.02.2016 3 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Opět 5 * a Colea jsem milovala už z předchozích částí, takže jsem se nebála, že bych nemilovala jeho příběh. Zkrátka musím dát poklonu autorce, jak se zhostila každého zvlášť i pohromadě

11.02.2016 5 z 5

Rozený svůdce Rozený svůdce Susan Elizabeth Phillips

Skvělá knížka :-D Měla v sobě všechno - humor, lásku, drama, rodinné vztahy, škádlení......prostě vše :-D Četla jsem a četla a četla......:-D

09.02.2016 5 z 5

Čemu jsem věřila Čemu jsem věřila Huntley Fitzpatrick

Ale jo, nakonec jsem dočetla, ikdyž jsem ji na chvíli odložila, ale pak jsem se celkem začetla a i se zasmála :-D Ale Můj život u sousedů se mi líbil více :-D Proto dávám 4*

08.02.2016 4 z 5

Kaleidoskop srdcí Kaleidoskop srdcí Claire Contreras

Přečteno jedním dechem a nádhera :-D Mám ráda tyhle slaďárny mezi nej kamarádem bráchy a jeho malé sestřičky :-D I když je to klišé, tak pro mě není nikdy dost :-D :-D

04.02.2016 5 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Konečně se Juliette odvážila být sebevědomá a to stálo za to a konec se mi moc líbil :-D

02.02.2016 5 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Lepší než předchozí díl :-D Samé zvraty.... Už jsem se začetla do třetí části, tak jsem natěšená, jak všechno dopadne ;-)

31.01.2016 5 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Velmi zajímavý námět na knihu a až zarážející podobnost z dnešním světem a tím, co nás opravdu může jednou potkat.....:-) Těším se na další díly.

30.01.2016 5 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Ze všech dílů se mi nejvíce líbil poslední :-D Nejvíc emocí, nejvíc zvratů a prostě plný všeho, co mě bavilo číst. Vřele doporučuji celou sérii a příběh Coltona a Ry :-D

26.01.2016 5 z 5