Ešína Ešína komentáře u knih

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Tak tohle bylo zábavné. Velice zábavné. Moc jsem se u čtení pobavila. Clare byla sebevědomá žena se srdcem na pravém místě a Tristan byl vtipný a elegantní. Líbilo se mi, jak si budoval vztah ke klukům. Ti byli vtipný a Tristanovi to nedali zadarmo. Zatím nejlepší díl.

12.08.2023 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Dokonalost sama. Okamžité vtáhnutí do děje. Konec smutný až mi ukápla slza. Opravdu jsem do poslední chvíle čekala, že dopadne jinak. O to víc se mi kniha líbila, že konec nebyl předvídatelný.

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Kytice...Co napsat... Skvělé Erbenovo dílo. Četla jsem jí už tolikrát a nikdy mě neomrzí. To vím jistě. Doporučuji úplně všem.

25.07.2021 5 z 5

Perfektní počteníčko. Pro mě vážně zajímavá kniha psaná stylem otázky/odpovědi, ze které se dozvíte opravdu dost. Žádná omáčka okolo. Pan Mareš je nejen skvělý policista ale i skvělý vypravěč, který má zážitků na další knihu. A palec nahoru pro pana Moravce za tak přesné otázky.

08.01.2023 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Nádhera! Jedním slovem nádhera. Musím přiznat, že jsem si představovala, že to bude jen další obyčejný příběh tohoto žánru a... nebyl. To odhalení na konci? Z toho jsem si sedla na zadek. ( I když trochu nepravděpodobné) Moc hezké. Romantické.
Nic není náhoda!

17.11.2022 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Přečteno už po druhé. Příběh se mi moc líbil. Bylo tam vše co čtenář potřebuje : humor, láska a hlavně emoce. Velké plus díky hokejovému prostředí. Špičkování mezi Garretem a Hannou bylo roztomilé a mě hodně bavilo. Možná trochu škoda té obálky, myslím že by se dala vymyslet daleko lepší.

23.05.2023 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Třetí pokračování Harryho Holea je naprosto famózní. Protínání dvou dějových linek pro mě bylo trochu složitější na zorientování ale na konci to do sebe skvěle zapadlo. Konečně se objevila Ráchel a Harry mi připadal o něco šťastnější. Jo si jak s Harrym tak se čtenáři opravdu pohrává.

22.07.2022 4 z 5

Krása nesmírná Krása nesmírná Irina Karnauchovová (p)

Krásná kniha mého dětství. Moc ráda se k ní vracím.

25.07.2021 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

WOW. Příběh Strika a Robin mě bavil. Hodně... Asi v půlce knížky jsem zjistila kdo se opravdu ukrývá pod jménem Robert Galbright a nevím proč ale kniha mě začla bavit ještě víc. Už se těším na další díl.

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Typický nádherný slaďák, který Vás dostane do kolen. Silný příběh s opravdu skvělými citáty. U této knihy jsem si celou dobu myslela, že konec skončí tak jak si myslím a ono se to nakonec obrátilo.
Dobrý práce pane Greene.

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Tak to byla romanťárna. Ale vůbec mi to nevadí. Naopak, moc se mi kniha líbila. Hlavně ten nápad okolo deníku, to bylo sladké. I když pro Hudsona trochu bolestivé. Moc se mi zamlouval Stellin charakter a její síla. Už se nemůžu dočkat až si od autorky přečtu další příběh.
PS: a ty vzkazy na ovoci? Ach...

03.05.2023 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Bože!! To bylo tak hezký. Cam je snem snad každé ženy. Strašně mě kniha bavila, byla opravdu vtipná a osvěžující. Těším se na další.

07.06.2022 5 z 5

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

Páni! Tak tohle jsem opravdu nečekala.. Ten konec! Kniha je čtivá, napínavá a díky závéru i šokující. Pro mě to bylo opravdu smutné a Adama mi bylo vážně líto. Nepředvídatelné a nespravedlivé. Né vždy vše končí růžově.
Doporučuji všema deseti.

04.05.2022 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Za mě jedna z nejlepších a nejdivočejších knih pro ženy. Kniha mě opravdu bavila. Je velice čtivá, chvílemi i vtipná. Hlavní dvojici Bennetta a Chloe buď milujete nebo nenávidíte. Já se do nic zamilovala, do jejich hašteření i jejich lásky plných chvilek.
Už se těším na další díly...

25.07.2021 5 z 5

Jako Tři mušketýři, tak i Hrabě Monte Christo patří k nejlepším dílům Alexandra Dumase.
Vrátím se k této knize ještě mnohokrát, tím jsem si jistá.
Doporučuji všema deseti.

25.07.2021 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Filmy viděl asi každý takže víc není potřeba doplňovat.. Stojí za přečtění.
Pecka

25.07.2021 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Ježiš, to je tak geniální :D
Filmy viděl asi každý takže víc není potřeba doplňovat.. Stojí za přečtění.

25.07.2021 4 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Peckově napsané dílo. Určitě by si tento příběh měl přečíst každý vášnivý čtenář.

25.07.2021 3 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Jó, tahle série se mi začíná líbit. Druhý díl mě bavil skoro stejně jako o Garretovi a Hanně ( i když ten je o něco lepší). Logan je kluk se srdcem na správném místě a Grace byla taky super. Čtivé, vtipné a romantické. Takže 5*.

07.06.2023 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Další strašně krásný a emotivní příběh od těchto autorek. Opravdu jsem si čtení tohoto příběhu užila. Reed byl sladký a Charlotte byla správně potrhlá. Velké plus za epilog po 26 letech... To i slza ukápla. Roztomilé.

11.01.2023 5 z 5