Erika017 Erika017 komentáře u knih

Léto na vodě Léto na vodě Petra Martišková

Skvělá kniha, dlouho jsem se takhle nenasmála. Vojtíkovi poznámky byly dokonalé:) Celá kniha moc hezky plynula a ani jsem se nenadála a byl konec. Ideální na léto. Rozhodně doporučuji

Útěk za láskou Útěk za láskou Petra Martišková

Řekla bych taková typická kniha pro holky ve věku kolem 13-15let. Rychle se četla, byla tam dobrá zápletky s trochu předpovídatelným dějem, ale jinak skvělé oddychové čtení ideální na jaro nebo léto, nebo na kdykoli, kdy máte zrovna náladu. Doporučuji

Léto, jak má být Léto, jak má být Jen Calonita

Volné pokračování knihy Léto na táboře. Opět příjemné a oddychové čtení na horké letní dny. Líbilo s mi, že se tam objevilo i pár lidí z předchozí knihy. Hezky napsané. Doporučuji

Léto na táboře Léto na táboře Jen Calonita

Fajn knížka, dobře a rychle se četla ideální na léto. Doporučuji

Slzy jsou jen pro holky Slzy jsou jen pro holky Lucie Zvěřová

Knihu jsem dočítala horko těžko. Zdálo se mi, že se to pořád hrozně vleče a děj se nikam neubírá. Hlavní hrdina mě štval, nejen, že byl neustále naštvaný na ostaní, pořád chlastal, kouřil a vymlouval se na úplně prkotiny. Kniha se mi moc nelíbila. Nedoporučuji číst.

26.03.2022 2 z 5

Nové začátky Nové začátky Victoria Schwab

Krásný, ale i smutný příběh. Knihu jsem četla v páté třídě, kdy jsem sama měla přestupovat na jinou školu. Hezká zápletka s andělem Arií, který pomáhá dívkám, aby si vysloužil svá křídla. Ze série se mi líbily všechny knihy. Doporučuji

Čtenářka Čtenářka Traci Chee

Tak to byla vážně zajímavá kniha. Líbil se mi děj, zápletka i svět ve kterém je čtení výsadou. Záviděla jsem Sefii její schopnosti a vůbec je kniha velmi hezký zpracovaná. Nicméně mě velmi mrzí, že u nás nevyšel třetí díl a tudíž máme sérii neúplnou. Jinak doporučuji

26.03.2022 4 z 5

Nevěřte Hunterovi Nevěřte Hunterovi Karolína Bendová

Popravdě moc nechápu ty negativní ohlasy. Mně osobně přišla kniha velmi originální a čtivá se zajímavou zápletkou a dějem. Doporučuji

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Tato série rozhodně stojí za přečtení, je velmi čtivě napsaná a prostě dokonalá. Ella je skvělá hlavní hrdinka a i přes to všechno co se jí stalo je pořád odhodlaná splnit si své sny a přání a nenechat se ostatními zviklat. A bratři Royalové jsou prostě úžasní. (V knize se objevují scény, které jsou až tak 15+)
Jinak doporučuji

Zámek v oblacích Zámek v oblacích Kerstin Gier

Autorka Kerstin Gier prostě umí psát. Zámek v oblacích patří stejně jako série Drahokamy (taky od Kerstin Gier) mezi mé nejoblíbenější knihy. Líbilo se mi, jak se takový příjemný dívčí příběh změnil v detektivku. Doporučuji

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Opravdu nádherná série. Plná zvratů, zápletek a tajemství. Vyvrcholení a hlavně závěr série byl úžasný. Doporučuji

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Stejně dobré jako předchozí díl, možná ještě lepší, bylo to skvělé. Doporučuji

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Úžasně vymyšlená zápletka, děj, svět... Jedním slovem ,,nádhera" rozhodně stojí za přečtení. Doporučuji

Noc, kdy padaly hvězdy Noc, kdy padaly hvězdy Radka Zadinová

Ze série se tato kniha zabývá asi nejzávažnějším tématem. Byl to smutný, ale zároveň poučný a určitým způsobem i krásný příběh. Určitě doporučuji.

Dívka odnikud Dívka odnikud Radka Zadinová

Krásná kniha, se zajímavým dějem i zápletkou. Moc se mi líbí ty básničky, kterými autorka doplnila každou svou knihu z této série. Rozhodně doporučuji.

26.03.2022 4 z 5

Údolí ticha Údolí ticha Radka Zadinová

Tato série od Radky Zadinové je opravdu velmi působivé dílo. Líbí se mi, jak jsou všechny knihy ze série Ranč u sedmi strak (Dívka odnikud, Noc, kdy padaly hvězdy, Údolí ticha) tak hezky propojené. Všechny hrdinky z této série se navzájem znají a každá kniha vypráví o jedné z nich. Krásné a silné příběhy. Nejvíc se mi líbilo Údolí ticha s hlavní hrdinkou Erikou, kterou jsem si okamžitě zamilovala. Rozhodně doporučuji.