ErčaV. ErčaV. komentáře u knih

After 1–5 (box) After 1–5 (box) Anna Todd

Knihy jsem přečetla jedním dechem a jsem z nich nadšená.

13.02.2021 5 z 5

Vánoce v Paříži Vánoce v Paříži Mandy Baggot

Kniha mě bavila, je to krásná oddechovka u které člověk nemusí nějak přemýšlet.

16.02.2024 4 z 5

Poslední řecké léto Poslední řecké léto Mandy Baggot

Dobrá oddechovka, žádné náročné čtení.

14.01.2024 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Opravdu skvělá kniha, ze začátku se tedy dost pomalu rozjížděla, ale potom jak se to začalo rozjíždět to byla bomba. Závěr jsem úplně hltala a čekala jak to všechno dopadne. K téhle knize se hodí "Karma je zdarma" a je úžasné že funguje i po tolika letech.

03.10.2023 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Styl psaní, popis osob i téma bylo dobré a zajímavé. Celkově ale byla kniha trošku nudnější, než jiné od autorky. Čekala jsem trochu víc a popravdě i trochu jinou záhadu co se odehrála. Jinak by kniha stačila kdyby měla cca o polovinu míň stránek, tak by mě i bavila.

24.09.2023 2 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Kniha se četla dobře, postavy byly zajímavé i děj. Celkově je kniha průměrná, od autorky mám přečtené opravdu lepší knihy.

17.09.2023 3 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Téma dobré a zajímavé. Ze začátku jsem měla problém se jmény návštěvníků lázní, ale po nějaké té stránce jsem se do toho dostala. Líbily se mi osudy každé osoby.

26.08.2023 4 z 5

Štvanice Štvanice Lucy Foley

Kniha se četla docela dobře, ale moc postav a hned ze začátku se člověk ztratil kdo s kým vlastně je. Tenhle děj by stačil trošku stlačit a kdyby to bylo na míň stan tak dám 5*. Konec byl zajímavý, ale tady mě zase mrzelo, že z ničeho nic bylo po všem a vše vyřešeno na 10 stránkách.

10.08.2023 2 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

A je to pravda jak se říká nejlepší na konec.

U tohoto dílu knihy se mi hodně líbí proplétání a tím pádem i vysvětlení vztahu mezi Danielem a Marii. Tenhle díl je nejvíc napínavý ze všech, autorka ví kdy má utnout přítomnost a psát chvíli o minulosti.
Opět se mi líbí že jsou tu postavy ze všech dílů a navazuje se stále na jednu věc ohledně zločinů. Je to pěkně propletené se všemi díly. Celá série se čte hodně dobře a není to nějak náročné čtení.

01.05.2023 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Kniha se četla dobře, akorát ta erotika tam moc není. Děj byl zajímavý a i napínavý. A líbí se mi, že autorka neskáče od něčeho k ničemu.

27.04.2023 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Od knihy jsem čekala víc. Ze začátku jsem si myslela že knihu ani nedočtu, ale dala jsem jí šanci. Konec byl zajímavý, ale celkově byla kniha slabší. Veliké plus za takové prolínání osudů, člověk musí i zapojit mozkové závity.

31.05.2022 3 z 5

Léto plné neskutečných věcí Léto plné neskutečných věcí Rowan Coleman

Kniha byla velmi zajímavá. Pár stránek bych klidně vynechala, ale přesto se dobře četla.

09.05.2022 5 z 5

Krvavý pomeranč Krvavý pomeranč Harriet Tyce

Ze začátku mě kniha hned neoslovila, ale jak se děj začal pořádně rozjíždět, tak jsem změnila názor. Kniha je čtivá a napínavá. Ten závěr super.

09.05.2022 5 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Kniha se velmi dobře čte, je velmi napínavá.

28.04.2022 5 z 5

Jak začíná láska Jak začíná láska Meg Cabot

Parádní oddechovka do tohoto aprilového počasí, hlavně pro mladší čtenářky je to super kniha.

19.04.2022 4 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Kniha se mi dobře četla, děj pěkně plynul a hezky se rozjížděl. Takže samotný začátek byl pro mě nudný, ale bylo to takové seznámení s dějem. Pak se to začalo vše vysvětlovat, že jsem se nemohla odtrhnout.

04.04.2022 4 z 5

Pronásledovaní Pronásledovaní Mark Edwards

Tahle kniha je opravdu super. Napínavá od samého začátku do konce. U knihy jsem se fakt nenudila, občas jsem se i "bála", protože se to nejhorší odehrává v lese. Konec byl tedy fakt něco, už jsem si myslela že je to takový ten závěr jak občas bývá, ale i poslední stránky jsem takhle nečekala. Opravdu doporučuji přečíst.

31.03.2022 5 z 5

Děs Děs David Hidden

Tento díl knihy byl nejlepší ze všech třech. Sice dost nechutný, ale aspoň to byl super thriller. Přečteno během chviličky.

23.02.2022 5 z 5

Dítě na nástupišti Dítě na nástupišti Gill Thompson

Kniha je velmi pěkné psaná a velmi dobře se čte. Je těžké se odtrhnout od čtení, protože člověk prostě musí vědět jak vše dopadne.
Opravdu skvělá kniha.

15.02.2022 5 z 5

Láska a jiná vykolejení Láska a jiná vykolejení Leah Konen

Kniha se dobře četla. Je to parádní oddechovka k opravdu špatnému počasí. Děj byl dobrý a pro věkovou kategorii 15 let úplně perfektní.

09.02.2022 4 z 5