elisabeth03 elisabeth03 komentáře u knih

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Woooow.... ta kniha trískala emocemi!!

06.01.2018 5 z 5

To To Stephen King

Já.... nemám slov. Je to dokonalost sama o sobě. Knihu jsem přečetla pětkrát za sebou a stále se jí nemůžu nabažit. Já jako dívka jsem se zakoukala do Billa, který mě prováděl se svou vadou a svým ryzím srdcem celým příběhem. Prostě úžasní hrdinové, kteří vám přímo před očima ničí zlo. Už nemůžu nic říct... jen říci, co řekl Strombo23... PŘEČTĚTE SI TO

03.05.2018 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Kniha se mi velmi líbila. Patří k mým oblíbeným. Příběh jednoduchý, ale zajímavý. Velmi čtivá!!!!

12.03.2017 5 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Já jsem jako první viděla film. Musím říct, že kniha je povedená. Velmi
sympatické čtení a nutí vás, aby jste hl. hrdinu chápali a neodsuzovali jeho špatné skutky. Dává vám pocit, že za oknem stojí váš netvor!

11.05.2018

Mé jméno je Nikdo Mé jméno je Nikdo Kristen Orlando

Super knížka!! Postavy s příjemným charakterem!! Doufám, že autorka tento skvělý příběh nezkazí druhým dílem.

21.07.2017 5 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Taková tečka za celou seriì. Bylo příjemné se zaměřit na Tobiase.

05.07.2017 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Knížka mě velmi potěšila. Přečetla jsem jí ani ne za dva dny. Oprvdu mě velmi natchla. MLadí hrdinové se super charakterem a ůžasným životním příběhem.

15.01.2017 5 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Kniha je úžasná!! Je krutá a krade iluze..

29.04.2019 5 z 5

Carrie Carrie Stephen King

ÚŽASNÉ! Bála jsem se, plakala, ale i vzteky třískala do zdi!

06.10.2018 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Ten konec... ten sklamal! Jinak jsem se v průběhu příběhu docela bála!

06.10.2018 2 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

NĚCO MI TAM CHYBĚLO! Nemůžu si pomoc... velmi skvělý nápad, sympatická hrdinka, ale...NĚCO TOMU PROSTĚ SCHÁZELO. Podle mého, do toho autorka nedala vše.

03.05.2018 3 z 5

Voda pro slony Voda pro slony Sara Gruen

Krásně napsaná kniha. Osobytý příběh a zajímavé postavy.

12.03.2017 4 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Tématika upíři mi je hodně blízká. Ten to příběh byl originální ale ZDLOUHAVÝ. Kdyby byl kradší a kdyby autorka do toho dala více jistoty bylo by tolepší.

12.03.2017 3 z 5

Dračí oči Dračí oči Stephen King

Skvělá vypracovaná pohádka!

06.10.2018 3 z 5

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

Tato kniha se stala mou knižní láskou. Nathan mě okouzlil svou povahou a po kousíčkách mě dostával na svou stranu. Miluju Ntahana Birna....

08.06.2018 5 z 5

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Já jsem byla trochu zmatená. Bylo mi řečeno, že jsem na tuto knihu mladá a že ji nemám číst. Vzala jsem to jako výzvu a knihu do posledního písmenka přečetla. Přiznávám... byla těžší, ale propracovaná. Určitě se ke knize jednou vrátím. Přinesla mi zmatek, ale taky jistotu, že život je zlý.

03.05.2018 4 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Velmi originální svět, který opravdu funguje!! Vše dává smysl a vše odkrývá te s hlavní hrdinkou. Velmi sympatická jednohubka!

31.12.2017

Smečka ze čtvrtého pokoje Smečka ze čtvrtého pokoje Mariam Petrosjanová (p)

Wooow tahle kniha mi vyrazila dech.....
Úžasná.... zařadila se mezi mé oblíbené...

22.12.2017 5 z 5

Rudá jako krev Rudá jako krev Salla Simukka

Velmi příjemná kniha. Napínavá a na zajimávosti se podílel i charakter hlavní postavy Lumikki

31.08.2017 5 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth