Elena1615 Elena1615 komentáře u knih

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Za mě super knížka, přečetla jsem jedním dechem. Kniha nepostrádá zajímavý děj, napětí, vtipné scénky a komentáře hašteřivých hlavních postav. Doporučuji přečíst

26.01.2020 4 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Jedna z nejkrásnějších knížek v mé povinné četbě k maturitě. Děj se mi velice líbil, přišel mi napínavý a knihu jsem přečetla asi za dvě odpoledne. Postupné proměny Doriana vás vtáhnou do děje a nutí číst dál a dál. Takže za mě určitě přečíst :D

10.05.2019 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Úžasná knížka. Zápletka možná až trochu moc nereálná, ale to mi vůbec nevadilo. Napínavý děj od začátku do konce knihy, díky čemuž jsem nemohla přestat číst. Těším se na další její díla.

11.11.2020

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Já mám z této knížky trochu smíšené pocity. Přečetla jsem Dohodu s ďáblem během dvou dnů, knížka mi přišla skvělá a poutavá. Proto jsem se rozhodla si přečíst další dílo stejné autorky. Musím říct, že to na mě bylo trochu zdlouhavé, místy maličko nudné. Obecně bych ale knížku hodnotila kladně, určitě stojí za to si přečíst.

08.06.2020

Dohoda s ďáblem Dohoda s ďáblem Simona Ahrnstedt

Úžasná kniha plná napětí, nespravedlnosti a lásky, od které jsem se nemohla odtrhnout. Určitě stojí za přečtení :)

20.05.2020

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Nádherná knížka plná mouder, která vás přiměje změnit úhel pohledu na některé věci. Doporučuji přečíst všem

26.08.2019 5 z 5

Tajemný cizinec Tajemný cizinec Tasmina Perry

Mně se kniha moc líbila. Je to skvěle napsaná romantická knížka s přidanou hodnotou. Detektivní zápletka byla zajímavá od začátku do konce. Je zajímavé sledovat tentýž příběh ze dvou linií.

02.11.2020

Osud Osud Louise Bagshawe (p)

Tato knížka se mi, jako snad všechny od této autorky, moc líbila. Není to obyčejná romantická slátanina jako většina knížek. Oceňuju tu přidanou hodnotu, kterou se autorka snaží přidat do svých milostných příběhů. Také mě moc potěšila zmíňka Massot špěrků z jiného jejího díla.

19.09.2020

Jiskření Jiskření Louise Bagshawe (p)

Knížka se mi moc líbila. Měla zajímavý děj, který postupně gradoval. Oblast šperků byla zajímavě nastíněna, popisy barev a materiálu byly úplně skvělé. Spisovatelku mám velice ráda a tohle bylo jedno z jejích nejlepších děl :D .

30.07.2020

Žár a led Žár a led Simona Ahrnstedt

Nádherná knížka, za mě nejlepší z této trilogie. Zajímavý děj, napínavé části a super scény popisující psychiku Toma.

11.07.2020 5 z 5