Tajemný cizinec

Tajemný cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321523/bmid_tajemny-cizinec-XUw-321523.jpg 3 37 12

Když je Sophie Ellisová požádána, aby v době nepřítomnosti majitelky pečovala o dům v luxusní londýnské čtvrti Knightsbridge, vypadá to jako nabídka, která se nedá odmítnout. Sophie je vtažena do společenských kruhů majitelky domu, setkává se s bohatým americkým podnikatelem Nickem Cooperem a nechává se strhnout vzrušujícím, vášnivým milostným dobrodružstvím. Když je však Nick nalezen mrtvý v hotelovém pokoji, stává se najednou Sophie hlavní podezřelou z jeho vraždy a brzy si uvědomuje, že Nick nebyl tím mužem, jímž se zdál být. Sophie se co nejrychleji snaží najít pravdu a očistit své jméno, musí však unikat nejen pozornosti úřadů, ale také skupině nebezpečných aktérů, kteří si myslí, že má něco, co oni chtějí. A kteří se nezastaví, dokud nebude Sophie polapena… Vydejte se s Tasminou Perry z Londýna do New Yorku, na exotické Azurové pobřeží i do světa, kde prostá záměna totožnosti odhaluje spleť lží a mezinárodní spiknutí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Perfect Strangers , 2012

zuzka5372
23.01.2023 5 z 5

U této knihy jsem se znovu přesvědčila, že nemá smysl soudit knihu podle hodnocení ostatních. Knihu jsem měla dlouho v knihovně, než jsem jí dala šanci. A mohu říct že mně nadchla od prvních stran. Moc se mi líbila. Napětí, romantika, drama... zkrátka nic tam nechybělo. Nejsem asi náročný čtenář, přesto ode mě si kniha zaslouží pět hvězdiček.

babiočka
28.10.2021 1 z 5

Uff, konečně dočteno. Příběh se táhl jako med a nebýt posledních zhruba sto stránek s trochou svižnějšího děje, asi bych knížku odložila mezi nedočtené.

hlentilka
07.07.2021 1 z 5

Dlouhý, táhlý děj a nezáživné pasáže. Kniha mohla mít o 200 stran méně. Pro mě NUDA.

Elena1615
02.11.2020

Mně se kniha moc líbila. Je to skvěle napsaná romantická knížka s přidanou hodnotou. Detektivní zápletka byla zajímavá od začátku do konce. Je zajímavé sledovat tentýž příběh ze dvou linií.

Adýsek69
28.04.2020 5 z 5

Krásný, napínavý a vzrušující příběh.

suzanne1997
22.01.2020 2 z 5

Příběh s neuvěřitelným potenciálem, se zápletkou, ze které by se toho dalo tolik vytřískat, ale ono nic. Celá kniha působí až příliš násilným dojmem, je velmi neosobní a autorka jako by jen popisovala události. Ani to, že je kniha napínavá do poslední stránky nestačí na to, aby upoutala a donutila čtenáře číst dál. Všechno mi připadalo až příliš strohé a strojené. Ani hlavní postavy mi nepřirostly k srdci. Jakoby se autorka snažila vecpat co nejvíc míst na co nejméně stran, i přes to, že všechno v jde podle jakési časové posloupnosti, je toho na pár dní až příliš. Za mě tedy tahle kniha ne, není to něco, co bych znovu toužila vzít do ruky a zařadit to do své knihovny. Tím samozřejmě nepíšu, že by byla kniha špatná, jistě se najdou čtenáři, kterým se zalíbí, jen mě neoslovila.

Allla9
24.09.2019 4 z 5

Mám ráda knihy od této paní spisovatelky. Žena v nesnázích a okouzlující cizinec - napětí, nebezpečí, romantika, krásná místa....

luciefeix
26.07.2018 1 z 5

Knihy od Tasminy jsem měla ráda ale tahle pro mě byla nezáživná

sabca
17.02.2018 4 z 5

Mě se kniha na rozdíl některých komentářů zde líbila. Byla napínavá až do konce. Sophii a Joshe jsem si oblíbila a až do samého konce jsem nevěděla jak vše dopadne. Tento dobrodružný román splnil mé očekávání a za mě doporučuji.

EvikU.
26.09.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila. Místy byla teda už moc pohádková jak se u každé nebezpečné situace dostali, ale celkem její čtení ubývalo rychle.

Klára90
29.06.2017 2 z 5

Na knížku jsem se těšila, ale neuchvátila mě tak jako jiné knihy od T. Perry.

oleg
17.06.2017 5 z 5

Pěkné čtení,nic nebylo od začátku jasné,pěkně propletené,hezká kniha na dovolenou....

Tasmina Perry
anglická