Ekniha. Ekniha. komentáře u knih

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

„Chtěl jsem všechno, co jsem si nezasloužil.“

Falošne manzelstvo
Sunshine X grumpy

Ja proste trop dohodnutého manželstva milujem.. dajte k tomu grumpy X sunshine a OMG!

Kde začať Rose a Jack nie ich vzťah nestroskotá ako Titanic i keď bude mať na mále

Začíname tak nejak od konca? Najprv svadba predstieraní vzťah nútená spoločnosť..a potom začiatok?
Možno sa to tak bude zdať..alebo niečo aj áno..ale omyl tu je ta romanticka linka perfektnáchémia boží

Jack.. tak tento chlap v obleku ma dostal do kolien..ako Rose.. zamračený mrzut..neschopný ukázať city? Omyl! Pozorne pozerajte..
Rosemôžem ju milovat? Môžem toto vecne usmiate slniecko budete proste žrať..

Tento príbeh je niečo iné sa bude zdať.. Jack to proste dal na inú úroveň

počet úsmevu Jacka Thorna?: 0

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Dabel je a vždy byl dzentleman

3.diel série a autorka si s nami doslova pohrala diel od dielu niečo iné a naprosto dokonalé

Age gap
Dark mafia
Antihero

Ronan je presne diabol prezlečený za diabla..ale co si budeme.. na rovinu..milujeme týchto tajomných badboyov ktorý sú v skutočnosti pre nás správny

Mila tak ta holka je anjel.. a kto iný zvládne djavola lepšie ako anjel?

V tomto diely som chytila štokholmský syndróm ako Mila proste tu to nešlo inak veď ak by ma uniesol Ronan nemám šancu

Táto séria je dokonalost, tretí diel nieje výnimkou a ja sa už neviem dočkať štvrtého dielu.

"Ty bys beze mě zvládla přežít. Dokázala by ses přes to přenést. Já si ale vůbec nedokážu představit svět, ve kterém nejsi ani ty, ani ta tvá zatracená žlutá barva. Takže jestli zemřeš, tak umřu taky

Dúfam že táto autorka dostane priestor aj s ďalšími knihami pretože Dark proste chceme

Diablo Diablo Michaela Brnková

Dobrý príbeh nemá koniec..
Pozor : Nenechajte sa oklamať touto farebnou obálkoua pripravte sa..

Vysokoškolské prostredie
Dark
mafia

Toto bolo čo?! Mateo co si to vyviedol?! omg! zhave sexi vtipne..
Ak máte radi príbehy z vysokoškolského prostredia hodna holka zly kluk Dark toto si užijete a počkajte si na Rómea a Julliet ..ale poďme od začiatku..

Žiadny hluchý úvod nečakajte pretože Mateo a Vivian to rozbalia od začiatku pretože no povedzme si na rovinu co Mateo chce to dostane .. Viv nemá šancu

Vivian aaaa tieto hrdinky milujem.. skvelá.. chce niečo sama..bez dozoru vyletieť z hniezda slobodu ale doslova narazí na Matea a tam niet inej cesty a tu sa doslova začína ich pribeh

Ale kým na začiatku som si užívala Diabla a anjela zrazu nastal boom v podobe Jareda.. ako hallo!!! Čože?! Môj psycho radar bol v pozore na 200%

myslela som že Diablo bol žhavy ale pozor autorka si s nami pohráva pretože ako príde na scénu Jared kniha vám doslova vybuchne chémiou .. a Jezisi ten koniec to ako fakt?!

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Dve znepriatelené rodiny jedna “nešťastná “ udalosť vedie k jednej dohode medzi hlavami rodín

Jedno dohodnuté manzelstvo , jeden manželský bozk jedna odveta

Máme tu ďalšie dohodnuté manzelstvo ,Dark romance s perfektnou linkou od nenavist k láske,, proste wow opäť som sa zamilovala od prvej stránky až po poslednú

Aida a Callum ako si idu doslova po krku robia jeden druhému naschval plny hnevu a sarkazmu ma bavili , ale ak obrátia nenavist k vášni a spoja svoje sily.. nestíhala som obracať stránky

V tejto “pohadke to ide tak nejak obrátene.. najprv svadba, potom sex a až potom láska ale že to stojí za to!

Aida tak ta holka je proste neriadená strela, prastena.

Super zápletka, skvele spracovanie, už sa teším na bratov Aidy pretože ti su omg!

Milujem tuto obálku

26.10.2023 5 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Darling Venom mi zobral dušu , Asher Black ma štval
3,5/5* za darkmafiu
4,5/5* za romantarnu

Dark/mafia
Falošné zásnuby

Ak máte radi Dark tu ho napriek sľubom moc nenajdete.. ak by sa tu neočakával hodnotenie by bolo vyššie

Začiatok bol ale neskutočný , je tam všetko Dark, akcia, žhavost prvé stretnutie.. proste áno boží malo to všetko.. aj s nadržanou Lucy

Žiaľ čo začalo perfektne sa akoby v polovici knihy zmenilo z Ashera sa stal niekto úplne iný s Dark a mafie sa stala slowburn romantika s falošným vzťahom

Erotiku tu moc nehľadajte, ale romantiku.. pomalé spoznávanie si užijete..

Na konci sa to opäť rozbehlo Dark smerom a ja som si to vychutnala do konca

Lucy bola super.. to ako sa menila, neutekala postavila sa svojim strachom a Asher jej bol tým pravým protikladom.. aj keď zabijak, ale vo vnútri to bol milášik pokial sa nezahravate s jeho rodinou potom vypláva meno Black na povrch.

dalsi na rade by mohol byt Nicco ten si na konci ukoristil celu moju pozornosť

26.10.2023 4 z 5

Jeho hra Jeho hra R. L. Mathewson

Milujem táto séria je proste pre mna.. bláznivá ..šialena každá časť je v podstate rovnaka a pritom odlišná

Každú jednu časť si užívam a som na nej zavisla ako táto rodina na jedle
Q:čo vy a táto séria?

Susedia
Hatetolove

Zvonilka alebo Jodi omg!.. tak ako vie dať “dolu nie len Dannyho je proste super.. ale keď dostane lieky prostí bolesti tak to je konec

Danny oukej neviem si vybrať ktorého brata mám radsej pretože oni sú všetci skvelý.. ako každého jedneho máte chuť uškrtit ale napriek tomu neviete bez neho byť

Máme tu celú rodinu v celej kráse bez cenzúry a ja som sa bavila od prvej strany po poslednú..

táto séria nebude pre každého buď ju milujete alebo nie

To ako Dannyho bavi vytáčať Jodi ako Jodi privádza do zúfalstva ale nikomu nedovolí priblížiť sa k nej.. ta jeho starostlivosť

Za mna veľké odporúčanie chcem viac tejto série

17.10.2023 5 z 5

Darling Venom Darling Venom Parker S. Huntington

Wow! myslela som že som pripravená na tento pribeh ale omyl! To čo som dostala ma prevalcovalo ako snehovú guľu
Tento pribeh mi zobral dych.. otvoril oči..

pozor varovanie na začiatku knihy neberte na ľahkú váhu!

age gap
odpustenia
trauma

Táto kniha je dokonalost v nedokonalosti.. myšlienky pocity..vina..odpustenie.. láska..silný emocionálny pribeh ktorý milujem od začiatku až po koniec

Nejde iba o hlavných hrdinov Charlie Kellana Tatumatoto je príbeh niekoľkých zlomenych duši a vy budete čítať so zatajeným dychom a fandiť im..

Kniha rozdelená na tri časti..s nádhernou grafikou a s krásnym posolstvom zobrala si mi dych a dala nový pohľad na život.

Kniha ktorá vás rozloží aby vás postupne opäť poskladala.. toto je Darling Venom a rozhodne patrí medzi top tohto roku!

08.10.2023 5 z 5

Vzostup kráľovnej Vzostup kráľovnej Rina Kent

Aurora Harperova zapredala dušu diablovi. Nemusím vysvetľovať že mi nikdy neunikne.

Wow! Brutalne zakončenie duologie!
Akože máte to rovno pod nosom a aj tak nebudete vedieť!

Začíname tam kde sme skončili vaše hypotézy konšpirácie sa budú s vami zahrávať, čo je pravda a čo je klam?

Jonathan ..ak máte radi jaskynných mužov typu pozri sa na ňu a si k*rva mŕtvy tak Jonathan tuto latku zdvihne ešte na vyšší level jeho majetnickost vás pohltí

Aurora tu som milovala už v prvom diele.. holka s prorizlou pusou.. čo si nenechá nič líbit, a som rada že sa nezmenila ani tu

Dostanem odpovede na otázky a do poslednej možnej chvíli som bola úplne mimo wow už dlho ma séria takto nepohltila

Rozhodne kto máte radi Dark a nebojite sa sex scén ( pretože wrrr tých je tu) rozhodne to chcete čítať

27.09.2023 5 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Tak tohle bola pecka!!! Totálne.. ja milujem knihy od whitney a táto je WOW!

Princatko, jedna noc, neplánovane tehotenstvo, jej budúci šéf..? Myslite že klišé? Rozhodne nie! Nálož romantiky sarkazmu fenomenálna?

Od prvej stránky to malo grady. Milujem začiatok hneď epilogom ktorá vás vtiahne hneď do deja a potom ideme spat od začiatku

Čakajú nás krátke kapitoly z oboch pohladov a nádherná grafika

Tyler William tak tomuto princatkovi som padla na kolena hneď ako vyšiel zo sprchy a Chloe wow! Jej “prorizla pusa a sarkazmus proste holka čo si nenechá nič diktovať

Jedným slovom top , toto proste milujem

Hriešna dohoda Hriešna dohoda Elizabeth O´Roark

Ak by som v tomto momente mala možnosť predať svoju dušu diablovi, pravdepodobne by som súhlasila

Tak toto bolo niečo! Obalka a anotacia rozhodne klame!

Čakala som nejakú kancelarsku žhavu dark romancu a omyl!

Niekedy to čo sa zdá byt dobré je vlastne zlé a to čo je na prvý pohlad zlé je v skutočnosti obranná masku za ktorú sa len dostať

Máme tu perfektnú slowburn linku ale ako sa presunieme za tuto časť OMG! Stránky budu horieť chtíčom

Hayes tak ten je totálny hajzlik ktorý sa snaží odstrašit ľudí okolo seba skôr ako mu ublížiš a Tali sa zas boji mysliet si že zabojovať o ňu stojí za to

Obaja sa chcú ochrániť pred jednou vecou no majú na to rozlične metódy

Milujem to od prvej stránky, je to skvele, sarkastické boží a pak žhave..ale jedno je iste budete čítať a nebudete to chcieť pustiť z ruky

Princezna a hráč Princezna a hráč Ilsa Madden-Mills

Kde neni temnota, tam neni ani místo pro svetlo..

Áno,áno áno! Máme tu druhý diel a tentokrat tu máme Tucka, neskutočne tesenie pretože krasku a hráča som si zamilovala

začiatok skvelý.. svadba? Ha! Žiadna svadba sa nekoná ale jeden útek z nej rovno do klubu áno!

Tak toto bolo boží, už dlho som sa tak nenasmiala hneď na začiatku knihy malo to grady humor a ta chémia

Jedna neškodná stávka, jeden večierok, jedna nezáväzná noc..ale dvaja rozdielny ľudia..

Ohnuté nie zlomené toto je skoro všetko v Tuckovom a Theresinom živote.. užasne to ako su silný a ani si to sami poriadne neuvedomujú hlavne Tuck

Jeho nedokonalosť, jeho chaos som milovala keď si obaja uvedomia kto sú bez masiek..ohhh ale začínajú aj pochybnosti je to osud..náhoda alebo..?
Najde princ svoju princeznu ?

Q: čo vy a hráči?

06.09.2023 4 z 5

Vábení draka Vábení draka Anna Lowe

Videli ste Venoma? Tu časť kedy sa parazit prihovára v duchu k Anni? Tak tu to robí Kaiov drak a jeho vabenie je perfektní

Chápete ja čo čítam fantasy výnimočne, tam kde sa ľudia menia vôbec a zrazu objednam toto a totálne som sa zamilovala!

Kaie budete milovat od prvého stretnutia názov vystihuje knihu pretože toto pomalé vabenie neviete či je realita alebo sen

Tessa tak ta je skvela, hlavne keď sa do tohto draka pusti doslovne a tento dráčik bude od nej cúvať :)

Najviac milujem odvahu a majetnickost Boze a tu wow! cítim že v tejto sérii bude majetnickost prevládať
zoznámime sa aj s ostatnými a vy im prepadnete už počas tohto príbehu, ja určite Chcem všetkých!

A ten koniec! Máme tam ochutnávku na 2. diel a k sakru ja ju nutne potrebujem!

28.08.2023 5 z 5

Lapeni Lapeni Emily McIntire

Dark/Mafia
Retelling

D.o.k.o.n.a.L.o.s.t toto slovo vystihuje tuto knihu. Od prvého slova akcia, dark tu proste cítite, ma to grady temnotu a hot scény joo

James moja nova knizna láskaje to totálny hajzlik a zmetek ale viete čo? tohto zloducha budete milovat, ale počkajte ak príde na scénu Hook a vtedy sa rozhodne bojte nemá zľutovanie

Wendy holka s prořizlou pusou a jeho achilova pata aj keď povodne mal s ňou iné plány no plány sa menia:)
kedy sa zmenili to nepostrehnete proste všetko tu plynie krásne, žiadne hluché miesto a vy hltáte slovo za slovom

Kapitoly kratke, striedanie z oboch pohladov perfektne a zápletka?! WOW! tak toto je fenomenálne.!.
Retelling Petra pana rozhodne ak hľadáte knihu ktorú nepustíte z ruky a prečítate jedným dychom toto je ona

Omg! Od obálky po epilóg proste dokonalost, ak máte radi Dark mafiuzlých badboyov toto rozhodne chcete!

Potrebujem 2.diel toto je moja nova závislosť !
Edit a reels nájdete na mojom IG: @ekniha

22.08.2023 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Omg! Ja tuto sériu neskutočne milujem, T L Swan je pani autorka, každá kniha dokonalost

Originálne napínavé neskutočne žhave a vtipne! ten humor wow brutálny, už dlho som sa tak nenasmiala

Christopher a Hayden tu ich máme v pl je paráde a su skvelý, z toho laškovneho chlapa sa vykľuje totálna láska a Hayden tu holku milujem totálny protiklad a pri tom k sebe dokonale zapadnú
celá partia topka to ako su všetci spolu synchronizovaný a Edie

Zbaliť sa na 12 mesiacov.. predstierať že nemám prachy čo z toho bude?? Niečo fenomenálne! áno hľadanie seba samého

12 mesiacov byt niekym iným, spoznať kto vlastne je to je cieľ nášho Christophera.. a áno všetko to zisti + bonus najde Hayze

zo začiatku ma kniha pomalú slowburn linku ale počkajte, nenechajte sa oklamať ten výbuch príde a bude

Jednoducho ak tuto autorku nepoznáte chyba a rozhodne si ju píšte na zoznam. Veľké veľké odporúčanie

Dúfam že bude grada pokračovať a bude aj séria Masters,Spencer,Garcia prosím

18.08.2023 5 z 5

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

No kde začať.
Začiatok celkom super - vtipne vravím si jo to bude super a po pár stránkach BUM akoby niekto prepol prepínač, zrazu jeden pohľad na zadok a akože láska? Kde je nejaký začiatok?
Chémia nulová ani ťuk, proste nula- čakala som či predsa niečo ale hold nič
Kancelárske prostredie sľubovalo veľa ale k sakru kde ako zostalo?? Akože šéf a marketingová riaditeľka táto informácia ma stačiť???
všetko nejak uponáhľané bez chuti,bez chemie bez ničoho proste čítate ale nevnímate nič, všetko tak rychle bez obalu.. vášeň napätie kde to mám?!
Ale musím uznať niekedy to malo vtipné časti a začalo to miestami chytať grady ved predsa len dve identity a potom zase boom frnda broskvička fuchtlinka jezisi spomenutá toľkokrát že mi krútilo obočím.. a to tieto výrazy nejak neregistrujem ale tu iná káva
Tu idem proste proti prúdu keď vidím všetky nadšene reakcie okolo sa pýtam či som čítala rovnakú knihu

18.08.2023 3 z 5

Princ Princ Devney Perry

Tak toto bolo brutálnesurové až skvele?!

Násilie / vraždy
Policajt/svedok
Motorkarsky gang

Oukej to je tak keď vás anotacia zaujme a poviete si že netreba čítať predchádzajúce diely..chyba!

Áno každý diel je o inom páre.. ja som čítala iba 1.časť a 2. kúsok a som si povedala že nevadi fakt omyl

Vidieť že diely su prepojené a je skoda ich preskočiť pretože tento romanticko krimi nádych vás vtiahne do svojho sveta celu bez milosti

Motorkarsky klub opäť ide na scénu ale ja milujem trop policajt a tentokrat nie zločinec ale svedok..
A ja som sa zamilovala od prvého stretnutia.. som v tom bola s nimi..

Luke Rosen je proste chlap so všetkým čo milujem.. a Scarlet ta holka so svojou prorizlou pusou sa k nemu dokonale hodila

To ich začiatočné oťukávanie ako okolo seba doslova kruzia po špičkách v jednu chvíľu vybuchne tornádom

A presne toto na knihách milujem.. krimi zápletku neprezradim ale je to surové a brutalne

08.08.2023 5 z 5

Neodolatelná Neodolatelná Melanie Harlow

Nová téma?
Dospelý chlap s tromi holkami a zakázanej lasky k dcére jeho šéfovi a zároveň opatrovateľke jeho deti?

Neodolateľná je tu
Declan alias Mack a Frannie poďte ku mne

Age gap
Zakázaná láska

Tak toto dopadlo super, chcelo to vymeniť mladší ročník a nemohla som vybrať lepšie

Mac tata na plny úväzok bývalý námorník, slovník ako dlaždíc PS: jeho vyjadrovanie zbožňujem jaskynný chlap s telom ako hora a srdcom anjela pre svoje tri holky ach jo proste môj dalsi fiktívny chlap

Frannie ta holka vie čo chce.. a ide si za tím holky proste miluje a aj Maca aj keď je to tvrdohlavý trouba, no ak vidí že s týmto chlapom nepohne zlomil si mi srdce Declane

Nehľadajte žiadnu školskú romancu ale zrelých ľudí a ja som si to zamilovala,tri male holky su tu skvele a pri konci doslova uzasne

04.08.2023 5 z 5

Pukom do srdca Pukom do srdca Teagan Hunter

Športová romantika
Utajená identita
Zlomené srdcia

Áno áno áno, Teagan je spat!

Letná romantika so sexi športovcom holkou trochu caklou v podnikani..?
Áno!
Prvá časť séria carolina coments začína Collinom a Harper. on lásku nehľadá, ona jej neverí
Jedno stretnutie so záhadným spolucestujucim a obaja nevedia zabudnúť no čo ak sa náhodne stretnú na online zoznamke a jeden vie kto je ten druhý a druhý nie? Čo ak / kedy príde zistenie?

Uzasne! Oni dvaja su skvelý, usmievala som sa pri ich sms ako blázon, pri vypočutý rozhovoru ktorý nemal byt vypočutý mi holka zlomila srdce ale dokázala to! Získala si ma potom spat no získa si aj Collina?

za mna ďalšia skvela letná romantika a z hokejové prostredia? Hallo Proste Top!

Omg a počkajte si na Ryan a Rhodesa tu ich máme iba v pozadí ale už teraz som bola z nich nadšená

31.07.2023 5 z 5

Stalo sa v lete Stalo sa v lete Tessa Bailey

Hľadáte ideálnu knihu na leto? Chápete sexi brucounsky námorník.. holka s prorizlou pusou a scény zhave že aj vonku 36C je zima?

Tak toto je ona!
Rereading bol úžasný a ja som si Piper s Brendanom užila znova

Nejdem sa tu úplne rozpisovať to už je v prvej recenzie ale toto proste budete milovať!
Rereading nebude posledný:)
Ig: @ekniha

23.07.2023 5 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

(SPOILER) Čo vy a dohodnuté manzelstvo v knihách?

Manzelstvo s donútenia
Dark
Mafia
Hate to Love

Rozmyslel jsem si to. V hlase měl tvrdost. Nehodlám tě nechat odletět. Nikdy.

Aaa omg áno! Úžasný Zrzka, ptáčatko Sparrow ona je tak skvelá, milujem jej odhodlanosť a prorizlu pusu nezľakne sa svojho vaznitela a hlavu drzi vztýčenú

Troy tak jo z neho išla temnota už zo stránok, proste viete že je to dabel a aj tak mu zobete z ruky až nakoniec dabel nebude ne stále to bude dabel

Máme tu dohodnuté manzelstvo alebo manzelstvo z donútenia? toto téma ja neskutočne milujem a zároveň tu máme temné Dark prostredie? Hallooo skvele kombo

Nečakajte hneď žiadne padnutie na kolena a lásku az za hrob ale máme tu menšiu top slowburn linku, ich temnost, chémia sarkazmus a hry.. su fenomenálne
IG:@ekniha

20.07.2023 5 z 5