Ekniha. Ekniha. komentáře u knih

Mile High: Vrchol v oblakoch Mile High: Vrchol v oblakoch Liz Tomforde

Chceš aby si ta niekto vybral ako prvú voľbu. Tak to sa práve deje. Teraz si vyber ty mna.…

W.O.W. Toto je viac než len jeden pribeh… tu nieje obyčajné nič… všetko to spolu zapadá.. oni dvaja.. ich bolesť.. predsudky… bojovnosť … ta bojovnosť… chápem boom bookstagramu pretože toto… proste chcete

Chce to len správneho chlapa… no čo ak sa ten správny schováva za masku totálneho sukničkára? Ukáže niekedy svoju pravu tvar?

Och Zanders .. môžete chlapa neznášať a zároveň milovat? Asi áno .. Zlomí mi srdce? Doprdele Áno! Mala som chuť ho nakopnúť? Rozhodne! Ale! To ako proti sebe bojoval… ako si myslel že sa postavil za správnu vec.. všetko som chápala a boze keď si to uvedomil…

Stevie mu nenechala nič bez odozvy.. už od začiatku si stanovili hranice.. on ich chcel posunut.. ona odolat.. každý tlačil inam.. až napokom si uvedomili niečo viac…

Chémia je boži.. ste tam s nimi.. doslova ako druhý Madison.. ooo toho budete zboznovat .. taky diablik na Zandersovom plece
Milujem

26.04.2024 5 z 5

Láska na úteku Láska na úteku Melanie Harlow

Milujem to! veď , ako si predstavte chlapa ktorý všetky svoje sny tuzby dáva bokom.. a zrazu sa objavi ženská ktorá búra jeho zásady hradby.. aj keď odoláva… ale.. raz sa zásady zosypú a on vykopne dvere len aby sa k nej dostal

Hovorí sa že šťastne sa končí svadbou.. tuto šťastne končí útekom z nej ..

Mám ďalšiu fiktívnu polovičku? Rozhodne áno ale tu chcem vlastne aj Veronicu

Neviem prečo ale asi mám slabosť na panovačných chlapov a to Austin rozhodne je .. najprv síce začne ako mrmlajúci večne mračiaci mrzut .. ale čoskoro sa z neho stane panovačný jaskynný chlap alebo ako by Xander povedal.. vlastne neprezradim

Ale od začiatku.. Veronica tak tu budete milovat.. toľko smoly a naivity snáď nemal nikto ale to sa čoskoro zmení..
a ako očarila celé mesto očarí aj vás a nakoniec neodolá ani Austin

Chémia medzi nimi absolútne boží.. to ich prestupovanie okolo seba doslova cítite .. a proste no nenechajte sa zmiasť touto nevinnou obálkou spicy

Deti tomu dodávajú správny vibe jo a Xander? Vlastne myslím že cela rodina nám ešte zamieša karty

Striedanie kapitol z oboch pohladov a spravovanie nadhera..
Rozhodne odporucam.. na nové zaciatky.. ..pretože tu rozhodne budú

20.04.2024 5 z 5

Všetky cesty vedú sem Všetky cesty vedú sem Mariana Zapata

Po Corrupte začať Zapatu je ako skok z útesu .. tak odlišný žáner.. ale ja to milujem striedať …

Po dvojitom zásahu kedy ma Zach teda trochu sklamal tu mame Roru a Rhodesa…
Neviem ako to ta Zapata robí …ale slowburn romantika v jej podaní ma teda rozhodne bavi

Tobias je presne ten tichý nevrlý “bručoun stále mračiaci a proste dostať sa k nemu je ako preliezť dvojmetrový múr.. ale keď ste tam tak vás nepusti… ta jeho ticha žiarlivosť proste to cítite

Rora je úžasná .. to ich prvotne zoznámenie.. ved povedzme si na rovinu prísť do prenájmu niekomu kto o tom ani netušil

Tentokrat rozhodne áno, malo to všetko čo od slowburn čakam.. Proste ak vás bavi slowburn tak Zapata je spat…

20.04.2024 5 z 5

Zjizveni Zjizveni Emily McIntire

Retelling?! Jasné ze to chcem čítať .. tu máme retelling na levieho kráľa..tak poďme na to..ale

Asi pôjdem proti múru ale táto kniha ma rozpoltila.. normálne po dočítani som rozmýšľala či sa mi to páčilo alebo nie

Dark v každom smere.. čierna ako duša Tristana tak surové, drsné .. temné.. brutálne..

Normálne som čakala že Tristan je schopný všetkého aj ublížiť Sare
V tejto knihe to išlo so mnou ako na horskej dráhe.. začiatok super stred no a koniec to opäť vyskočilo

Dostaneme tu ozaj morálne šedeho darebáka so všetkým a bez pozlátka.. dostaneme odpovede pochopíme prečo ale miestami som mala pocit že Tristan je proste druhý Johny Wick

v konečnom dôsledku super ale viac sa mi páčil 1.diel

14.03.2024 4 z 5

Obsidián Obsidián Jennifer L. Armentrout

Už pri prečítaný anotacie, som mala husiu kožu a všetky bunky v pozore. Bola som zvedavá na Daemona mala otázky predstavu

No moja predstava vyletela von oknom už pri prvom stretnutí a otázky pribúdali!

Ako čože?! Prečo som o tejto sérii nevedela už skôr?!

Máte radi hate to Love hrdinku s vlastnou hlavou..a sexi neznesiteľného suseda s neskutočnou chémiou?

Tak rozhodne Obsidian budete milovat. Katy s vlastným blogom kde recenzuje knižky? no a tak trosku aj s “prorizlou pusou ale ako nemyslite si že Daemon je nejake neviniatko

Taky hajzlik .. uskrtit ho sa stalo mojou závislosťou kecám rozhodne ho chcem strhnúť do náručia ..

To ich neustále dotahovanie je perfetné a chémia doslova hmatateľná..z tohto .. s Daemona sa stáva moja nova závislosť , nieje to fantasy,takze aj pre tých čo fantasy nečítajú rozhodne sa toto bude páčiť.. ( Daemon sa bude páčiť)

Ako daleko je od nenávisti k láske?

07.03.2024 5 z 5

Náhodný gól Náhodný gól Teagan Hunter

Poznáte nejakú sériu, ktorá je diel od dielu lepšia? Rozhodne vám jednu predstavím.. 1.diel na scénu prišiel Collin a Harper a ja som bola nadšená, prišiel 2.diel a myslela som že Collina nik neprekoná.. omyl .. hneď ako prišiel Rhodes a trop Kraska a zviera vedela som že mám favorita… a OMYL.. tu prichádza 3.diel

Trop náhodne tehotenstvo?.. možno budete mat pochybnosti.. ale autorka dokázala napísať pribeh že ..

Vieme o čo v príbehu ide.. ale ako k tomu prišlo? Jasne detaily nemyslím … uvod myslím nečakal ani sám Lowell a prvotné zoznámenie top.. sarkazmus a hate to Love spojené s chémiou? OMG! No počkajte keď príde ku gólu…

Ak čakáte že ďalej vás nič neprekvapí, omyl … k tejto knihe by mali dávať upozornenie k sklonom k násiliu.. ako povedzme si uskrtit Lowella budete chcieť každú chvíľu ....

Chcela som povedať že mám ďalšieho favorita série .. ale myslím že dočasne …pretože hallo?! Smith a Emília ..?! už sa na nich teraz teším

Po tomto už nebude odporúčanie ak máte radi hokejovú romancu na štýl Elle ale hokejovú romancu štýl Teagan

27.02.2024 5 z 5

Mágia rodu Thornovcov Mágia rodu Thornovcov Margaret Rogerson

Mágia, čarodejníci ..démoni .. tak toto bolo fenomenálne.. máme tu slowburn linku s tichým najnebezpečnejším čarodejníkom s ktorým sa neradno zahrávať.. ale pod týmto zlovestným plášťom sa skrýva chlap ktorého chceme

Čakáte ďalšiu klasickú fantasy so zaporákom? Omyl! Nathaniel rozhodne nieje taky ako sa zdá a

Počkajte si na Silasa.. OMG! Som asi zvrátená ale rozhodne ho chcem doma .. chcem oboch

Táto dvojka je neskutočná a Elizabeth k nim dokonale sadne.. A zrovna títo dvaja majú za úlohu odviesť Elizabeth na “výsluch ale nemyslite si že pôjde s nimi dobrovoľne

Dej odohrávajúci sa v knižnici plnej záhad zloduchov a hovoriacich kníh? Milujem to, ja sa tiež rozprávam s knihami veď kto nie

A koniec?! Nie nie nie 2x mi zlomil srdce a toto ma má uspokojiť?! Wtf
Bude pokračovanie?

Q: čítali ste? čo vravíte na Silasa?
Jo a rozhodne chválim design ta oriezka je nádherná

27.02.2024 5 z 5

Vojna dvoch kráľovien Vojna dvoch kráľovien Jennifer L. Armentrout

Vojna začína záchrana Cassa tiež kto je pravá kralovna?

Milujem autorku, to ako dokáže opísať fantasy a jeho svet.. pripravte sa na akciu . už od začiatku to začne a nepustí vás

Stále som mala otázky.. a nové stále pribúdali..

Čo je pravda a čo nie..? A pozorne sledujte Reaver a Kierana títo dvaja su neskutočný čomu verit..? Oči majte v pozore nech vám neujdú detaily ale je možné že aj tak vám uniknú

Kto je vlastne Poppy? Doprdele milujem to sorry za výraz
Tajomstva klamstvá mágia záhady ma neustále nútili čítať ďalej a ďalej
a to nehovorím tie žhavé scény

Píšete ktorý pár.. či Cass a Poppy alebo Sera a Ash.. a netuším milujem oba páry.. tieto svety su prepojené ale vybrať si neviem

Chcem oboch chcem viac vždy a navzdy

Balada o láske až za hrob Balada o láske až za hrob Stephanie Garber

Nie nie nie.. musia mi chýbať stránky .. to nemôže takto skončiť

Čitali ste 1.diel bolo raz jedno srdce? Tak chápete ten koniec Vravela som si že 2.diel začnem keď bude 3.diel no viac som nevydržala

1.diel som koniec dlho nevedela predýchať ale tu? Autorka by mala zvážiť pribaliť ku knihe nejake upokojujúce prášky! Famózne!!

rozprávka o princovi srdc pokračuje .. tam kde sme skončili pokračujeme.. niektore odpovede prichádzajúale otázky aj tak pribúdajú nové

Milujem Jacksa je to presne ten typ bad boya.. ktorý za “tvrdou fasádou všetko skrýva XY krát som ho mala chuť uskrtit a objať zároveň

Celý pribeh je neskutočný.. akcie.. hate to Love linka fantasy svet autorka dokazala napísať 2.diel proste úžasne ale ten koniec?!..
ten koniec sa so mnou všetko roztočilo..
potrebujem 3.diel

PS: 3.diel už v maji :)

18.02.2024 5 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Máte radi rozprávky? A čo tak knižný retelling?

Ak áno tak tu jeden máme na krásku a zviera

Tu pôjdem asi proti múru a recenzia bude asi neobjektívna pretože dajte mi retelling a som závislá áno úplne som tomuto príbehu prepadla

Krásku a zviera kto by túto rozprávku nepoznal no čo ak sme ju doteraz videli z nesprávneho uhlu?? Čo ak nám podsunuli tu “lepšiu verziu? Čo ak pravda je niekde inde?

Zmiatla som vás trosku? o to mi ide ta druha Belle je proste bomba Whitney je pani a dokázala z krásky a zvieratá spraviť nový pribeh

Kto je druha Bell a kto je G-Aston ?

Áno vidím všetky negatívne recenzie a tu proste je sto ľudí sto chuti a ja tento pribeh milujem :)

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Slowburn od Zapatej môžem pre mna je to proste kralovna slowburn dvojitý zásah ma nádhernú obálku to sa musí vyzdvihnúť

Ale tu to žiaľ konci asi všetky superlatíva vyčerpane
Čo k tejto knihe povedať .. asi len nuda?!.. žiaľ naozaj pre mna jedno veľké sklamanie..
Trop od priateľstva k láske nieje môj najobľúbenejší ale Anotacia a Zac mal tak skvelo naslapnute..
malo tam zopár svetlých chvíľ ako Aidena ale

Stále som čakala niečo nejakú iskru..ale proste nič neprišlo Bianca ani Zac.. a dokonca ani zápletka / rozuzlenie prečo skončilo ich priateľstvo

Chýbala mi chemia, napätie .. viete slowburn stačí už len malo nech to vybuchne ale tu to proste neprišlo.. koniec epilóg musím vyzdvihnúť ale Zapata to vie lepšie..

19.01.2024 3 z 5

Tieň v pahrebe Tieň v pahrebe Jennifer L. Armentrout

Tak toto bola jazda.. prológ vás vtiahne do deja celou svojou silou.. Sera bojovníčka.. nebojácna.. ale nikým milovaná ?doslova vycvičená len k jednému.. v deň zasnúbenia.. ale zlyhá..?

Skvelá linka dohodnutého manželstva .. ktoré nebolo naplnené ale osud nejde zmeniť .. alebo..?

Ash ako som ho milovala tak Nyktos mi lámal srdce.. môžete jedneho chlapa milovat a zároveň ho vyfackať? V jednej chvíli ho milujete, v druhej ho chcete roztrhať doslova

Zachránil som ti život a ty sa ma snažíš kopnúť?.

Napätie v knihe graduje.. chémia doslova horí pod stránkami oni dvaja su proste neskutočný myslite si že je to predvídateľne? Omyl.. čakajte jeden zvrat za druhým zimomriavky a napätie posledných cca 150 strán to nabralo také grady že a Nyktos ma začal štval každou stránkou normálne chápem Seru..

Autorka sa rozhodne radí medzi top autorky tohto žánru a dohodnuté manzelstvo proste milujem

28.12.2023 5 z 5

Atlasov paradox Atlasov paradox Alexene Farol Follmuth

Musím povedať že keď som siahla po tejto knižke úplne som nevedela do coho idem.. čo očakávať o čo vlastne pôjde..
Už po pár stránkach sa tam že ale začali diať veci a tu nastal bod zlomu.. myslela som ze môžem zacat čítať 2. diel aj keď som nečítala prvý?! mega omyl.. Takze Atlasova šestka nesmie chýbať a ideme od začiatku

Na začiatku som mala menší problém s postavami ..veľa postáv na raz.. nejak si ich spojiť ale to sa rýchlo zmenilo

Poznáte Dark akadémiu? Alebo čítali ste? Normálne nechápem prečo nieje táto kniha vidieť viac

Všetko su sny.. pričarované prizraky.. kto si koho pricaruje je jeden kolotoč ..
Dobre sledujte a aj tak budete prekvapený.. čo kde kedy..
Animácie, ilúzie.. nie su magické su mágiou samotnou

Tristan, Dalton Atlas Libby, Callum budete chcieť vedieť viac..
Je celkom zložité tu niečo viac napísať aby som neprezradila niečo dôležité, ideálne ísť do tohto úplne na slepo.. ja som mala pocit že som v strede diania avengerov

Ale jedno je iste kto je tu ten “zly a kto dobrý..? Myseľ vás ovládne

PS: milujem tuto knihu už len kvôli ilustráciám.. moja prvá a proste krása

20.12.2023 4 z 5

Svadba na blind Svadba na blind Teagan Hunter

si moja, celý budúci rok
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dokonalosť
- grumpy X sunshine
- nútená blízkosť
- falošný vzťah
- hokejová romance
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Rhodes je absolútna láska večne zamračený medveď..skalas jazvou na tvári a duši k nemu dokonalé slniecko Ryan vibe Kraska a Zviera? áno

Jedna opilá noc vo Vegas neostane vo Vegas jeden rok ostať v manželstve .. a predstierať? To zvládnu alebo aj nie

Omg milujem! Dokonale. od začiatku až po epilóg a ten bol čerešničkou na torte.. neskutočný vibe a chémia.. tie ich postuchovania, doberanie, sarkazmus.. búranie hradby okolo Rhodesovho srdca neskutočne boží

Ja toto proste milujem, ak to ma ten správny vibe a znovu sa stretávam s mojim Shepom áno s mojim pretože Shepard je môj

A už som spomenula Texting a zvieratká? viac neprezradim ale máte sa na čo tešiť
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pád a hnev Pád a hnev Jennifer L. Armentrout

Vieš že, Zhorni nemôžu klamať

Pad a hnev - Jennifer L. Armentrout / Fall of Ruin and Wrath

Omg! Ten koniec?! ..

Toto nemôže takto skončiť nie nie nie moja hlava mám milión otázok! Milión! a potrebujem odpovede..

Poznáte to otočíte stranu a tam poďakovanie? Wtf? Si robí autorka srandu..

Ale poďme od začiatku milujem prológ proste tam to viete a tu je prolog bozi.. po prečítaní som mala zimomriavky a veľké očakávanie

To čo ale prišlo tak to som nečakala.. boži bozi bozi

Milujem Thorna! Ako nemala by som.. k nemu sa priblížiť je len pre odvážnych.. kto je zač..čo je zač nie som si ista doteraz ale tiahne vás to k nemu

A Lis no povedzme si že vie že by sa ho mala báť ale ústa su rýchlejšie ako rozum takze si viete predstaviť že chémia medzi nimi doslova vibruje

Od začiatku je to záhadne tajomné, postupne sa nám odkrývajú niektoré skutočnostiale obracajú moje teórie na nové otázky pretože mi vybuchovali rovno po stránkach ..

Jo a ten koniec?! Potrebujem viac zelenykocur trafil skvelú romantasy ktorá sa týmto zaraďuje medzi moje top! Dakujem

Jo a milujem Gradyho..s Lisproste oni dvaja

07.12.2023 5 z 5

Icebreaker: Keď sa ľady lámu Icebreaker: Keď sa ľady lámu Hannah Grace

Sportromance
Enemies to lovers

Kniha ktorá bola a je stále boom bookstagramu konecne na našich pultoch3.11.2023

A ako nenechajte sa oklamať touto nevinnou obálkou! za mna brutálna, ja proste milujem kreslené obálky..ale za touto nevinnosťou sa skrývajú spicy scény kedy som sa červenala aj ja

Oficiálne Nate Hawkins patrí medzi 1tku mojich knižných hrdinov :)

Športová romance to proste chcete čítať a tu máte mix Elle a Kasten nevinná romantika so žhavymi scénami..

Anastásia ma miestami svojou povahou štvala ale Nate! To je ona káva .. od prvého stretnutia si ma omotal okolo prsta proste budete to hltať stránku za stránkou
musím ale priznať že som čakala niečo úplne iné, takze som zostala príbehom milo prekvapená

Prve stretnutie..jedna nehoda a títo dvaja sa musia deliť nielen o ľad

30.11.2023 5 z 5

Vzplanutí: První kolo Vzplanutí: První kolo P. S. Herytiera (p)

Čo to doprdele ako má byť? Tak toto je prvá veta po docítani.. ak vyhľadávate šťastne konce.. tu sa ho nedočkáte už pri cca posledných 50 stran do konca som mala predtuchu ako táto kniha skončí.. a naplnila sa.. wtf?! Ako vážne? Len malinko chýbalo aby neletela von oknom.. doprdele čo to ako má byť?

Ak čítate anotaciu, tak tu ani nemusíte.. čo vás láka anotacia v tejto knihe nenajdete, nie ten jeden raz pri konci nerátam..

Stalking?
Posadnutosť ?
Šikana?
Rozhodne!

Shey.. tak tento chlap je naj negatívna knizna osobnosť.. tajomná.. dostať sa mu pod kožu? nemožné..
má nábeh na zlého padoucha s totálne čiernou minulosťou ktorého asi milujem?

K sakru asi mi hrabe.. od tejto knihy nečakajte nič,
čo dostanete je totálny masaker v hlave.. stalking.. šikana.. ale nejakým zvráteným spôsobom som si to užívala..Boze som divná?

Omg! Táto kniha je jedno nenavidim ho/neznášam ju.. a pri tom nejakým spôsobom stále si pomáhajú?

Vic holka ktorú neviem čo si mám myslietsamé párty sem párty tam, 17 ročne decká ktoré utekajú v strede týždňa na party a chlast tečie prúdom

Tu ani neviem či sa mi kniha páči alebo nie.. moja hlava mi to neberie..trosku som sklamaná z anotacie ale k sakru každú jednu stránku som hltala tak to asi niečo znamená? !

30.11.2023 4 z 5

Lore Lore Alexandra Bracken

.Ak kedysi boli hrdinovia, teraz su všetci preč. Zostali len príšery..

Máte radi mytológiu?

Tento žáner je mimo môj čitaci komfort ale ak sa do toho pustite,dáte novému šancu neviete prestať !

CadmisovciAchilesovci..AténaAristos na začiatku knihy máme super prehľad.. ku ktoremu som sa ja vracala.. pretože je pravda že som sa občas stratila..

Lovci bohov nesmrteľnosť boje legendamýty
Agon WOW kde začať .. toto vás strhne hneď od začiatku.. jedna akcia strieda druhu.. a Lore je neskutočná bojovníčka

Z vyhnanstva sa stane spojenectvo.. ale pozor komu verit! A s kym spojíte svoj osud..

Lore .. rýchla ..silna nebojacna.. temperamentná tu začína príbeh .. boj proti zlu.. proti bohom proti hnevu..

Tu viacmenej romantickú linku nečakajte i keď niečo tam bude :) a ten kúsok som ani nedychala Castor..Van.. týchto bojovníkov milujem

svet mýtov a bohov prichádza už čoskoro

budu okolo krúžiť na začiatku knihy som ju tam hľadala ale od polovice ani neviem ako sa to strhlo a neprestala čítať že mi ani nechýbala..

svet mýtov a bohov prichádza

Birthday Girl Birthday Girl Penelope Douglas

Slowburn
age gap

Wow wow wow #musthave jedna dokonalost

Kde zacat tento pribeh si vás úplne podmani.. zahoďte predsudky ..pretože tuto knihu nepustíte z ruky

Chémia je neskutočná..už dlho som nečítala tak totálne uveriteľný pribeh.. ktorému som verila od začiatku po koniec nečakajte žiadnu povrchnosť ani klišé predsudky zahoďte pretože keď chytíte do ruky tuto knihu pochopíte!

Toto si jednoducho zamilujete..budete sa pozerať na okolie inými očami..

Jordan tak ta holka je anjel s jedným snom na každé narodeniny si praje to isté želanie ..aké neprezradim.. ale už teraz sa pozerám na želania inak.

Pike omg! Tak holky držte si kalhotky pretože tento chlap je Chlap s veľkým srdcom.. všetkých “mojich knižných chlapov schoval do vrecka

Tu neexistuje že jeden má z nich “navrch obľúbený tu sú oni dvaja .. obaja

Táto kniha je proste Dokonalost s veľkým D. Od začiatku až po koniec, knihu nebudete chcieť pustiť z ruky..

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

„Chtěl jsem všechno, co jsem si nezasloužil.“

Falošne manzelstvo
Sunshine X grumpy

Ja proste trop dohodnutého manželstva milujem.. dajte k tomu grumpy X sunshine a OMG!

Kde začať Rose a Jack nie ich vzťah nestroskotá ako Titanic i keď bude mať na mále

Začíname tak nejak od konca? Najprv svadba predstieraní vzťah nútená spoločnosť..a potom začiatok?
Možno sa to tak bude zdať..alebo niečo aj áno..ale omyl tu je ta romanticka linka perfektnáchémia boží

Jack.. tak tento chlap v obleku ma dostal do kolien..ako Rose.. zamračený mrzut..neschopný ukázať city? Omyl! Pozorne pozerajte..
Rosemôžem ju milovat? Môžem toto vecne usmiate slniecko budete proste žrať..

Tento príbeh je niečo iné sa bude zdať.. Jack to proste dal na inú úroveň

počet úsmevu Jacka Thorna?: 0