Ekniha. Ekniha. komentáře u knih

Pouta vášně Pouta vášně R. L. Mathewson

(SPOILER) ja te nikdy nenechám odejit, divoško, rozumíš..
Miluju miluju miluju

Pouta vášne 4
Ja som na tejto sérii Neighbor from Hell Series proste zavisla títo pekelný susedia si ma celu omotali okolo prsta

Áno máme tu skoro vzdy podobný scenár hate to Love ale absolútne milujem každý jeden diel

Citronada a Beth nie su výnimkou už od detstva si idu po krku..az pokým sa nerozidu.. každý iná škola..iný štát ale stretnutie je nevyhnutne

A tu prichádza prekvapivo odlišne prostredie.. už na začiatku knihy nám autorka načrtne rodokmeň a ja som ho prešla 2x pretože tu máme historické pozadie

Londýnska smotánka je v plnom prúde a Elizabeth sa vydávať nechce.. posledná sezóna a odsťahuje sa..

No jedno necekane stretnutie s neznámym džentlmenom jej zmení život doslova.. a čo ak ti dvaja zistia že žhavá vášnivá noc dala dokopy dvoch nepriateľov

A tu to všetko začína znovu .. prekona vasen ich minulost..? Bude to jeho divoska alebo Beth holka ktorú nenávidí?

Nečakajte nič extra žiadne veľké zvraty ale ak sa chcete zabaviť, oddýchnuť určite ste správne

I keď za mna predchádzajúce diely su lepšie, tu ešte viac mohli vyspickovat hate to Love linku

Búrka Búrka Iveta Klemanová

(SPOILER) Keď sa rozhodneš niečo urobiť, už nieje priestor rozhodnut sa druhýkrát

Búrka ktorá válcuje bookstagram doslova a do pismena

Ako ja som sa tešila, čítala som autorkinu prvotinu Nesud kým nevieš takze som mala predstavu do čoho idem :)

Ale mám jednu výhradu, malú ale od začiatku

Milujem začiatok keď vás pribeh hneď vtiahne do deja a tu ho máme skvelý náš Elliot nedostal čo chcel a Louisa so svojou prorizlou pusou neustúpila

Prvý dojem zanechal svoje a tu začínajú nevraživé pohľady kedy vám vzbĺknu aj nohavičky

Zhoda náhod ktoré nasledujú je neuveriteľná až famózna a ja som sa culila jak malá a čakala keď tieto iskierky prepuknú v požiar

Elliot majiteľ klubu tak ten je milášik, ale žiadneho badboya nečakajte, tohto chlapa budete milovať..
a Louisa letuška sa k nemu dokonale hodí s tou jej pusou a odvahou postaviť sa mu

Môže vydržať vzťah známeho nezadaneho boháča a letušky bez povšimnutia médií a okolia? Myslím že odpoved pozname..

a keď jedna búrka prehrmí prichádza ďalšia ale nezabudnite .. po búrke vyjde slnko a príde dúha a my si na ňu prídeme tiež

Pretože koniec bola dúha ako čerešnička na zaver

20.07.2023 4 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

(SPOILER) Druhé šanca
Dohodnutý vzťah
Učiteľka & tréner
Male mestečko
Hovorím áno,áno,áno!

Miluju to! Ilsa je pre mna top autor Drahú Avu som si zamilovala už od obálky a tu to nieje inak , nadhera!

Máte oblubene nejake tropy v knihách? Ja rozhodne a táto kniha ich ma hneď niekoľko

Športová romanca s nepredvídateľnou zápletkou, čakala som kedy dostanem svoje - Novine tajomstvo ale nejak som ho nezaregistrovala vadí? trosku!

Ak máte radi mužov z jazvou, tvrdohlavých s brnenim okolo srdca hrubších ako ľad v oceáne Tak ste tu správne! Ronan je boží aj keď niekedy ma už svojou nerozhodnostou štval som si ho úplne zamilovala

Nova.. holka omg! Je skvela uzasna a milujem ju, od začiatku až po poslednú bodku na zaver. Usmievavé slniecko ktoré vie čo chce, a ide si za tým

Športové prostredie je užasne ale ja som troska na ňom zavisla.. chémia a hallo Star Wars? Jezisi áno! Čo chceme viac?!

Ronan a Nova hráč a princezna majú neskutočnú chémiu totálne som im verila všetko od prvého stretnutia princeznu Leili

Už sa raz stretli a teraz su tu.. kde to nikto nečakal .. spozná Ronan Novu..?

Dohodnutý vzťah sa im vymkne spod kontroly a tu sa musí Ronan rozhodnut vsadí svoje srdce opäť na všetko?

Analýza lásky Analýza lásky Ali Hazelwood

(SPOILER) Veda je (znovu) sexi!

Hate to Love
Slowburn
Veda je sexi

Q: čítali ste hypotézu lásky?
Máme tu druhé pokračovanie a ja som sa už naň tešila pretože Hypoteza lasky bola za mna skvelá

Analyza lasky za mna trosinku slabšia, ako stále sme vo vedeckom prostredí ale tu mi zo začiatku niečo chýbalo

Slowburn linku ja teda môžem ale tuto som mala chuť oboch zaskrtit, mala som pocit že začiatok je viac vedecky a oni dvaja spolu sú v úzadí..

Bee holka s tetovaniami a piercingmi a Levi ticha hora svalov ktorý v blízkosti Bee stráca všetky schopnosti , pár nedorozumení a po 2 rokoch su späť

Budú pokračovať v nenávisti alebo sa Levi konečne preberie..

Ako pár odpadnutí mi nestačilo ale ako sme sa prehupli za 1/3 potom to už išlo ako v láske cez internet skoda že tam nebola rozvinutá viac táto časť a drama na konci by ani nemusela byt

Hatetolove bola super a čakala som vysvetlenie a prišlo a omg toľko zbytočných nedorozumení snáď ani nemôže byt

20.07.2023 4 z 5

Dokonalá pohádka Dokonalá pohádka Elísabet Benavent

(SPOILER) Kouzla neexistuji když na ne nikdo neverí
Byly jednou dva pary nejsmutnejších očí v celém baru, a tu začína dokonala pohadka

Kde začať..už ste sa zamilovali do knižky?
Začiatok nám začína kde pohadky končia .. svadbou, akurát tu k nej nakoniec nedôjde.. a nevesta bere roha:)

Myslite si že tu to bude predvídané.. že utiekla a zamiluje sa so iného ?.. omyl Margot si uvedomuje že spravila chybu a chce sa k Filipovi vrátiť ale opäť ale.. jedna návšteva baru so sestrami a stretne Davida..

Nie David nemá záujem o Margot on chce Idiu.. zložité? Vôbec

Dohodnutý vzťah
Age gap

A tu začína naša dokonala pohadka..pribeh dvoch rozličných ľudí kde je jedna bohatá holka a kluk ktorý nemal nič.. a pritom našli jeden druhého

Toto bolo tak nádherne, akoby som tam bola s nimi a všetko sa odohrávalo predomnou, prežívala som všetko, ako niekedy ma štvali tým že oni to nevideli, nevideli čo kto je ten pravý a hnali sa za ilúziou ale nakoniec by som nemenila nič
IG:ekniha

Zvrácený Zvrácený Jodi Ellen Malpas

Omg!! Toto bola opäť jazda

18+ !!!

Kde Danny skončil, James začína.. kde Brit nás vzal nás vezme aj Enigma

Musím povedať že názov knihy vystihuje asi 2/3 deja,zvracenost 50 odtieňov naberá grady a ja som čakala kedy sa niečo pohne milión otázok a ja potrebujem na ne odpovede.

Čítajte pozorne od začiatku, pretože nič nieje ako sa zdá a po 2/3 začína totálny masaker a vy nepustíte knihu z ruky pretože budete chcieť vedieť všetko

Boze a ten konec k sakru!

Na ceste k sobášu Na ceste k sobášu Julia Quinn

Wow!Tak toto bolo niečo!
Malo to absolútne všetko, zápletku drama trochu Dark, spice wow!
Sobáš z donútenia/dohodnuté manzelstvo a predsa trochu inak

Nečakala som že Gregory to takto vypáli, no už od začiatku nám autorka hodí prológ a ten bol absolútne top

Ale poďme od začiatku

Gregory romantik, hľadá lásku a chce velku lasku na prvý pohlad.. no čo ak jeho amor trafí tesne vedľa?
Lucy.. vždy druha.. ale čo ak napokon

On chce inú, iná chce iného, ona chce jeho ale musí si vziať iného.. stratili ste sa? O to mi išlo

Tak toto bolo perfektne, títo dvaja majú boží chémiu a keď konečne Gregory pochopí čo má rovno pod nosom vychádza na povrch jeho pravá tvar ala alfa jaskynný muž

+Môžte sa tesit na Dark časť, ja som bola nadšená

Jenom ne Rich Jenom ne Rich Penelope Bloom

3 bratia a 3 kamarátky predvídavé? Áno. Vadí? Ne!

Hate to Love? Super! Bohatý kluk sa vracia spat a vyhľadá holku ktorej ublížil? Áno!

Obalka boží , námet klišé ale super to ja môžem.
Ale bohužiaľ tu to končí

Kde je prasteny humor ktorý vie napísať iba Penelope??? Kam sa vytratil? Rich a Kira chémia 0 slovom nulová fakt nic ani iskra..

Celú knihu som čakala niečo čokoľvek bohužiaľ humor bratov mi nestačil a kamarátky Kiry no proste Penelope to rozhodne vie vyhrotiť viac!

Ta obalka zlepšuje trosku hodnotenie, ďalšiemu dielu dám ale určite šancu. Pretože Penelope to vie!

A určite treba vyskúšať možno vám sadne lepšie, pretože ja stále vravím že neexistuje zla kniha, preto menšie reelsko muselo byt

20.07.2023 3 z 5

Vláda kráľa Vláda kráľa Rina Kent

Omg! To bola jazda. Jezisi

Dominantne sexi zvrhlé
Age gap

K sakru kde zacat.. citala som pribeh Aidena a Elsy a nečakala som že pribeh Jonathanna by ma nejak presvedčil že nieje kreten

Omyl! Teda kreten je ale ou som divná keď som si ich pribeh užívala? Asi áno, pretože nečakajte žiadnu slowburn romancu ale Dark od začiatku až po koniec

A ten koniec! No potrebujen pokračovanie a to čo najskôr!

Odkrývajú sa tu niektoré odpovede ale Jonathann vám ich nedá len tak..
Autora je skvela to ona nám odkrýva pribeh, tajomstvo a dufam že odpovede budem mat v pokračovaní tejto duologie