Ekniha. Online Ekniha. komentáře u knih

Pukom do srdca Pukom do srdca Teagan Hunter

Športová romantika
Utajená identita
Zlomené srdcia

Áno áno áno, Teagan je spat!

Letná romantika so sexi športovcom holkou trochu caklou v podnikani..?
Áno!
Prvá časť séria carolina coments začína Collinom a Harper. on lásku nehľadá, ona jej neverí
Jedno stretnutie so záhadným spolucestujucim a obaja nevedia zabudnúť no čo ak sa náhodne stretnú na online zoznamke a jeden vie kto je ten druhý a druhý nie? Čo ak / kedy príde zistenie?

Uzasne! Oni dvaja su skvelý, usmievala som sa pri ich sms ako blázon, pri vypočutý rozhovoru ktorý nemal byt vypočutý mi holka zlomila srdce ale dokázala to! Získala si ma potom spat no získa si aj Collina?

za mna ďalšia skvela letná romantika a z hokejové prostredia? Hallo Proste Top!

Omg a počkajte si na Ryan a Rhodesa tu ich máme iba v pozadí ale už teraz som bola z nich nadšená

31.07.2023 5 z 5

Stalo sa v lete Stalo sa v lete Tessa Bailey

Hľadáte ideálnu knihu na leto? Chápete sexi brucounsky námorník.. holka s prorizlou pusou a scény zhave že aj vonku 36C je zima?

Tak toto je ona!
Rereading bol úžasný a ja som si Piper s Brendanom užila znova

Nejdem sa tu úplne rozpisovať to už je v prvej recenzie ale toto proste budete milovať!
Rereading nebude posledný:)
Ig: @ekniha

23.07.2023 5 z 5

Pouta vášně Pouta vášně R. L. Mathewson

(SPOILER) ja te nikdy nenechám odejit, divoško, rozumíš..
Miluju miluju miluju

Pouta vášne 4
Ja som na tejto sérii Neighbor from Hell Series proste zavisla títo pekelný susedia si ma celu omotali okolo prsta

Áno máme tu skoro vzdy podobný scenár hate to Love ale absolútne milujem každý jeden diel

Citronada a Beth nie su výnimkou už od detstva si idu po krku..az pokým sa nerozidu.. každý iná škola..iný štát ale stretnutie je nevyhnutne

A tu prichádza prekvapivo odlišne prostredie.. už na začiatku knihy nám autorka načrtne rodokmeň a ja som ho prešla 2x pretože tu máme historické pozadie

Londýnska smotánka je v plnom prúde a Elizabeth sa vydávať nechce.. posledná sezóna a odsťahuje sa..

No jedno necekane stretnutie s neznámym džentlmenom jej zmení život doslova.. a čo ak ti dvaja zistia že žhavá vášnivá noc dala dokopy dvoch nepriateľov

A tu to všetko začína znovu .. prekona vasen ich minulost..? Bude to jeho divoska alebo Beth holka ktorú nenávidí?

Nečakajte nič extra žiadne veľké zvraty ale ak sa chcete zabaviť, oddýchnuť určite ste správne

I keď za mna predchádzajúce diely su lepšie, tu ešte viac mohli vyspickovat hate to Love linku
IG:@ekniha

Dokonalá pohádka Dokonalá pohádka Elísabet Benavent

(SPOILER) Kouzla neexistuji když na ne nikdo neverí
Byly jednou dva pary nejsmutnejších očí v celém baru, a tu začína dokonala pohadka

Kde začať..už ste sa zamilovali do knižky?
Začiatok nám začína kde pohadky končia .. svadbou, akurát tu k nej nakoniec nedôjde.. a nevesta bere roha:)

Myslite si že tu to bude predvídané.. že utiekla a zamiluje sa so iného ?.. omyl Margot si uvedomuje že spravila chybu a chce sa k Filipovi vrátiť ale opäť ale.. jedna návšteva baru so sestrami a stretne Davida..

Nie David nemá záujem o Margot on chce Idiu.. zložité? Vôbec

Dohodnutý vzťah
Age gap

A tu začína naša dokonala pohadka..pribeh dvoch rozličných ľudí kde je jedna bohatá holka a kluk ktorý nemal nič.. a pritom našli jeden druhého

Toto bolo tak nádherne, akoby som tam bola s nimi a všetko sa odohrávalo predomnou, prežívala som všetko, ako niekedy ma štvali tým že oni to nevideli, nevideli čo kto je ten pravý a hnali sa za ilúziou ale nakoniec by som nemenila nič
IG:ekniha

Všetky cesty vedú sem Všetky cesty vedú sem Mariana Zapata

Po Corrupte začať Zapatu je ako skok z útesu .. tak odlišný žáner.. ale ja to milujem striedať …

Po dvojitom zásahu kedy ma Zach teda trochu sklamal tu mame Roru a Rhodesa…
Neviem ako to ta Zapata robí …ale slowburn romantika v jej podaní ma teda rozhodne bavi

Tobias je presne ten tichý nevrlý “bručoun stále mračiaci a proste dostať sa k nemu je ako preliezť dvojmetrový múr.. ale keď ste tam tak vás nepusti… ta jeho ticha žiarlivosť proste to cítite

Rora je úžasná .. to ich prvotne zoznámenie.. ved povedzme si na rovinu prísť do prenájmu niekomu kto o tom ani netušil

Tentokrat rozhodne áno, malo to všetko čo od slowburn čakam.. Proste ak vás bavi slowburn tak Zapata je spat…

20.04.2024 5 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Slowburn od Zapatej môžem pre mna je to proste kralovna slowburn dvojitý zásah ma nádhernú obálku to sa musí vyzdvihnúť

Ale tu to žiaľ konci asi všetky superlatíva vyčerpane
Čo k tejto knihe povedať .. asi len nuda?!.. žiaľ naozaj pre mna jedno veľké sklamanie..
Trop od priateľstva k láske nieje môj najobľúbenejší ale Anotacia a Zac mal tak skvelo naslapnute..
malo tam zopár svetlých chvíľ ako Aidena ale

Stále som čakala niečo nejakú iskru..ale proste nič neprišlo Bianca ani Zac.. a dokonca ani zápletka / rozuzlenie prečo skončilo ich priateľstvo

Chýbala mi chemia, napätie .. viete slowburn stačí už len malo nech to vybuchne ale tu to proste neprišlo.. koniec epilóg musím vyzdvihnúť ale Zapata to vie lepšie..

19.01.2024 3 z 5

Pád a hnev Pád a hnev Jennifer L. Armentrout

Vieš že, Zhorni nemôžu klamať

Pad a hnev - Jennifer L. Armentrout / Fall of Ruin and Wrath

Omg! Ten koniec?! ..

Toto nemôže takto skončiť nie nie nie moja hlava mám milión otázok! Milión! a potrebujem odpovede..

Poznáte to otočíte stranu a tam poďakovanie? Wtf? Si robí autorka srandu..

Ale poďme od začiatku milujem prológ proste tam to viete a tu je prolog bozi.. po prečítaní som mala zimomriavky a veľké očakávanie

To čo ale prišlo tak to som nečakala.. boži bozi bozi

Milujem Thorna! Ako nemala by som.. k nemu sa priblížiť je len pre odvážnych.. kto je zač..čo je zač nie som si ista doteraz ale tiahne vás to k nemu

A Lis no povedzme si že vie že by sa ho mala báť ale ústa su rýchlejšie ako rozum takze si viete predstaviť že chémia medzi nimi doslova vibruje

Od začiatku je to záhadne tajomné, postupne sa nám odkrývajú niektoré skutočnostiale obracajú moje teórie na nové otázky pretože mi vybuchovali rovno po stránkach ..

Jo a ten koniec?! Potrebujem viac zelenykocur trafil skvelú romantasy ktorá sa týmto zaraďuje medzi moje top! Dakujem

Jo a milujem Gradyho..s Lisproste oni dvaja

07.12.2023 5 z 5

Icebreaker: Keď sa ľady lámu Icebreaker: Keď sa ľady lámu Hannah Grace

Sportromance
Enemies to lovers

Kniha ktorá bola a je stále boom bookstagramu konecne na našich pultoch3.11.2023

A ako nenechajte sa oklamať touto nevinnou obálkou! za mna brutálna, ja proste milujem kreslené obálky..ale za touto nevinnosťou sa skrývajú spicy scény kedy som sa červenala aj ja

Oficiálne Nate Hawkins patrí medzi 1tku mojich knižných hrdinov :)

Športová romance to proste chcete čítať a tu máte mix Elle a Kasten nevinná romantika so žhavymi scénami..

Anastásia ma miestami svojou povahou štvala ale Nate! To je ona káva .. od prvého stretnutia si ma omotal okolo prsta proste budete to hltať stránku za stránkou
musím ale priznať že som čakala niečo úplne iné, takze som zostala príbehom milo prekvapená

Prve stretnutie..jedna nehoda a títo dvaja sa musia deliť nielen o ľad

30.11.2023 5 z 5

Vzplanutí: První kolo Vzplanutí: První kolo P. S. Herytiera (p)

Čo to doprdele ako má byť? Tak toto je prvá veta po docítani.. ak vyhľadávate šťastne konce.. tu sa ho nedočkáte už pri cca posledných 50 stran do konca som mala predtuchu ako táto kniha skončí.. a naplnila sa.. wtf?! Ako vážne? Len malinko chýbalo aby neletela von oknom.. doprdele čo to ako má byť?

Ak čítate anotaciu, tak tu ani nemusíte.. čo vás láka anotacia v tejto knihe nenajdete, nie ten jeden raz pri konci nerátam..

Stalking?
Posadnutosť ?
Šikana?
Rozhodne!

Shey.. tak tento chlap je naj negatívna knizna osobnosť.. tajomná.. dostať sa mu pod kožu? nemožné..
má nábeh na zlého padoucha s totálne čiernou minulosťou ktorého asi milujem?

K sakru asi mi hrabe.. od tejto knihy nečakajte nič,
čo dostanete je totálny masaker v hlave.. stalking.. šikana.. ale nejakým zvráteným spôsobom som si to užívala..Boze som divná?

Omg! Táto kniha je jedno nenavidim ho/neznášam ju.. a pri tom nejakým spôsobom stále si pomáhajú?

Vic holka ktorú neviem čo si mám myslietsamé párty sem párty tam, 17 ročne decká ktoré utekajú v strede týždňa na party a chlast tečie prúdom

Tu ani neviem či sa mi kniha páči alebo nie.. moja hlava mi to neberie..trosku som sklamaná z anotacie ale k sakru každú jednu stránku som hltala tak to asi niečo znamená? !

30.11.2023 4 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Dabel je a vždy byl dzentleman

3.diel série a autorka si s nami doslova pohrala diel od dielu niečo iné a naprosto dokonalé

Dark mafia
Antihero

Ronan je presne diabol prezlečený za diabla..ale co si budeme.. na rovinu..milujeme týchto tajomných badboyov ktorý sú v skutočnosti pre nás správny

Mila tak ta holka je anjel.. a kto iný zvládne djavola lepšie ako anjel?

V tomto diely som chytila štokholmský syndróm ako Mila proste tu to nešlo inak veď ak by ma uniesol Ronan nemám šancu

Táto séria je dokonalost, tretí diel nieje výnimkou a ja sa už neviem dočkať štvrtého dielu.

"Ty bys beze mě zvládla přežít. Dokázala by ses přes to přenést. Já si ale vůbec nedokážu představit svět, ve kterém nejsi ani ty, ani ta tvá zatracená žlutá barva. Takže jestli zemřeš, tak umřu taky

Dúfam že táto autorka dostane priestor aj s ďalšími knihami pretože Dark proste chceme

30.11.2023 5 z 5

Jeho hra Jeho hra R. L. Mathewson

Milujem táto séria je proste pre mna.. bláznivá ..šialena každá časť je v podstate rovnaka a pritom odlišná

Každú jednu časť si užívam a som na nej zavisla ako táto rodina na jedle
Q:čo vy a táto séria?

Susedia
Hatetolove

Zvonilka alebo Jodi omg!.. tak ako vie dať “dolu nie len Dannyho je proste super.. ale keď dostane lieky prostí bolesti tak to je konec

Danny oukej neviem si vybrať ktorého brata mám radsej pretože oni sú všetci skvelý.. ako každého jedneho máte chuť uškrtit ale napriek tomu neviete bez neho byť

Máme tu celú rodinu v celej kráse bez cenzúry a ja som sa bavila od prvej strany po poslednú..

táto séria nebude pre každého buď ju milujete alebo nie

To ako Dannyho bavi vytáčať Jodi ako Jodi privádza do zúfalstva ale nikomu nedovolí priblížiť sa k nej.. ta jeho starostlivosť

Za mna veľké odporúčanie chcem viac tejto série

17.10.2023 5 z 5

Vláda kráľa Vláda kráľa Rina Kent

Omg! To bola jazda. Jezisi

Dominantne sexi zvrhlé
Age gap

K sakru kde zacat.. citala som pribeh Aidena a Elsy a nečakala som že pribeh Jonathanna by ma nejak presvedčil že nieje kreten

Omyl! Teda kreten je ale ou som divná keď som si ich pribeh užívala? Asi áno, pretože nečakajte žiadnu slowburn romancu ale Dark od začiatku až po koniec

A ten koniec! No potrebujen pokračovanie a to čo najskôr!

Odkrývajú sa tu niektoré odpovede ale Jonathann vám ich nedá len tak..
Autora je skvela to ona nám odkrýva pribeh, tajomstvo a dufam že odpovede budem mat v pokračovaní tejto duologie
IG:@ekniha

Mile High: Vrchol v oblakoch Mile High: Vrchol v oblakoch Liz Tomforde

Chceš aby si ta niekto vybral ako prvú voľbu. Tak to sa práve deje. Teraz si vyber ty mna.…

W.O.W. Toto je viac než len jeden pribeh… tu nieje obyčajné nič… všetko to spolu zapadá.. oni dvaja.. ich bolesť.. predsudky… bojovnosť … ta bojovnosť… chápem boom bookstagramu pretože toto… proste chcete

Chce to len správneho chlapa… no čo ak sa ten správny schováva za masku totálneho sukničkára? Ukáže niekedy svoju pravu tvar?

Och Zanders .. môžete chlapa neznášať a zároveň milovat? Asi áno .. Zlomí mi srdce? Doprdele Áno! Mala som chuť ho nakopnúť? Rozhodne! Ale! To ako proti sebe bojoval… ako si myslel že sa postavil za správnu vec.. všetko som chápala a boze keď si to uvedomil…

Stevie mu nenechala nič bez odozvy.. už od začiatku si stanovili hranice.. on ich chcel posunut.. ona odolat.. každý tlačil inam.. až napokom si uvedomili niečo viac…

Chémia je boži.. ste tam s nimi.. doslova ako druhý Madison.. ooo toho budete zboznovat .. taky diablik na Zandersovom plece
Milujem

26.04.2024 5 z 5

Láska na úteku Láska na úteku Melanie Harlow

Milujem to! veď , ako si predstavte chlapa ktorý všetky svoje sny tuzby dáva bokom.. a zrazu sa objavi ženská ktorá búra jeho zásady hradby.. aj keď odoláva… ale.. raz sa zásady zosypú a on vykopne dvere len aby sa k nej dostal

Hovorí sa že šťastne sa končí svadbou.. tuto šťastne končí útekom z nej ..

Mám ďalšiu fiktívnu polovičku? Rozhodne áno ale tu chcem vlastne aj Veronicu

Neviem prečo ale asi mám slabosť na panovačných chlapov a to Austin rozhodne je .. najprv síce začne ako mrmlajúci večne mračiaci mrzut .. ale čoskoro sa z neho stane panovačný jaskynný chlap alebo ako by Xander povedal.. vlastne neprezradim

Ale od začiatku.. Veronica tak tu budete milovat.. toľko smoly a naivity snáď nemal nikto ale to sa čoskoro zmení..
a ako očarila celé mesto očarí aj vás a nakoniec neodolá ani Austin

Chémia medzi nimi absolútne boží.. to ich prestupovanie okolo seba doslova cítite .. a proste no nenechajte sa zmiasť touto nevinnou obálkou spicy

Deti tomu dodávajú správny vibe jo a Xander? Vlastne myslím že cela rodina nám ešte zamieša karty

Striedanie kapitol z oboch pohladov a spravovanie nadhera..
Rozhodne odporucam.. na nové zaciatky.. ..pretože tu rozhodne budú

20.04.2024 5 z 5

Obsidián Obsidián Jennifer L. Armentrout

Už pri prečítaný anotacie, som mala husiu kožu a všetky bunky v pozore. Bola som zvedavá na Daemona mala otázky predstavu

No moja predstava vyletela von oknom už pri prvom stretnutí a otázky pribúdali!

Ako čože?! Prečo som o tejto sérii nevedela už skôr?!

Máte radi hate to Love hrdinku s vlastnou hlavou..a sexi neznesiteľného suseda s neskutočnou chémiou?

Tak rozhodne Obsidian budete milovat. Katy s vlastným blogom kde recenzuje knižky? no a tak trosku aj s “prorizlou pusou ale ako nemyslite si že Daemon je nejake neviniatko

Taky hajzlik .. uskrtit ho sa stalo mojou závislosťou kecám rozhodne ho chcem strhnúť do náručia ..

To ich neustále dotahovanie je perfetné a chémia doslova hmatateľná..z tohto .. s Daemona sa stáva moja nova závislosť , nieje to fantasy,takze aj pre tých čo fantasy nečítajú rozhodne sa toto bude páčiť.. ( Daemon sa bude páčiť)

Ako daleko je od nenávisti k láske?

07.03.2024 5 z 5

Vojna dvoch kráľovien Vojna dvoch kráľovien Jennifer L. Armentrout

Vojna začína záchrana Cassa tiež kto je pravá kralovna?

Milujem autorku, to ako dokáže opísať fantasy a jeho svet.. pripravte sa na akciu . už od začiatku to začne a nepustí vás

Stále som mala otázky.. a nové stále pribúdali..

Čo je pravda a čo nie..? A pozorne sledujte Reaver a Kierana títo dvaja su neskutočný čomu verit..? Oči majte v pozore nech vám neujdú detaily ale je možné že aj tak vám uniknú

Kto je vlastne Poppy? Doprdele milujem to sorry za výraz
Tajomstva klamstvá mágia záhady ma neustále nútili čítať ďalej a ďalej
a to nehovorím tie žhavé scény

Píšete ktorý pár.. či Cass a Poppy alebo Sera a Ash.. a netuším milujem oba páry.. tieto svety su prepojené ale vybrať si neviem

Chcem oboch chcem viac vždy a navzdy

18.02.2024 5 z 5

Svadba na blind Svadba na blind Teagan Hunter

si moja, celý budúci rok
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dokonalosť
- grumpy X sunshine
- nútená blízkosť
- falošný vzťah
- hokejová romance
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Rhodes je absolútna láska večne zamračený medveď..skalas jazvou na tvári a duši k nemu dokonalé slniecko Ryan vibe Kraska a Zviera? áno

Jedna opilá noc vo Vegas neostane vo Vegas jeden rok ostať v manželstve .. a predstierať? To zvládnu alebo aj nie

Omg milujem! Dokonale. od začiatku až po epilóg a ten bol čerešničkou na torte.. neskutočný vibe a chémia.. tie ich postuchovania, doberanie, sarkazmus.. búranie hradby okolo Rhodesovho srdca neskutočne boží

Ja toto proste milujem, ak to ma ten správny vibe a znovu sa stretávam s mojim Shepom áno s mojim pretože Shepard je môj

A už som spomenula Texting a zvieratká? viac neprezradim ale máte sa na čo tešiť
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

3,5/5* za darkmafiu
4,5/5* za romantarnu

Dark/mafia
Falošné zásnuby

Ak máte radi Dark tu ho napriek sľubom moc nenajdete.. ak by sa tu neočakával hodnotenie by bolo vyššie

Začiatok bol ale neskutočný , je tam všetko Dark, akcia, žhavost prvé stretnutie.. proste áno boží malo to všetko.. aj s nadržanou Lucy

Žiaľ čo začalo perfektne sa akoby v polovici knihy zmenilo z Ashera sa stal niekto úplne iný s Dark a mafie sa stala slowburn romantika s falošným vzťahom

Erotiku tu moc nehľadajte, ale romantiku.. pomalé spoznávanie si užijete..

Na konci sa to opäť rozbehlo Dark smerom a ja som si to vychutnala do konca

Lucy bola super.. to ako sa menila, neutekala postavila sa svojim strachom a Asher jej bol tým pravým protikladom.. aj keď zabijak, ale vo vnútri to bol milášik pokial sa nezahravate s jeho rodinou potom vypláva meno Black na povrch.

dalsi na rade by mohol byt Nicco ten si na konci ukoristil celu moju pozornosť

26.10.2023 4 z 5

Vzostup kráľovnej Vzostup kráľovnej Rina Kent

Aurora Harperova zapredala dušu diablovi. Nemusím vysvetľovať že mi nikdy neunikne.

Wow! Brutalne zakončenie duologie!
Akože máte to rovno pod nosom a aj tak nebudete vedieť!

Začíname tam kde sme skončili vaše hypotézy konšpirácie sa budú s vami zahrávať, čo je pravda a čo je klam?

Jonathan ..ak máte radi jaskynných mužov typu pozri sa na ňu a si k*rva mŕtvy tak Jonathan tuto latku zdvihne ešte na vyšší level jeho majetnickost vás pohltí

Aurora tu som milovala už v prvom diele.. holka s prorizlou pusou.. čo si nenechá nič líbit, a som rada že sa nezmenila ani tu

Dostanem odpovede na otázky a do poslednej možnej chvíli som bola úplne mimo wow už dlho ma séria takto nepohltila

Rozhodne kto máte radi Dark a nebojite sa sex scén ( pretože wrrr tých je tu) rozhodne to chcete čítať

27.09.2023 5 z 5

Vábení draka Vábení draka Anna Lowe

Videli ste Venoma? Tu časť kedy sa parazit prihovára v duchu k Anni? Tak tu to robí Kaiov drak a jeho vabenie je perfektní

Chápete ja čo čítam fantasy výnimočne, tam kde sa ľudia menia vôbec a zrazu objednam toto a totálne som sa zamilovala!

Kaie budete milovat od prvého stretnutia názov vystihuje knihu pretože toto pomalé vabenie neviete či je realita alebo sen

Tessa tak ta je skvela, hlavne keď sa do tohto draka pusti doslovne a tento dráčik bude od nej cúvať :)

Najviac milujem odvahu a majetnickost Boze a tu wow! cítim že v tejto sérii bude majetnickost prevládať
zoznámime sa aj s ostatnými a vy im prepadnete už počas tohto príbehu, ja určite Chcem všetkých!

A ten koniec! Máme tam ochutnávku na 2. diel a k sakru ja ju nutne potrebujem!

28.08.2023 5 z 5