E.lisabeth E.lisabeth komentáře u knih

Navěky Navěky J. M. Darhower

Jako cetlo se to dobre, ale... Ale proste me to nevtahlo, neni to z tech knih, kdy bych se nedokazala odtrhnout.

09.01.2020 3 z 5

Velké dobrodružství malého pejska Velké dobrodružství malého pejska Ladislav Csurma

Krasne ilustrace, ale vadilo mi preskakovani od pejska k holcice bez jakehokoliv rozdeleni

09.01.2020 3 z 5

O Rumcajsovi a loupežnickém synku Cipískovi O Rumcajsovi a loupežnickém synku Cipískovi Václav Čtvrtek (p)

Pri predcitani detem, je treba pocitat s prereky. Nektera slovicka se vazne nedaji :-D. Jednotlive prihody bych hodnotila tak pul napul.

20.12.2019 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Chvilemi jsem byla celkem napnuta a pri prochazce v lese s kocarkem, kdy i ctu, jsem se docela ohlizela. Ale ke konci uz dost predvidatelne, proto jednu hvezdu odebiram.

15.12.2019 4 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Neurazi, nenadchne. Tesila jsem se az doctu a budu moct zacit neco dalsiho.

05.12.2019 3 z 5

Okamžik pravdy Okamžik pravdy Red Garnier

Az narazim na Harlequinku, ktere jdedat vic nez dve hvezdy, tak bouchnu sampano. Tohle celkem i z kraje slo, i kdyz opet zcela nepravdepodobne, ale ten konec? Jakoby to chtela autorka rychle rychle utnoit a najednou se motali kapitoly do sebe a od soudu se skocilo k pauze, od te hned zas dalsi soud a tam zas sup vysledek...

24.11.2019 2 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Cekala jsem mnohem vic, drtivou vetsinu veci jsem odhalila predem, docela okate se na ne delali narazky. Strhnul me az konec, kdy jsem cetla a cetla, ale stejne bych radsi aby byl tragictejsi.

18.11.2019 3 z 5

Holka mimo rytmus Holka mimo rytmus Becky Albertalli

Nevim...me se to hrozne nelibilo. Jo precetlo se to rychle, ctive to je. Ale...ja vlastne nevim co. Dyt se tam prakticky nic nestalo, kde byla nejaka zapletka? A skoncilo to akorat tak, jak se dalo cekat stejne hned na zacatku.

05.11.2019 2 z 5

Řetězová reakce Řetězová reakce František Kotleta (p)

Klasicka Kotletovka, neurazi-nenadchne. Alice mi trochu vadila, Michalek byl proste Michalek:). Ale ocenila jsem narazky na produkty dnesni doby.

29.10.2019 4 z 5

Ledové květy Ledové květy Diana Palmer

Tohle byla zatim nejvic naivni a nepravdepodobna harlequinka ktera se mi dostala do rukou.

14.10.2019 2 z 5

Tento tip knih je podle mne nehodnotitelny. Prijde mi zvlastni hodnotit takove pribehy. Kniha je napsana vecne, nektere pasaze se cetli hur, ale kniha ma mnohem vetsi vypovidajici hodnotu nez ty pribehove napsane. Urcite stoji za precteni, ja treba byla prekvapena, z kolika statu se zide svazeli. O spouste z nich jsem vubec nevedela.

11.10.2019

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Smrtka pro mne byla utrpeni. Nejak jsem se ani do Nimbusu nehrnula, ale pal jsem na nej narazila za super cenu a dorazil zrovna kdyz jsem nemela co cist...tohle bylo skvely! Manzel se me ptal co ctu, ze jsem do toho tak zazrana, takze jsem mu v kostce vysvetlila dej ze Smrtky a zacala vypravet o Nimbusu a vubec se nedivim, ze netusil jak mi to muze davat neco dohromady :-D. Samotny mi to prislo desne zmateny. Ale dava to smysl :-D. V prubehu cteni jsem si rikala, ze tedy ze dvou hvezd, si polepsi na ctyri, ale ten zaver? Nejde nedat plny pocet a strasne chci vedet, kdy a do ceho se Citra probere.

15.09.2019 5 z 5

Sametový anděl Sametový anděl Jude Deveraux (p)

Uz jen rychlejsi kniha o ukonceni Montgomeryovske serie. Uz se nam vse bohuzel docela opakuje, ale co vic vymyslet no. Stejne se do ni za par let zase s chuti pustim :)

03.09.2019 4 z 5

Turnus Turnus Hugh Howey

Tak tohle bylo prekvapeni. Silo pro mne bylo utrpeni, dej se tahl, nic moc se vlastne nestalo, kniha ktera se da sfouknout na 200 strankach a misto toho jich mela skoro 500. Turnus se mi proto vubec nechtel cist. Nakonec jsem se do nej pustila po vice jak roce a tohle bylo super. Nabite dejem, bavilo me zjistovat jak ke vsemu doslu. Jsem zvedava na posledni dil.

24.08.2019 4 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

SPOILER:

Tri hvezdy jen diky tomu, ze opravdu zavrazdili jednu z postav. Jinak desne predvidatelne. Celeana uplne hloupa a zaslepena, takhle ma premyslet nejvetsi Adarlansky zabijak? Chaol mi na konci, kdyz zjistoval veci o Celeane prisel naprosto tupej, ze mu to nedoslo po prvnim naznaku...no proste si me tahle serie neziska. Dam si chvili pauzu od dalsiho dilu, ktery jeste doma mam a pak nevim nevim kdy budu ochotna kupovat dal.

05.08.2019 3 z 5

Sametová píseň Sametová píseň Jude Deveraux (p)

Jo, pamatovala jsem si dobre, ze Raine byl muj nejoblibenejsi bratr :-D. Kratoucka svizna kniha, akorat na prochazky s kocarkem :)

31.07.2019 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Kdyz jsem videla, ze ma vyjit posledni dil, rozhodla jsem se, ze nadesel cas pustit se do teto serie. A jako jsem megazklamana. Ocekavala jsem hodne, potom co skleneny trun vsichni tolik opevuji a me proste prislo ze to bylo uplne o nicem...jo mozna trochu o tom jak se Celeane libi Dorian. Cekala jsem mnohem vic popsane sceny z ,,turnaje'', misto toho je jich hromadu preskakano...no budu cist dal, ale rozhodne nemam chut zacit rychle dalsim dilem.

27.07.2019 3 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Tak tohle me bavilo...precteno za 4 dny i s ctyrmesicnim prckem. Na prochazky s kocarkem sice trochu bichle, ale dala jsem to :-D . jedna hvezda dolu za ten konec z cerveny knihovny. Jo, jasne ze jsem na to netrpelive cekala celou knizku, ale nemuselo to vejt tak podrobny boze! A kdy konecne autorkam dojde, ze velikost chlapskyho nadobicka nezvysuje jeho pritazlivost?:-D. Boze ja bych rvala spis bolesti nez slasti :-D

19.07.2019 4 z 5

Horský samet Horský samet Jude Deveraux (p)

Muj asi nejoblibenejsi dil z cele serie, i kdyz...no uvidime az si dam rereading Rainova pribehu :)

16.07.2019 5 z 5

Dalsi vesele putovani prince Ladika...za me urcite lepsi nez predchozi kousek

13.07.2019 4 z 5