E.lisabeth E.lisabeth komentáře u knih

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Precteno uz asi potreti, skvela kniha s pro Capka typickym koncem. Stale se chci vracet.

08.07.2019 5 z 5

Sametový slib Sametový slib Jude Deveraux (p)

Mam za sebou uz asi treti rereading. A pokazde slastne vzdycham, jasne, svalnaty kluci Montgomeriju nejsou svatousci, ale nakonec jsou vzdycky sladousove ;) . Sametova serie je nej.

05.07.2019 5 z 5

Knedlíček Knedlíček Julie Murphy

A mne to vubec neprislo spatny:). Pohodova oddechovka.

28.06.2019 4 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Prijemna letni jednohubka, jen uz pro mladsi vekovou skupinu nez jsem ja :). Libilo se mi ze autorka myslela na to, ze Cat svym vyletem pozmenila budoucnost.

25.06.2019 4 z 5

Nebýt jezevčíka... Nebýt jezevčíka... Christianna Brand

Moc prijemna jednohubkova detektivka. Jako vraha jsem tusila, ale spis z jineho duvodu nez to nakonec bylo, nicmene hezky popsane, zajimave zlociny, zajimave rozuzleni:)

20.06.2019 4 z 5

Smolná sezóna Smolná sezóna Moïra Fowley-Doyle

Na mne uz to bylo asi moc naivni, ale pro mladsi ctenare, proc ne:)

15.06.2019 3 z 5

Pohádky z kouzelného mlýnku Pohádky z kouzelného mlýnku Michaela Tvrdíková

Vytahla jsem knizku z knihovny u rodicu, potom, co se mi narodila dcera. Ctu ji praktick od zacatku a musim rict, ze jsem rada ze tomu jeste nerozumi :-D. Nektere pohadky jsou dost drasticke. Vubec si z detstvi nepamatuju ze by jsme je cetli:)

14.06.2019 4 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

A me to prislo hezky. Nic moc jsem od toho necekela, po tech vsech negativnich komentarich, ale bylo to fajn naposled se na chvili vratit do Velarisu. I kdyz porad nevim jak to bude s Nestou a Elain a jejich druhy...to sem si myslela ze aspon jedna z nich bude mit nejake rozuzleni:) .

01.06.2019 4 z 5

Ententýky Ententýky M. J. Arlidge

Priznavam, ze jsem od knihy cekala celkem brak...ale mile me prekvapila. Kratke kapitoly mi naprosto vyhovovali a kniha se tak cetla moc dobre. Trosku se dalo predvidat kdo je vrah, ale nijak to celkove neuskodilo pribehu.

19.05.2019 4 z 5

Obsidio Obsidio Amie Kaufman

Uz trochu predvidatelnejsi nez predchozi dily, ale to bude tim ze clovek uz zna myslenkove pochody autoru:). Nicmene jsem si i posledni dil uzila stejne jako predchozi. Dodatek k nakladatelstvi...muzete mi krucinal rict, proc je Obsidio o chlup vetsi nez predchozi dva dily? To me fakt vytaci:-D

08.05.2019 4 z 5

Warcross Warcross Marie Lu

Asi musim co nejdrive koupit druhy dil! Necekala jsem ze me kniha bude tolik bavit, ale precteno za tri dny i s dvoumesicnim miminkem:). Co me teda ale stvalo byli preklepy, nekdy asi i automaticke opravy v knize. Normalne to moc nevnimam, ale tady tech do oci bijicich chyb byla hromada, nekdy naprosto nesmyslna slova...no chtelo by to lepe hlidat.

28.04.2019 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Plynule ukonceni pribehu Royalovic rodinky. Konec si mohli odpustit, uz mi to prislo sz presprilis preslazene a neuveritelne ukonceni :)

10.04.2019 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Zacatek zdlouhavy a vlekly...kdyz se vsak kniha rozjela, zacala me dost bavit. Hodne me ale mrzelo, ze pripad Josefa byl tak rychle utnut a zakoncen, tam vy me zajimalo vic podrobnosti.

06.04.2019 4 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Ackoliv byla novelka o Gideonovi zajimava, uz jsem ji chtela mit za sebou a vrhnout se na milacka Eastona. Jako vzdy je knizka neskutecne ctiva, ale Easton mi tady vubec nesedl tolik jako v predchozich knihach. Dva velke zvraty na konci na me byli asi az moc:) ale jsem zvedava jak se s tim poperem v dalsi knize:)

15.02.2019 4 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

OBSAHUJE SPOILERY.
Za me lepsi nez druhy dil, u toho mi chvili trvalo se zacist, ale tady se krasne plynule navazalo. Konec po bitve byl pak na muj vkus az moc zdlouhavy na to, ze se tam vlastne nic moc uz nedoresilo...jako co Elain s Lucienem, Cassian s Nestou, Mor a jeji tajemstvi? Taky bych rekla, ze nekoho prece jen meli nechat umrit a ne aby vsichni zazrakem porad ozivali. Nebo teda spis nechavat zemrit jen ty, o kterych se vi, ze nam nebudou chybet:). Jsem zvedava co autorka dal zamysli s timto svetem, zda se, ze se dockame nejakych novych pribehu, kde se snad dozvime neco dal o vyvoji nekterych postav:).

02.02.2019 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Ja vas proste nechapala po prvnim dilu, proc jste z toho Rhysanda vsichni hotovy :D. Boze uz to chapu! Vsichni chceme vic Rhysanda!!! Feyre me tady ale pekne stvala, nelibilo se mi jeji chovani, ale co uz, zitra jedu pro dalsi dil :-D. Urcite by vsak chtelo na knihu dat upozorneni, ze je vhodna aspon od 15ti let. Prvnich cca 400 stran v pohode, ale pak...A rodice nemaji jak poznat, co jejich deti uvnitr ceka.

27.01.2019 5 z 5

Spící obři Spící obři Sylvain Neuvel

Asi jsem cekala trosku vic, ale urcite se vrhnu i na dalsi dily:)

20.01.2019 4 z 5

Zatím dobrý (komiks) Zatím dobrý (komiks) Jan Novák

Asi by se tenhle komiks dal zpracovat lip...obcas clovek premyslel kam jsme se to najednou z niceho nic prenesli.

15.01.2019 3 z 5

Poslední tango v Havaně Poslední tango v Havaně František Kotleta (p)

Prvni a treti pribehy byli nej, proste kde je Dominika, tam je lip :-D. Posledni kousek nic moc, kdyby se neuzavrel pribeh byvalych partaku a na konci neotevrel novej ,,problem'' ...nebo spis dva problemy, prisla by mi uplne zbytecna.

10.01.2019 4 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Krasna oddechova jednohubka, presne to prave pro zakonceni letosnich prectenych knih, za dva dny bylo po ni:)

31.12.2018 4 z 5