Velké dobrodružství malého pejska

Velké dobrodružství malého pejska https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408185/bmid_velke-dobrodruzstvi-maleho-pejska-FFX-408185.jpg 4 18 18

Malá Lara je štěňátko. Roztomilé a hodné. Ale i na malá a roztomilá zvířátka čeká v životě nejedna velká zkouška. A tak se malá Lara setká s nebezpečím i strachem. Pozná důležitost přátelství, vytrvalosti a odvahy. Je jako dítě, které oťukává svět kolem sebe, krůček po krůčku jej poznává a učí se, co je v životě opravdu důležité. Příběh s dobrým koncem a se spoustou obrázků. Příběh, kterému děti porozumí.... celý text

Metla
01.05.2021 5 z 5

Po ukončení lockdownu nás v obecní pidiknihovně čekalo milé překvapení: hromada nových knih, zvláště dětských. Okamžitě jsme s cácorkou zrekvírovaly ty nejkrásnější, batoh je všechny nepobral.
„Velkým dobrodružstvím malého pejska“ jsme svorně zahájily četbu z čerstvých zásob. Nádhernou vizuální stránku kazí pouze použitý font, k obrázkům pasující asi jako plastové židle do barokního zámku. Písmo nejen nevkusné, pravděpodobně i špatně luštitelné pro nezkušené čtenáře.
Příběh samotný je klasika na jeden večer o zatoulaném štěňátku, kterak bloudí, potkává rozličnou faunu, zatímco jeho nezletilá panička zoufale hledá. Nezbytný šťastný konec je samozřejmě obsažen, skříťata mohou usínat s úsměvem.
Čtyři dospělé hvězdy, pět dětských, v průměru nějakých 85%. Vracet budeme nerady a půjčovat asi často.

gabca5316
17.12.2020 5 z 5

Naše nejoblíbenější knížka. Malé jsou dva roky a toto je pro ni ideální knížka, takový komiks pro nejmenší..

dohnálci
10.08.2020 2 z 5

Kniha mne zaujala krásnými ilustracemi, ale nedokázala ani tak mou dceru zaujmout aby jí věnovala pozornost. Prostě nám vůbec nesedla, ať už se jednalo o font písma, kde p vypadá spíše jako d nebo sled stránek a vsuvky s holčičkou, které mi přišli zbytečné, takové vynucené ať to má nějaké ponaučení. Takže za mne velké zklamání.

E.lisabeth
09.01.2020 3 z 5

Krasne ilustrace, ale vadilo mi preskakovani od pejska k holcice bez jakehokoliv rozdeleni

anetka.repova
21.04.2019 5 z 5

Krásná knížečka pro děti o malém pejskovi, který se jedné noci ocitne v bouřce se zmítajícím lese, kde na něho číhá nejedno nebezpečí.

Ty ilustrace jsou překrásné.

Rozhodně můžu doporučit.

psi pro děti pro děti od 5 let